за дрешките

  • 1 539
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И аз сменях дрешките всеки ден,защото имахме прекалено много дрешки и щеше да ме е яд да си останат неносени.А иначе пералня пусках веднъж на седмица,защото са много мънички и докато се напълни...

# 16
  • Мнения: 2 407
Ако  са изцапани ги пера ,иначе си ги носи поне още един път.

# 17
  • Мнения: 1 733
Ако не са изцапани ги пера през ден, но понякога се преобличаме и по два пъти дневно, защото е голям художник, а аз прибирам платната му в специална кутия Simple Smile

# 18
  • Мнения: 22 948
Purmamarca   извиняваи ама аз си ползвам дрешките които съм си купила преди да родя и все още нямаме такава която да ни е малка  и просто много си харесвам дрешките  и  не ми е иска да  ги сасипя от пране.а пък и мисля да си имам още едно бебче  защо да не искам да си запазя тези дрешки вместо да купувам още.Не съм казала че ще спра да ги пера просто се замислих и исках да  чуя и други мнения
Ама какво имате предвид под съсипят newsm78Моите дрехи ги пера след всяко обличана,пък не са се съсипали.На детео също.А обикновено едно бебе рядко успява да носи някоя дреха повече от един сезон/3м.Та от 10 пускания в пералнята нищо няма да й стане.

# 19
  • там някъде около Пловдив
  • Мнения: 236
И  нашите дрешки се перат за едно обличане,било то и за 2 часа носене!Аз така си свикнах от началото,но мойто бебе е лятно  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 135
и ние се перем редовно мн се цапа от храната.като лази и затуй се перем непрекъснато Simple Smile

# 21
  • Мнения: 966
пера ги след 2 обличания на бебка

# 22
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Като беше малко бебче, всички дрешки му ги свалях вечер и ги изпирах. След банята обличах ново бельо и пижамка.
Като поотраснахме почнах да го обличам с дрешки за навън и с такива за вкъщи. Ако не се е нацапал много може и два пъти да се облекат. Сега обаче пада едно лазане, мазане с всичко до което се докопа, едно лигавене... та и по няколко пъти може да се преоблечем.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 561
Пера всичко след всяко обличане!
От тази седмица имаме нощница и нея я пера на 3 обличания !

# 24
  • Мнения: 1 101
Пера му дрешките след всяко обличане, с изключение на якетата.  С нашите дрехи процедирам по същия начин  Peace

# 25
  • Мнения: 4 157
И ние сме с пижамки (гащеризончета) през  нощта и други дрешки за през деня. Затова пера пижамките след 2-4 обличания, а другите дрешки също обличаме поне 2-3 дена. Тъй като е студено задължително скагам памучни ританки и бодита или ризки с дълъг ръкав. Тях ги сменям всеки ден, а понякога и по 2-3 пъти на ден (ако пусне някой памперс).
При нас има проблем с тока и се налага да пера или много рядко с пералнята или дори на ръка. Затова и гледам да си спестявам прането.

# 26
  • Мнения: 566
през лятото бодитата сменях всеки ден и съответно ги перях. сега на 2 дни, а горните дрешки по-рядко, защото вкъщи е с едни, а навън с други. но общо взето детето не ми се цапа. не се вманиачавам на тема стерилност

# 27
  • София
  • Мнения: 5 758
Ако  са изцапани ги пера ,иначе си ги носи поне още един път.
Peace

# 28
  • Мнения: 5 026
 Пера ги. Само ако са чисти горните дрешки ги оставям за следващия ден.

# 29
  • Мнения: 3 478
И аз сменях дрешките всеки ден,защото имахме прекалено много дрешки и щеше да ме е яд да си останат неносени.А иначе пералня пусках веднъж на седмица,защото са много мънички и докато се напълни...

Това все едно аз съм го писала Peace

Общи условия

Активация на акаунт