Пъзели - 34

  • 23 114
  • 749
  •   1
Отговори
# 555
  • гр. София
  • Мнения: 1 559
Честит рожден ден на Мона Лиза с малко закъснение Simple Smile Да е здрава, щастлива и да подреди много пъзели Stuck Out Tongue Winking Eye
По отношение коледния Фалкон,аз получих инфо за него по имейла. Цената му беше много добра и го сложих в кошницата, но тъй като все още отлагам поръчката, мисълта да се занимавам с куриери на озон ме отказва, така и той и един друг пъзел се изчерпаха. Ако са пратили имейла на много хора съвсем нормално да се изчерпа.

# 556
  • София, България
  • Мнения: 5 574
Vox много ти благодаря за милите думи, за мен беше огромно удоволствие да изпратя подаръка!
Дъщеря ми, за разлика от мен е много педантична в някои отношения, така че догодина ще я оставя не само картички да драска, но и да опакова. Joy
Тони, и на теб благодаря за чудесната идея да си разменим подаръци! В тези смутни времена ( колко драматично го казах Joy) направо беше глътка свеж въздух! Като крачех в снега с подаръците се чувствах точно като дядо Коледа!

Благодаря ви момичета за топлите думи за рождения ми ден, който за поредна година мина вкъщи с мъжа и детето (ама пържолите станаха, което е истинско чудо Joy )

Аз да се похваля какво редя сега, много е хубав:
https://www.amazon.co.uk/Ravensburger-Writers-1000pc-Jigsaw-Puzzle/dp/B079MQYCD7

# 557
  • Мнения: 3 980
Не знам за кой Коледен говорите, но аз редя 2х1000 коледния на фалкон. Малко съм разочарована от качеството, има прегънати парчета. Много странно, до сега не ми се беше случвало с Фалкон.
https://www.ozone.bg/product/pazel-jumbo-ot-2x1000-chasti-falcon … -puzzle-for-free/

# 558
  • Мнения: 1 448
Йоана, ето този: https://www.ozone.bg/product/christmas-in-york-falcon-1000/

Моят първи пъзел от Фалкън (по-точно, беше комплект 2 х 500) беше с ужасно качество, имаше голям брой парчета с недобре изрязан долен слой и цялостно бяха едни такива размъхнати и нериятни на пипане. За капак имах и липсващо парче. Писала съм по-рано за това, Тони да не вземе да ме цитира сега 🙂

Последна редакция: чт, 09 дек 2021, 10:32 от Ghibli

# 559
  • Варна
  • Мнения: 36 473
И моите кученца бяха с някои забележки, слава богу, не много. Единият беше по-зле, по другия почти нямах ядове Simple Smile

# 560
  • Пловдив
  • Мнения: 194
И аз си получих коледния подарък. Много хубава крафт опаковка Simple Smile. Благодаря на Ирена Hug За сега ще чака под елхата.
Утре ще изпращам и моя подарък. Сутрин толкова бързам, че няколко дни поред все го забравям.

# 561
  • София, България
  • Мнения: 5 574
По принцип съм забелязала, че когато има по повече пъзели в една опаковка, качеството е по-лошо, може би заради цената. Сега ме е яд, че не го поръчах този пъзел на Фалкон, беше ми в количката и го махнах, защото реших, че е труден, а можех сега да го дам на някой, който го иска.

# 562
  • Варна
  • Мнения: 36 473
Стига бе, хора, аз се плаша сега да отворя онзи Фалкон 4х1000. Магазините. Май Йоана каза, че ги е редила. Я да сподели, имаше ли там проблеми с качеството?

# 563
  • Мнения: 2 341
Не е при всички така според мен. Редила съм този с животните и също имаше изкривени части, но сега редя 2*1000 коледни и съм на втория, ок са. Аз също съм купила магазините. Трябва да са добре:)

# 564
  • София
  • Мнения: 2 277
Сутринта рано-рано телефонът - зън - Спиди културно ме уведомяват, че имам пратка.  Тичам аз Laughing и вече си имам подарък от коледното другарче, което Джо ми изтегли от вълшебната си шапка. И допълнителни подаръчета си имам към пъзела, звънчето веднага го проверих как звъни - коледно, разбира се, и едно такова весело! Много, много благодаря на R_Dew! А мъжът ми протяга врат и вика " Я да видя какъв е" - отрязах го!, след като аз мога да чакам до Коледа, ще чака и той. Laughing Голяма емоция са тези подаръци!

# 565
  • Варна
  • Мнения: 376
Минавам да се похваля:


ToniShu , благодаря!

# 566
  • София
  • Мнения: 8 520
Съжалявам за липсата на картичка и за това, че ММ е пуснал с платена доставка (мислел, че не трябва нищо да те усъмни покрай другия пъзел и понеже го претоварих, не ми звъннал да пита). Абе, в заключение - за дебел врат, вършете си работата сами Simple Smile Дано поне в ореховките има по-малко черупки.
Странно как, но доста неща с подаръка ми не се случиха по план и въпреки това не съм крайно засрамена и ядосана. Значи много добре ми се отразява цялата тази работа Simple Smile Дано и на теб, въпреки кусурите!

# 567
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 285
Сутринта рано-рано телефонът - зън - Спиди културно ме уведомяват, че имам пратка.  Тичам аз Laughing и вече си имам подарък от коледното другарче, което Джо ми изтегли от вълшебната си шапка. И допълнителни подаръчета си имам към пъзела, звънчето веднага го проверих как звъни - коледно, разбира се, и едно такова весело! Много, много благодаря на R_Dew! А мъжът ми протяга врат и вика " Я да видя какъв е" - отрязах го!, след като аз мога да чакам до Коледа, ще чака и той. Laughing Голяма емоция са тези подаръци!
За мен беше удоволствие Simple Smile

Обаче такъв шок ми докара вчера, след като влизам и чета, че подаръка от Сикрет Санта ти е дошъл, пък аз тъкмо се връщах с неуспешен опит за пращане Sweat Smile Та Мона Лиза ме успокои, че няма объркване.

# 568
  • София
  • Мнения: 2 277
Съвсем си е успешен опитът Laughing

# 569
  • Варна
  • Мнения: 36 473
Озон май ги пукат от работа. Поръчките ми очакват спедиция, едната от вчера ама другата четвърти ден вече. Пък мен ме сърбят ръцете и по сто пъти на ден проверявам дали са тръгнали. И понеже ги пуснах до служебния адрес и дадох отметка само в работен ден да е доставката, явно ще е другата седмица Sad

Сега ги прегледах. И ей тоя съм поръчала също. Аз вече взимам само пъзели, от които не смятам да се освобождавам. Както споменах, място има. Нареждам си ги по рафтовете и си ги гледам и кътам като един същи Скрудж. Скъпернически.

Общи условия

Активация на акаунт