Чай за сън? да дам ли?

  • 3 371
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 362
  .............Блевит Суеньо ..........-това е напълно безвреден билков чай-за бебета. Съдържа липа,маточина и лайка. ........

Щом съдържа тези билки, а е и чай за бебета, не виждам проблем да пробваш с него.
И аз съм давала-най-обикновен чай от лайка.

# 16
  • София
  • Мнения: 9 861
във форума съм чела, че чаят от лайка действа успокоително. също така близо до главичката на бебчо се поставя в кърпичка лавандула или се накапва масло от нея. моя позната го изпита и каза, че има някакъв ефект, но при всеки е индивидуално. иначе започнах да слагам лавандула в купичката вода на радиатора, че ни хващат бясните ако не излезем навън
Аз също бях чела някъде за лавандулово масло.Когато отидох в аптеката да купя,аптекарката ме погледна ето така Shocked-показа ми листовката за пациента.На нея пишеше,че е противопоказно за ползване при бебета и деца,да не се оставя в стаята на детето,получавали се разни реакции..и аз не купих.Тогава купих от този чай на Блевит,при нас нямаше ефект.Просто с времето навика да не спи отмина без каквито и да е помощни средства.

# 17
  • Мнения: 640
И аз съм за чаят от лайка...или пробвай с хомеопатичните перли Camomille Vulgaris(това също е лайка)....по 10 перли в 20ml вода...помагат

# 18
  • Мнения: 380
И при нас е така. Не е имало случай да спя повече от 3часа наведнъж Tired. Човека си хапва когато си иска, през 3,2 или през час някой път Crazy. Аз се уморих вече да го пренасям в креватчето му и си го оставям до мен на спалнята. Като се събуди му давам да суче и после продължава да спи. Като гледам вече 4 месеца се буди нощем и не виждам изгледи скоро да спре. Дано поне да прави малко по-големи паузи... Пробвай това с лайката. Би трябвало да има успокояващ ефект.
Успех! Hug

# 19
  • Мнения: 1 432
И при нас е така,колкото пове4е пораства,толкова пове4е идка да яде но6тем.аз от безсилие и липса на сън се принудих да го взема при мен на леглото ,за да яде когато си поиска без аз да ставам и клумам докато той се наиграе.А тои си играе със зърната ми,последната мода е 4е ме има за кожен биберон,лапва и така спи с 4асове Crazy Crazy......................................Отвам утре за 4ай Joy

# 20
  • Мнения: 115

Аз съм пробвала чаят на Хип(успокояващ мисля,че го водеха),но да ти кажа ефект няма никакъв.Не вярвам и от този чай да има.Ако беше така нямаше никоя мама да се оплаква от безсъние Wink
И при нас  Блевит Суеньо и Хип нямаха ефект. Но мисля, че ако пробваш небиха му навредили - все пак това са бебешки, билкови чайчета. Търпение, мамче! Wink Всичко отминава!

# 21
  • София
  • Мнения: 2 227
Мдам и аз така мисля. Имам същи чай, но на ХИП. Не, че помогна, но не ти пречи да пробваш. Все пак говорим за чай, който е специално за бебета и не вярвам да сложат някоя опасна съставка. Peace
Да не би случайно зъбчета да никнат?

Общи условия

Активация на акаунт