Сватба - Булките на 2021-2022 |Тема 9|

  • 40 931
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 769
смес за горещ шоколаф/кафе ми харесва като идея, но някак по-скоро за студените сезони, така поне го възприемам аз, по едно такова уютно ми звучи, така че може би това с меда би било най-удачно. Торбичките за ароматизиране наистина е по-специфично и може би не на всеки би му харесало. Аз например като чуя за такива и първо се сещам за тези от Джъмбо (има доста такива - всякакви аромати под форма на сушени листа/топченца в малки цветни торбички с панделки) Smiley

Последна редакция: сб, 07 май 2022, 15:01 от LoLo30

# 751
  • Мнения: 3 720
Ние обмисляхме мед за дамите и ракия за мъжете, обаче толкова промени в списъка с гости се случиха, че оставихме само медчета за всички. Вярно, че е клише, но пък си има причина да се наложи като обичаен подарък, удобно и универсално е.

# 752
  • Мнения: 141
Ние ги поръчахме от групата Купи подарък от майка на дете с увреждане във фейсбук. Една дама ще изработи от естествени материали таралежи върху дървена шайба с мъх. Там има доста избор.
Ако изборът ви е между тези варианти, определено медът. Както са писали и другите, ароматите са до вкус и може да не се харесат на всеки.

# 753
  • Мнения: 2 762
Някой иска ли да направи нова тема? Simple Smile

# 754
  • Мнения: 141
Действам! Simple Smile

Update:

Дами, заповядайте в новата тема - Тема 10

Моля някой да заключи тази.

Последна редакция: пн, 09 май 2022, 12:34 от Pineapple_piece

# 755
  • Мнения: 336
Здравейте , след гражданския имам късмета , но след църковния попа ни даде лист и пише в него купа с монети и бонбони , но не знам каква да е купата от левчето ли , стъклена ли . И се чудех той не е написал , но жито да сложа ли вътре в купата при монетите и стотинките , и какви стотонки да сложа жълти или каквито намеря 😅🤗

# 756
  • Мнения: 141
Nia84, има нова тема - https://www.bg-mamma.com/?topic=1443402 и там може да зададеш въпроса си. При нас всичко беше подготвено от координатора ни и не съм правила нищо. Имаше жито, стотинки и бонбони в индивидуална опаковка тип Рафаело, Линд и т.н.
@mokka може ли да заключиш темата

Общи условия

Активация на акаунт