Пъзели - 34

  • 23 811
  • 749
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 2 313
Аз приключих с пазаруването - предчернопетъчно, чернопетъчно, коледно и каквото се сетят още за тази година. Използвах кода на mimok_l, благодаря  mimok_l и си поръчах зимния на Фалкон,  с кода ми даде 25% намаление, плюс още един намален за Черния петък, заради безплатната доставка. Сега остава да редя.
Тони, супер изглежда лисичката.

# 226
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Аз приключих с пазаруването - предчернопетъчно, чернопетъчно, коледно и каквото се сетят още за тази година. Използвах кода на mimok_l, благодаря  mimok_l и си поръчах зимния на Фалкон,  с кода ми даде 25% намаление, плюс още един намален за Черния петък, заради безплатната доставка. Сега остава да редя.
Тони, супер изглежда лисичката.
Сали, покажи пъзелите. Аз Фалкона го знам, ако го продаваш зАпиши ми го в тефтера 😂

# 227
  • София
  • Мнения: 2 313
Мона Лиза, още не знам дали ще го продавам. Трябва да редя няколко обещани и тогава ще дойде ред на него , та да не те подведа. Тези двата чакам, единият е от предишна поръчка
https://www.ozone.bg/product/bluebird-the-vintage-library-386244/ 
https://www.ozone.bg/product/chez-michelle/

# 228
  • Мнения: 1 787
Айдеее да се пофаля. Очите и устите вече са приключени. Миньоните от невъзможния пъзел на Клементони ги преборихме. Снощи и децата помагаха като останаха стотина парчета. На  всеки раздадох по шепа две и го довършихме заедно. На щерката се падна да щракне последното парче...тя дето не я вълнуват пъзели и подобни. Joy
Та, няма невъзможни пъзели. Има желание и мерак. Признавам, на ден по половин час редих и не всеки ден. А като видя, че нямам муза го зарязвах.


Е не, тоя пъзел е у-жа-сен! Как го наредихте, те всички парчета са само два вида вида - очи и жълто 🤪😄
Браво на децата! Голяма сила са Simple Smile

# 229
  • Мнения: 1 406
Аааа Змей Горянски, има и усти и дънкови гащеризони и ръце, а тук там и крака Joy
Просто два дни сортирах....в една тава само очи, във втора само с парчета от сините гащеризони, трета само усти, четвърта само жълто, пета фрагменти от очи, шеста косички и седма, което не мога да класифицирам. Послееее...ми после два месеца ядохме в ъгъла на масата Joy докато не стана възможен за трансфер върху папката.После..то се отприщи.
Почнах с устите, после с косите, гащеризоните и очите бяха последни.
А бе...замислих се дали пак ще си го причиня. Но сигурно. Познавайки се.
В моя чест децата подносиха дрехите с миньони хихихи.
Сега ме чакат едни коне. Но може и да ме почакат, че вчера се сдобих с един отдавна чакан. И май ме зове повече от кончетата.

# 230
  • Варна
  • Мнения: 36 636
Преборих го. Беше предизвикателство.

# 231
  • Мнения: 4 038
Wonderful world of Disney, 1000 части, Ravensburger

# 232
  • Мнения: 99
Ето и злополучната ми антична карта на Клементони:


Освен ужаса с разделянето на частите и хлабавата сглобка, накрая и едно от парчетата се оказа с дефект в цвета, но така отдалеч не си личи. Изненада ме, че беше наистина много лесен.

# 233
  • Мнения: 2 384
Уууу, най-накрая😁

Скрит текст:





Последна редакция: нд, 28 ное 2021, 17:14 от Hot SummeR

# 234
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Съмър, браво!

Ето, да не си мислите, че само купувам, а не редя ( в което има нещо вярно).
Falcon, 1000 - Изглежда лесен и е лесен, докато не стигнеш до дърветата и там ти пада шапката. Joy


И за отмора още един, на Master pieces 550 части, много беше хубав:


Сега съм почнала още един Фалкон, който само се моля да не го прибера в кутията, че е труден.
https://www.amazon.co.uk/Falcon-luxe-11244-Farmers-Market/dp/B07MQ1S1QG

# 235
  • София
  • Мнения: 8 574
Красота! От този ли показа разлепени парчета?
Да Simple Smile Общо 3 заделих за лепене, та ако не беше и прахта, щях да харесвам Равенсбургер. Но в момента други са ми много по-предпочитани.

Мона Лиза, няма Фалкон, който да е твърде труден за нареждане, знаеш Wink

# 236
  • Мнения: 4 038
Фалкона съм го редила, страхотен е, не се отказвай

# 237
  • Мнения: 82
Ето един със загадки и от нас, на Шмид. Много приятен и красив!

# 238
  • Варна
  • Мнения: 36 636
Този си го бях сложила в Любими и докато се натуткам, вече беше изчерпан.

# 239
  • Мнения: 6 911
Пъзел номер 10 за ноември, който мисля да бъде и последен. Принципно мога и още, но…мисля, че е време да изгледам някой филм и да прочета някоя книга, защото с тези темпове не се издържа 😄 Не че не започнахме еднорозите с детето 🙄 А “Мома с ябълки” и с 54 части пак е трудна 😄
Бамби
1000 части
Равенсбургер

Общи условия

Активация на акаунт