💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 13 (21.11. - 28.11. 2021)

  • 80 069
  • 1 807
  •   1
Отговори
# 1 785
  • София
  • Мнения: 27 223
Ако не друго то школовката на ИВ си казва думата навсякъде. 😉

Веско спечели Максимал
Юлиян спечели Скуит Геймс
И на 90% съм сигурен, че отново човек на ИВ ще спечели и следващия Максимал, като има няколко топ фаворита начело с Юлиян, но да видим как ще разпределят самите двойки. 🙂

# 1 786
  • USA
  • Мнения: 7 319
Aз не съм избягвала мненията за отношението на Елизабет,но за да коментирам в дълбочина,трябва да се наведа и да нагазя в кал
И като обсъждаме тези мнения,нещо да се е променило? Все така я наричате злобарка,противнячка,злобен гном,a aз виждам едно 20 годишно,което все е недоволно за нещо си, с голяма уста и никакви умения да си пази нервите от излишни емоции.
Хайде сега си помислете вие на 20г какви сте били и тогава грабнете с камъните.

Екстра си е Елизабетчето,житейския опит и израстване те първа й предстоят.

# 1 787
  • Мнения: 2 122
Аз също симпатизирам на Елизабет, нито ми е злобна, нито е казала нещо, което да ме възмути. След простотията на Мани, Елизабет направо изглежда като ерудит.
Много искрено плака за Андрей и Морунов.
Аз вярвам, че с Андрей ги свързва само голямо приятелство. Беше трогателно, когато даде кръстчето си на Андрей за битката. Това не би го направил нито злобен, нито егоистичен човек, който мисли само за своята победа.

# 1 788
  • Стара Загора
  • Мнения: 452
Ужасно изглеждат, какви са тези жени.. аз не познавам такива 🤐
   За мен всички изглеждат еднакво и са абсолютно неразпознаваеми. Като  извадени от калъп (фотошоп, без калъп).

# 1 789
  • София
  • Мнения: 62 595
И аз едва ги разпознавам на обикновени снимки коя коя е. Не очаквам някакви снимки с интелектуални послания предвид таргета клиенти, на които продават продукти и популярност.

# 1 790
  • Мнения: 5 792
Мисля, че си личи кога си абсолютно чалга детенце и кога си ерудиран човек. Визирам Габриела в случая. Не че да си снимаш з@дника е много по-различно.
И не, не може да си и двете. И как пък решихте, че сме два пъти по-големи от тях Grinning Макар че на този така грамотно написан коментар не си струва да се отговаря...

# 1 791
  • Мнения: 3 597
Аз мисля , че не бива да се съди прибързано . И Нора Недкова има снимки с книга в ръка , но всички знаем , че е пълна противоположност на начетен човек .

За Морунов , не съм настроена , че той е виновен за развода си , тъй като в днешно време сме свидетели на много женски издънки . Да не говорим , че вече почти няма компромиси , изобщо не е задължително да се касае за изневери / лъжи , едно несходство в характерите е достатъчно .

Четох нещо интересно във фейсбук , имаше снимки на пъзела на сините от четвъртък … твърдят , че не са наредили пъзела , че имат празно парче , което крият с ръка и после беше дадено как Симеон сяда отгоре .

# 1 792
  • Мнения: 4 461
Тези, които защитават Елизабет, обикновено не пестят епитетите за жени като нея, когато става въпрос за техния собствен мъж. Съгласна съм, че мъжът е по-виновен, или като цяло обвързания. Но това не оправдава другия човек.
За протокола - не беше отдавна, когато бях на 20г, само че тогава се вълнувах от следването си и съм флиртувала само с колеги. Не бих тръгнала да свалям женен мъж, дори такъв, който си има приятелка. А и някога да ми се замъгли съзнанието от любов и да почна, със сигурност няма да го правя пред погледа на жена му, камо ли пред цяла България.

