Пъзели - 34

  • 23 762
  • 749
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 374
Мона Лиза, има забавни детайли в картинката на пъзела. Иначе не е от най-лесните, вече бързам да го приключа😁

# 211
  • София
  • Мнения: 8 563
Скрит текст:
Жив да го ожалиш моя мъж - жена му не го закача за нищо, ами си седи кротко над пъзела и от време на време му чисти и готви Grinning


Hot SummeR, ако това ти е "не остава време" + напредъка за ден, представям и какво става като се забързаш! После какво ще редиш?

Мисля утре да започна този https://www.ozone.bg/product/french-village/

# 212
  • Мнения: 2 374
Много е красив:)
Замислила съм после да отворя от Falcon два коледни в кутия са. Скоро над 1500 части няма да купувам, не са ми удобни:) Иначе за по-бавно редене стават, май му е втора седмица на този😁
Първата ми поръчка днес е пристигнала в Еконт, другата сега пътува насам:)

# 213
  • София
  • Мнения: 8 563
Пишат ли нещо за взимане утре или HighSpeed напразно се надява?
Това с размерите е шантаво малко - лисицата едвам се събра на масата ми по височина, а досега всичко от 1000 части се побира. Пък този панорамния май ще е на косъм и той, но по дължина. А масата е 100 х 70 и нещо.Та, искам да кажа, че може не всички от 1500 да са ти неудбни, ако проблемът е с размерът им.

# 214
  • Мнения: 2 374
Този е 2000:) Опитвала съм и друг път, толкова големи и панорамни не са ми удобни и избягвам.

# 215
  • Мнения: 82
Здравейте, искам да рамкирам няколко пъзела след като ги наредя. Къде да ги рамкирам, или от къде да купя рамки на нормални цени? И как и на какво да ги залепя най добре? И още нещо. Какво ще кажете стъклата отпред и от къде? Благодаря предварително!🙂🙂

# 216
  • София
  • Мнения: 8 563
Аз как точа лиги по един 3000-ник на Jumbo... ама пусти страх, не смея още да редя на килимчето Simple Smile

Vladislav Marushev, и за рамкирането има подробно инфо на първа страница Wink Аз наскоро рамкирах пъзел от 1000 части в клипс рамка от Бриколаж - хареса ми как стана, но стъклото (което не е чист плексиглас, май има и стъкло) не е антирефлексно. Имаше по-малки клипсое с антирефлексно.

# 217
  • Мнения: 4 032
Мери Попинс, първите два ако ги придаваш, запази ми ги.
Мими Деми, този от линка го имам, мога да то го дам като го наредя, ако го махнеш от поръчката. Както решиш. Аз редя един кръгъл на Равенсбургер, много интересен, не бях редила такъв до сега

# 218
  • гр.София
  • Мнения: 1 628
Йоана, аз вече пуснах поръчката и тя иде Simple Smile Не знам дали мога да я променя вече

# 219
  • Мнения: 6 904
Ghibli , много е готин пъзелът, благодаря че сподели Blush Ще чакам да видя и другите.

HighSpeed, и аз го чух това за Еконт, но не знам дали важи още, то май основно Емаг направиха оборота, за Спиди също никак не съм сигурна, но дано имаш късмет и си вземеш пратката още днес Blush

mery_poppins1, е не е ли готино да се събудиш с пъзели, за които не подозираш Smile

Иначе наредих и втория на Elena Essex - Rainbow Kingdom. При него нямам забележки за качеството. Или ги нямаше или просто не бяха видими, така че удоволствието беше пълно. Поизмъчи и подразни ме само най-долния ред животни, защото абсолютно нищо не се различаваше. На снимката даже си личат по-хубаво, иначе буквално почти напълно се сливаха цветовете и беше трудно да видиш къде има очертание и къде няма.

# 220
  • Мнения: 1 406
Айдеее да се пофаля. Очите и устите вече са приключени. Миньоните от невъзможния пъзел на Клементони ги преборихме. Снощи и децата помагаха като останаха стотина парчета. На  всеки раздадох по шепа две и го довършихме заедно. На щерката се падна да щракне последното парче...тя дето не я вълнуват пъзели и подобни. Joy
Та, няма невъзможни пъзели. Има желание и мерак. Признавам, на ден по половин час редих и не всеки ден. А като видя, че нямам муза го зарязвах.

# 221
  • София
  • Мнения: 8 563
Ето я, с благодарности към sali:

# 222
  • Мнения: 2 374
Красота! От този ли показа разлепени парчета?

# 223
  • гр.София
  • Мнения: 1 628
Подреден. Който го иска да ми пише, за да го предам нататък


# 224
  • Мнения: 6 904
Влязох в Комсед за един подарък, но ме сърбяха ръцете да разгледам пъзелите. В Озон така или иначе нямам за какво да се боря повече, трябва да предложим на Иво Джоков до направи група Паладий например 😂
Та Комсед пак имат черен уикенд -25% на всичко. Малко съм раздвоена как се чувствам за колекционерската серия на Дисни и Равенсбургер. Харесвам Дисни, харесвам Равенсбургер, но незнайно защо не са ми много на сърце картинките. Сега нали взех Бамби заради детето, почнахме го, приятен е за редене. И основно към тях се насочих, но в крайна сметка взех един коледен. Не ми е супер любим, малко ми е претрупана картинката, но дано на детето да му допадне.

Общи условия

Активация на акаунт