Пъзели - 34

  • 23 741
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Аз съм си поръчала Пекарната на Гари Уолтън, в кашоните е. Понеже днес ме нямаше на служебния адрес като е дошъл озонецът, колегите са приели пратките. Утре ще ми паднат в алчните ръчички.

# 721
  • София
  • Мнения: 2 302
Мона Лиза, голяма чаровница е щерка ти, да ти е жива и здрава!
Ghibli, Мона Лиза, Тони, благодаря за хубавите думи към мен, ще взема да повярвам, че наистина съм толкова бяла и добра Laughing Аз съм го закъсала с моите петли, много хубави стават, но много бавно вървят. Но той мъжът ми е виновен - купи ги, та купи ги - много хубави били Laughing Само че сега съм окупирала масата, той ме гони от там, отделно съм разпръснала частите в девет кутии ( такова чудо не ми се беше случвало) и за капак не мога да се концентрирам. Иде ми да им оскубя перата, а за пилешка супа не искам и да чуя Laughing

# 722
  • Мнения: 4 369
Мона Лиза, най-голямата награда за мен е тази лъчезарна детска усмивка!
Нека има радост за децата, пък и Джо свърши една много отговорна част от коледната размяна ( и следващия път да й дадеш са подреди листчетата по големина 😀).
Пъзела избрах по картинката, защото много си падам по наивизма и харесвам всичко, което е по-нестандартно и прилича на илюстрация от детска книжка. След това ме грабна името на пъзела: ПОЛЕТИ С МЕН!
Нека Джо винаги има мечти, които да я карат да лети!

# 723
  • Мнения: 82

А ето този ще започвам и мисля след това да пусна да се предава в темата. Навити?


Вчера си купих от една жена от групите същия, чакаме да пристигне. Много е хубав, пиши като го наредиш дали е труден и ако качиш снимка още по добре 🙂

# 724
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Аз съм го редила и ми беше в рамка на стената дълги години. Не беше труден.

# 725
# 726
  • София
  • Мнения: 8 561
Хъх. промяна в плана. Този 2000-ник ще го рамкираме и ще си го окачат у тях моите приятели, които ми го дадоха. Сори, че ви подведох малко, но до току-що мислех, че е подарък Grinning

# 727
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Тъкмо си подредих новите придобивки по рафтовете и съм в екстаз.

# 728
  • гр.София
  • Мнения: 1 628
Ха-ха, Тони, значи ще те използват, за да си го закачат на стената:joy: Simple Smile

# 729
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Аз така навремето наредих на приятелка един 2000-ник, който на нея й се опря. Сложи си го в рамка на стената и много му се радва. А аз толкова го харесах, че си купих същия, наредих го и си го рамкирах. После го сложих на моята стена Simple Smile

# 730
  • Русе
  • Мнения: 996

Завършен преди малко,с лоша снимка,но няма днес никакво слънче и не мога да снимам с отлично качество-Pomegranate-1000ч-Много добро качество.Чакат ме още няколко на марката

# 731
  • Мнения: 1 462
Какво съвпадение! Днес сутринта търсех снимка на този пъзел, за да реша дали го искам (в Озон е много никаква снимката).

Покрай търсенето на снимка попаднах на някакъв сайт - уики за пъзели, има снимки на най-различни пъзели наредени, както и друга информация. Споделям за всеки случай, ако някой като мен не го е знаел:

https://www.jigsaw-wiki.com/wiki/Main_Page

# 732
  • София
  • Мнения: 8 561
Да слагам ли линка на първа страница в следващата тема?

# 733
  • Мнения: 1 462
Не съм ползвала достатъчно сайта, за да кажа, че със сигурност заслужава да бъде на първа страница, просто днес ми беше от полза Simple Smile

# 734
  • Мнения: 6 901
Сайтът изглежда готин, благодаря, не го бях виждала Blush
Днес докато си седях и гледах към библиотеката ме осени вдъхновение, станах, пренаредих я, оказа се, че има някои книги, които мога да махна още сега и успях да освободя място за втори сортер Laughing Вече е поръчан, само чакам да разопаковам 13-хилядника под елхата и го мятам Laughing

И да не сте ми казали пак, че всичко пазя Wink
https://airtable.com/shrJfco5rpU457GlK

Общи условия

Активация на акаунт