Суха кожа, с усещане за сърбеж? Спечелете комплект продукти за хигиена и грижа за кожата LIPIKAR

  • 8 390
  • 270
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 757
Страда ли вашето дете или друг член на семейството ви от суха, атопична кожа?

Да,  член на семейството има атопична кожа.
 
Споделете с нас какъв е вашият опит с гамата продукти LIPIKAR?

Използвала съм измиващото олио и съм много доволна!

# 151
  • Мнения: 777
Да. Аз и децата сме с такъв тип кожа. Честно казано, не съм ползвала този продукт. Редовно сменям кремове, но при нас всичко действа кратковременно.

# 152
  • Мнения: 855
Страда ли вашето дете или друг член на семейството ви от суха, атопична кожа?
Да, приятелят ми страда.

Споделете с нас какъв е вашият опит с гамата продукти LIPIKAR?
Към момента не сме използвали продукти на марката.

# 153
  • Мнения: 140
В моето семейство страдаме двама от атопична кожа.  Аз ползвам с години La Roche-Posay Lipikar AR+ Успокояващ стик против раздразнения,като успя да успокои и да излекува едно определено петно на крака ми.  И от опит с продукта смятам,че цялата гама ще е идеална за мен.

# 154
  • Мнения: 1 622
Синът ми е с атопичен дерматит. Не съм използвала продукти на LIPIKAR.

# 155
  • Мнения: 544
Аз съм със суха кожа по тялото. Усеща се повече след баня. Не съм ползвала продукти на LIPIKAR.

# 156
  • Мнения: 1 557
И аз, и детето ми сме с атопични кожи и се налага да ползваме специализирана козметика. Ползвала съм други продукти на Ла рош, от серията Lipikar точно не.

# 157
  • Мнения: 504
Страда ли вашето дете или друг член на семейството ви от суха, атопична кожа?
Да, аз съм с много суха кожа.

Споделете с нас какъв е вашият опит с гамата продукти LIPIKAR?
Към момента не съм използвала продукти на марката.

# 158
  • София
  • Мнения: 251
Зимата определено влияе на кожата ми и тя се изсушава, с удоволствие бих използвала продукти от марката. Използвала съм други серии, от които съм много доволна, отлично качество!

# 159
  • Мнения: 172
Страда ли вашето дете или друг член на семейството ви от суха, атопична кожа?
През зимните месеци и аз и децата ми имаме проблем със сухата кожа. При мен е силно изразено върху ръцете, а при децата ми около устата и нослето.
Споделете с нас какъв е вашият опит с гамата продукти LIPIKAR?
Не съм използвала все още тази козметика, използвам друг вид медицинска козметика. С удоволствие бих пробвала LIPIKAR.

# 160
  • Мнения: 346
Не съм пробвала продукти от серията "Lipikar". През зимата кожата ми става много суха (на ръцете се зачервява и понякога става на рани, а на лицето става на люспички).

# 161
  • Мнения: 1
Имам проблеми с кожата  през есента и зимата.
Все още не съм ползвала серията LIPIKAR. За момента чета информация за продуктите.

# 162
  • София
  • Мнения: 13 155
Съпругът ми и една от дъщерите ми имат атопичен дерматит. от студ, слънце, определени храни и други причини често получават сухи лющещи се петна по лицето, темето, гънките на врата, ушите. Болезнено и неестетично е, ако веднага не се положат активни грижи.
Аз пък страдам от суха кожа на дланите и стъпалата от студа.
Козметиката на Lipikar сме ползвали преди време и бяхме останали доволни. Дори обмислям да взема няколко продукта за по-сериозни проба.

# 163
  • Мнения: 14 635
Аз.Не съм използвала LIPIKAR.

# 164
  • Мнения: 1 122
Използвахме Lipikar мляко за лице и тяло, няколко седмици след като ни изписаха от родилния дом, защото на бебето се появиха ситни пъпчици по лицето. После педиатъра ни посъветва да продължаваме да ползваме, ако искаме, тъй като продуктите за атопична кожа допълнително хидратират и до този момент, пет месеца вече, използваме млякото като основен продукт за тяло след баня.

Общи условия

Активация на акаунт