Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 67

  • 76 991
  • 737
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 91
Препоръчайте ми матово червило, което не изсушава устните?

# 121
  • Шумен
  • Мнения: 1 458
Velvet matte на Голдън роуз. За мен това е перфектното матово червило на прилична цена.

# 122
# 123
  • Мнения: 8 950
Препоръчайте ми матово червило, което не изсушава устните?
Лично аз останах много приятно изненадана от това бюджетно червило - има го и в българския Дъглас
https://www.douglas.pl/pl/p/3001047043
Сетва добре на устните, не изсушава и не оставя отпечатъци по чаши и т.н. Купих си няколко бройки

# 124
  • София
  • Мнения: 22 982

Много хубав крем за лице!  На моята кожа се отразява добре.

# 125
  • Мнения: 6 587
Някой, ползвал тази маска (GLISS Маска за коса 4-В-1 подхранваща), да даде мнение?
Скрит текст:

# 126
  • Мнения: 1 708
Аз наскоро свърших синята с какаовото масло, хубава беше. Но ти препоръчвам тази на Саяс.

# 127
  • Мнения: 256
Като марка и грижа за тялото BARNANGEN или Neutrogena са по-добри? Трябва ми за подарък и се чудя кое, че не съм ги ползвала

# 128
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Като марка и грижа за тялото BARNANGEN или Neutrogena са по-добри? Трябва ми за подарък и се чудя кое, че не съм ги ползвала

За мен са на едно ниво.

# 129
  • Сливен
  • Мнения: 4 066
На BARNANGEN ползвам този душ гел
и същия лосион.Много съм доволна.За зимата когато ми се изсушава кожата на краката е супер.

# 130
  • София
  • Мнения: 22 982
Дълго време ползвах лосион за тяло на BARNANGEN. С много суха кожа съм. Отначало ми действаше добре, но после, явно кожата свикна и се получи нобратен ефект.
Зависи вашата близка каква кожа има. Сякаш Neutrogena е по-добър.

Последна редакция: вт, 21 дек 2021, 17:44 от Amiamo

# 131
  • Мнения: 706
Понеже пост-ковид косопадът е голям проблем за доста жени напоследък, в това число и аз, препоръчвам шампоан, който работи супер при мен. Revalid stimulationg shampoo с Redensyl. Съставката е страхотна, дебна продукт с нея да влезе на пазара ни поне от 3 години. Сега серията от шампоан и серум е намалена в ЛИЛИ до края на месеца. И с намалението не е евтин продукт, но наистина работи. За две седмици ползване от една шепа коса при всяко миене и ресане, постепенно започнаха да ми падат по 5-6 косъма, което е нищо. За видим нов растеж ще са нужни поне два месеца, така че засега не мога да кажа резултат по тази точка. Ползвам го вече от месец.
https://shop.lillydrogerie.bg/n-protiv-kosopad-200ml-530031
Ето за Redensyl:
https://cosmeticsbusiness.com/news/article_page/Redensyl_the_hai … _galvanizer/96717
Естествено, ще има и невпечатлени, но универсални продукти няма. Шампоанът е безсулфатен и има мек измивен ефект. Не прави косата супер очарователна по дължината, но безсулфатен и без силикони - това е положението.

# 132
  • Варна
  • Мнения: 91
Какво ви е мнението за продуктите на Revuel? Кои техни неща ви харесват най-много?

# 133
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 023
Взимала съм си няколко продукта от Revuel и никак не съм очарована, но във форума има май доста доволни от тях.

# 134
  • София
  • Мнения: 1 362
Тази маска е топ.

Общи условия

Активация на акаунт