Пъзели - 34

  • 23 205
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
# 706
  • Варна
  • Мнения: 36 584
Преди пет минути ми звънна жена от разпределителния център, и двете ми пратки щели да дойдат след час, на място. Да видим.

# 707
  • гр. София
  • Мнения: 1 583
Хубав е коледния?Дано все пак ти пратят друг пъзел.

Стискаме палци, чакаме да се похвалиш Simple Smile
Това важи и за Йоана и за HighSpeed Simple Smile

Последна редакция: вт, 14 дек 2021, 16:05 от Olia T

# 708
  • Мнения: 2 361
Аз идвам да похваля Озон - все пак не ме излъгаха и днес пратките от 08 и 09.12 са доставени до вкъщи с различни куриери 🥴 На третата поръчка пише, че е в Еконт, но предполагам не е стигнала до конкретния офис(тя е от вчера). Леко беше наранена кутията на един пъзел, иначе добре бяха опаковани.
По темата, напредъка от вчера

До тук сам се редеше:) Има ли някой друг, който обича да реди небе (разбира се на хубави марки)?

# 709
  • гр.София
  • Мнения: 1 619
Аз небе или клони винаги оставям за накрая

# 710
  • Мнения: 50
Здравейте, група! Наредих пъзелите пратени ми от @mery_poppins1 та ги пускам за следващия пъзелман, който иска да ги нареди.
 

# 711
  • София
  • Мнения: 8 552
Има ли някой друг, който обича да реди небе (разбира се на хубави марки)?
Аз, аз! Небе и вода много обичам, само листа/треви/клони са ми почти неприятни Simple Smile Еее, значи не съм съвсем луда още (днес доста пъти си милих какво ли не ми е наред; толкова скапан ден отдавна не бях имала) Simple Smile  
Ето обаче, на Eurographics листата не ме затрудниха ообено, постарали са се хората пъзелът да е приятен:


А ето този ще започвам и мисля след това да пусна да се предава в темата. Навити?


Мона Лиза, определено аз не виждам това, ще покажа при следващата ми поръчка Simple Smile

mery_poppins1, вие двете със sali спокойно може да спретнете една манифактура и за другата Коледа направо от вас да пазаруваме картички и опаковки! Красоти, та красоти... златни ви ръце и на двете, пу!  

ioana_g, много неочаквано наистина това от Озон -  мислех, че винаги предлагат просто да пратят нов пъзел. Кои са тези разпространители, един Господ знае (и може би Bella, която нещо изчезна; дано не работи предколедно overtime милата). Много съжалявам, че ти се случва, дано бързо решат казуса. Ако трябва и ние да пишем, че сме наясно и чакаме да видим реакцията, казвай и ще пишем в подкрепа.

Последна редакция: вт, 14 дек 2021, 19:18 от ToniShu

# 712
  • Мнения: 50
Има ли някой друг, който обича да реди небе (разбира се на хубави марки)?
Аз, аз! Небе и вода много обичам, амо листа/треви/клони са ми почти неприятни Simple Smile Еее, значи не съм съвсем луда още (днес доста пъти си милих какво ли не ми е наред; толкова скапан ден отдавна не бях имала) Simple Smile 
Ето обаче, на Eurographics листата не ме затрудниха ообено, постарали са се храта пъзелът да е приятен:


А ето този ще започвам и мисля след това да пусна да се предава в темата. Навити?


Мона Лиза, определено аз не виждам това, ще покажа при следващата ми поръчка Simple Smile
пъзелът, който мислиш да пуснеш е много хубав! С удоволствие бих се пуснала на опашката за реденето му 🥰

# 713
  • Мнения: 1 973
Mery_poppins1, много професионално изработени картички. Браво Heart

Аз получих Зозовилите днес.


Нещо интересно за създателите на серията.
Скрит текст:
Берлинската галерия „Zozoville“ е основана от двама артисти – американския художник Матео Дайниин и холандския художник Йохан Потма. Те създават фантастичен свят, пълен със странни, дори изненадващи същества.
Картините и илюстрациите на Йохан Потма са направени с акрил, като колажи върху стари дървени повърхности, най-често капаци от кутии за пури. Използваните материали разказват част от историята на картините – стърчащи стари пирони, вдлъбнатини и пукнатини, а останалата внушават рошавите чудовища, страшилища и чудаци, които са плод на въображението и таланта на Йохан. Сред клиентите му са „Playboy“, „Nickelodeon“, "Pepsi", “Sixfeet“, „Nivea“ и т.н. Неговите илюстрации са включени в архива на 200-те най-добри илюстратори в света за 2007 г., 2008 г., 2009 г., 2010 г. и 2011 г.
Съдружникът му – Матео, както сам казва за себе си „е роден с молив в ръка“. Той се влюбва в темата „чудовища“ от мегапродукцията „Star Wars“ и... От тогава не спира да ги „създава“ в творбите си. Заради съпругата си той се мести от Сан Франциско в Берлин. Художникът не знае нито дума немски, никой не познава творчеството му, но... Има ли желание – има и начин. Учи езика, продава картини и покрай работата си се запознава с Йохан. Двамата стават добри приятели и решават да обединят усилията си за популяризиране на своето изкуство. През 2005 г. двамата полагат основите на „Zozoville“, а по-късно и на втората си галерия „Onkel Zozo“. Уникалните страшковци на художниците могат да бъдат видени не само в галериите, но и върху пъзели, фланелки, календари и др.

Имам молба, ако някой има нещо различно или види по групите да продават да ми пише. Купувам веднага Laughing

Скрит текст:
Видях, че тези ги е имало в бг. сайтове, но за съжаление вече са изчерпани Sad

# 714
  • Варна
  • Мнения: 36 584
"Ден за пране" го виждам в немския ибей, чисто нов на цена между 18 и 14 евро...

# 715
  • Мнения: 2 361
Според мен има вероятност пак да ги заредят в Озон.

# 716
  • Мнения: 1 973
Откакто kdshopping преустановиха дейност не съм поръчвала от чужбина и честно казано, точно сега нямам сили да проучвам, регистрирам и т.н. Предпочитам вариант за бърза и лесна доставка Grinning
Дано HotSummeR е права и да ги заредят пак в Озон Hands Pray

# 717
  • Мнения: 2 361
Иначе може да пуснеш питане във фейсбук групите.

# 718
  • Мнения: 1 973
Нямам фейсбук, затова помолих вас да шпионствате по групите, евентуално Laughing

# 719
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Идвам да споделя две неща.
Първото е колко съм трогната от Мери Попинс за невероятните подаръци, които ни изпрати. Пъзелът утре ще го правим, а с календара вече наваксахме, ядохме здраво. Joy Просто детето и аз бяхме много щастливи! Джо настояваше да я снимам с пъзела.

Скрит текст:





И второто, че снощи още отворихме единия Шмидт от серията, която купих на Гари Уолтън и е страхотен, ама страхотен. Предполагам че всички са такива от серията, ако някой им се чуди, препоръчвам - няма стърготини, няма слепени парчета, картонът е уникален.

https://www.ozone.bg/product/1000-bookstore/

Общи условия

Активация на акаунт