# 1 793
  • Мнения: 2 526
Елизабет е недостатъчно зряла, оттам идва проблемът според мен. Човек, който не е наясно със себе си, годините си и какво поведение е адекватно спрямо мъж от противоположния пол, при това обвързан. Може би тя самата няма много опит, може би общуването й куца. По- рано ви казах, че като я видях за първи път си казах какво хубаво момиче. Да, но поведението й явно отблъсква, защото не видях да се прехласват по нея. Според мен в началото наистина е намирала в Андрей сподвижник- защото в такава игра, ако си жена, със сигурност е добре да имаш мъжкото рамо на добър играч. Да; ама после неуравновесеността и липсата на опит са си казали думата, тя хлътна и се увлече. Реагира твърде емоционално на всичко, свързано с Андрей, на моменти си мисля, че даже голяма част от екранната й злоба беше свързана именно с това да го защитава и пази. Андрей не е никак хрисим, никак смирен, според мен се усещаше много добре за какво става въпрос, просто така му е изгодно. Мълчи, наблюдава, то тя Елизабет му се хвърля с голи гърди за него пред другите, той няма за какво да се хаби. Не мисля, че е бил увлечен от нея или хлътнал сериозно, Елизабет го защитава винати пламенно и емоционално, дори когато го хули, той е доста по- хладен и неангажиращ в отношението си към нея. И ако в началото е започнало за взаимна изгода, то Елизабет прояви нататък повече, Андрей се усети, но прецени, че изгодата му е в повече, за да прави каквото и да е по- въпроса. Барабар, че е женен има дете, има свестни и почтени женени мъже, които биха се отдръпнали ясно и веднага, понякога не играта е по-важна от достойнството и поведението. Андрей е поредата, той не е никъде. Няма да смее да мине малката, дори да го сърби, няма да смее и да я разкара. В това си поведение, ми е по- гаден даже от ,, изневеряващите”, защото няма позиция ясна. Неговата позиция е личната изгода, както и на жена му. Това са алчни хора, интересуващи се само и единствено от предметната награда.

# 1 794
  • Испания
  • Мнения: 37 503
С всичко съм съгласна, само не и с това:

Елизабет е недостатъчно зряла, оттам идва проблемът според мен. Човек, който не е наясно със себе си, годините си и какво поведение е адекватно спрямо мъж от противоположния пол, при това обвързан. Може би тя самата няма много опит, може би общуването й куца.

На 21 години не е наясно, че не може да сваля семеен мъж? Не мисля.

# 1 795
  • София
  • Мнения: 62 595
Защо да не може? Тя ангажимент към жена му няма - той да му мисли дали да отговори.

# 1 796
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Защото има нещо, наречено морал. Морал (от латинското име moralitas означава маниер, характер, правилното поведение) е разграничаването на намерения, решения и действия между такива, които са добри и правилни и такива, които са лоши и грешни.

# 1 797
  • София
  • Мнения: 4 329
Аз подозирам, че след 1-2 съвета точно Андрей ще ѝ забие нож в гърба и ще я прати на елиминация, от която най-вероятно тя ще си тръгне. И оттам е раздорът, блокирането на съотборниците и изобщо целия свят ще ѝ е виновен

# 1 798
  • Мнения: 3 453
Защото има нещо, наречено морал. Морал (от латинското име moralitas означава маниер, характер, правилното поведение) е разграничаването на намерения, решения и действия между такива, които са добри и правилни и такива, които са лоши и грешни.
Смайли, да се изкажа като един динозавър, в сравнение с 20- 30г девойки. Друго поколение са, консуматорско.  Свикнали да вземат, без да мислят много за последиците, живят за мига.  Млади са, могат да си го позволят, освен това са незрели.  Не е оправдание, знам, но на повечето им липсват онези устои, които на нас, по-възрастните, са небивали от малки. Никога не е имало по-голяма пропаст между поколенията и онова, което е нормално за тях, не е приемливо за моето поколение. Има време да разберат, че колелото се върти и все някога ще усетят какво да си от другата страна.

# 1 799
  • София
  • Мнения: 62 595
Защото има нещо, наречено морал. Морал (от латинското име moralitas означава маниер, характер, правилното поведение) е разграничаването на намерения, решения и действия между такива, които са добри и правилни и такива, които са лоши и грешни.

Моралът първо и основно важи за него - той е жененият, той е обещавал да е верен на жена си (а може и да не е обещавал, те си знаят). Едно свободна млада жена няма морално задължение да пази морала на женен мъж. Той, ако не иска да се замесва, може да я хване на 4 очи и да й каже в прав текст, че няма да стане. Но интересите му надделяват, а не иска да си създава враг в нейно лице, защото няма по-страшен враг от отхвърлена жена.
Моралът няма пропаст. Все един и същ е - горкият, мъж, как е подлъган от лошата мома!

Общи условия

Активация на акаунт