Суха кожа, с усещане за сърбеж? Спечелете комплект продукти за хигиена и грижа за кожата LIPIKAR

  • 8 381
  • 270
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 910
Голямата ми дъщеря страда от атопична кожа - често й се зачервява и излизат пъпчици. Бебе ми също започна да образува кафеникави петна.
Ползвала съм продукти на LIPIKAR и съм доволна.

# 106
  • Мнения: 306
Децата ми, както и аз имаме доста суха кожа. Многократно съм използвала продуктите и съм доволна от резултата.

# 107
  • Мнения: 7 279
Страда ли вашето дете или друг член на семейството ви от суха, атопична кожа?
-Да, аз имам зимно време  проблеми с кожата на ръцете, а съпругът ми-лицето.
Споделете с нас какъв е вашият опит с гамата продукти LIPIKAR?
-Все още нямам опит с продуктите Lipikar

# 108
  • Елхово
  • Мнения: 1 397
Аз имам такъв проблем през зимата! Не съм ползвала продукти на марката, но бих пробвала

# 109
  • Благоевград
  • Мнения: 512
Страда ли вашето дете или друг член на семейството ви от суха, атопична кожа?

Да, моята майка и аз. През зимата ръцете ни стават много сухи и люпещи се и е много неприятно и болезнено.
 
Споделете с нас какъв е вашият опит с гамата продукти LIPIKAR?
 
Ползвала съм други продукти на марката, но серията Lipikar не съм.

# 110
  • Мнения: 172
Страда ли вашето дете или друг член на семейството ви от суха, атопична кожа?
Аз и дъщеря ми през зимния период на годината

Споделете с нас какъв е вашият опит с гамата продукти LIPIKAR?
До момента не съм ползвала продукти Lipikar и нямам наблюдения

# 111
  • Мнения: 1 202
Аз съм с този проблем,  който се проявява през студено време, кожата ми става суха и започва да ме сърби, на ръцете и областта на корема и гърба. Не съм използвала тези продукти, на чувам добри отзиви и бих си взела за моя проблем.

# 112
  • Мнения: 2 495
Аз имам проблемна кожа по краката,зимно време е много суха и краката ме сърбят ужасно.Бих се радвала да пробвам продукти на Lipikar ,досега в моето семейство не сме ги използвали.

# 113
  • Г. О.
  • Мнения: 1 721
Да, аз и момчето ми. Ползвала съм мостри Липикар и съм доволна. Определено ще продължа да употребявам серията.

# 114
  • Мнения: 4 594
Да, аз страдам от такъв проблем както на кожата по лицето, така и по тялото. Не съм пробвала продуктите на Lipikar.

# 115
  • Мнения: 427
Аз съм с много суха кожа, но нямам опит с тази козметика.

# 116
  • София
  • Мнения: 6 141
Две от децата ми страдат от атопична кожа. Не сме опитвали продуктите Lipikar.

# 117
  • Мнения: 1 294
И двете ни деца имат атопичен дерматит. При големият ни син вече не е толкова изразен, но при малкия ако не мажа всеки ден става страшно. Ползвам медицинска козметика за атопична кожа. Все още не съм пробвала продукти LIPIKAR, но ще опитам.

# 118
  • София
  • Мнения: 833
Детето има проблеми с кожата.
Аз съм ползвала продукти на Ла Рош-Позе, но не съм ползвала серията Липикар.

# 119
  • София
  • Мнения: 514
Аз съм с много суха, склонна към зачервяване и чувствителна кожа. Най-силно изразено е по краката и ръцете и проблемът се появява целогодишно. Ползвала съм продукти от серията Lipikar за мен и детето и бях доволна.

Общи условия

Активация на акаунт