Имам аз мечта голяма, скоро да ме наречете 'мама'. ~бебеправене 398~

  • 28 639
  • 780
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 1 014
Да си измрънкам и аз в края на темата, че в новата да почнем на чисто и с надежда.... Дойде ми, с гръм и трясък, даже надежда не ми остави да си въобразявам, че може да е станало. С пет дневно подраняване...Много ми е тъпо, но не мога и да се разплача даже.... ☹️

# 766
  • Мнения: 21 299
Момичета, има ли смисъл да пускам кръвен тест или ?

# 767
  • Мнения: 902
Момичета, има ли смисъл да пускам кръвен тест или ?

Правила ли си тест на закъснение?

# 768
  • Мнения: 21 299
Да,вчера ,но след няколко изпити кафета и вода,не с първа урина.

# 769
  • Мнения: 318
Добро утро. На мен все още не ми е дошло...🙄
Снощи имах средно силни болки в мескулите на цялото тяло(за първи път) и заспах притеснена. Чудих се дали не ме започва грип. Зя ковид не мисля,защото го прекарах преди месец и нещо + съм ваксинирана. Тази сутрин остават болките в голната част на тялото засега. Някаква идея какво може да е и дали да се притеснявам ? Снощи пих магнезий.

Иначе,ако не ми дойде и днес утре все пак ще пусна един тест,но имам следният казус - в аптеките около нас (София-център) намирам само sure check и престо, а точно тях не ги искам. Някаква идея къде мога да намеря друг? Около нас съм проверила медея,софармаси, ремедиум.

Малката лисичка-аз бих пробвала на твоя място с уринарен с първа урина първо Simple Smile

# 770
  • Мнения: 902
А на колко дни закъснение? Аз бих изчакала за направя нов със сутрешна, но това е защото не бих се бутнала да се редя по лабораториите. Ако не можеш да изчакаш си пусни.

Амира, тестовете на Фолиум на Медея са хубави

# 771
  • Мнения: 21 299
В събота трябваше да дойде.

# 772
  • Мнения: 902
Ако си сметнала точно и пиклив трябва да отчете на 3-4 дни закъснение.

# 773
  • Мнения: 21 299
Благодаря,ще изчакам тогава,да видим какво ще стане.

# 774
  • Мнения: 391
Лисичка, стискам палци!

Шу, за полижинакса - няма нищо страшно в него. Аз лятото точно преди море имах неприятни усещания и сърбеж, АГ беше отпуска и ми даде полижинакс и се оправих веднага. Давали са ми го и за гъбички, съчетан с антимикотично през устата. Не е чак толкова вреден и не мисля, че нещо ще ти стане.

# 775
  • Мнения: 1 755
И аз съм доволна от Фолиум.
Лисичка, пробвай с концентрирана урина. С тези няколко кафета и WC преди тест... какво друго да покаже.

# 776
  • София
  • Мнения: 11 784
След закъснение си показват вече без значение по кое време на деня се правят и колко е разредена и тези с 25 чувствителност.

# 777
  • Мнения: 147
На 28-мия ден от МЦ(предполагам, че бяха минали 13 или 14 дни от О) Шуър чек ми показа доста бледа, но все пак видима черта след прием на вода, кафе и т.н. По-чувствителните показаха, разбира се, доста по-наситена. На следващия ден направих пак Шуър чек, отново след вода, кафе, храна, чертата вече беше дооста по-наситена. Та, ако има нещо, ще излезе дори да не е с първа урина, стига да е минало достатъчно време от О.

# 778
  • Мнения: 1 755
Пропуснала съм, че е със закъснение.

# 779
  • Мнения: 612
+1 за тестовете на Фолиум. Ползвала съм и писалка, и касета. Отрицателните са си твърдо отрицателни, а положителните ми бяха с ясна чертичка дори вечерта.

Общи условия

Активация на акаунт