Писма до Дядо Коледа

  • 9 245
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 607
Ние писмата за Нова година ги пишем цяла година...... Вкл. и аз! Ама татито не ги чете нещо или се прави,че не може да чете!

Но най - ми хареса на дъщерята на Бианка - само 2 братчета и 1 сестричка! Ами действайте по въпроса.....

# 16
  • Мнения: 2 196
Той и Дядо Коледа така вика... Whistling

# 17
  • Мнения: 244
На глас съм се смяла докато четях - особено на писмата на децата на WILD cat и желанието на дъщерята на  bianka Laughing

8-годишната ми дъщеря преди 2 дни написа писмо, ама го е запечатала и не мога да цитирам. Каза, че си е поръчала бейби борн и комплект Барби (интересно, че и миналата година си ги поръча newsm78). Брат и още не е поръчвал.
А това е писмото на дъщеря ми, когато беше на 4 години, а брат и бебе (копирам го от стара тема за бисерчетата).
"Мили Дядо Коледа,
Искам уокмен. Моля те дай ми го, много слушам.Много те обичам. Много поздрави на джуджетата. Мили  Дядо Коледа, донеси на моето бебе (брат и, на 3 мес.тогава) разни такива бебешки неща и на мене злато и сребро, ако можеш да направиш. На чукчето да ми начукате златото и среброто. Моля те, от сърцето ти се моля да ми дадеш още злато и сребро, колкото можеш. Лека вечер на всички в твоята къща. Обичам те, завинаги си мой. Михаела "
Само се чудех откъде такава страст към злато и сребро, но накрая установих, че е от приказките. Дядо Коледа и донесе уокмен  (макар и споменат само в 1 изречение), а това, че нямаше злато и сребро изобщо не и направи впечатление.

# 18
  • Мнения: 2 353
  Ех, мили душички Joy
  Нашите желания са кукла Барби ( Twisted Evil) и лъв.

# 19
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
На нас сняг не ни е нужен за да напишем писмо на дядо коледа. Написали сме го още през Юли. Каза, че иска куклен театър newsm78 Божеее, що ли ще да е това чудо. Баща му трябва да мисли нещо като паравнче ли да е, или като кутия...Дайте идеи. Малката - на нея все още брат и поръчва играчките Laughing Кукли, естествено- само деветстотин деветдесет и деветата ще ни бъде. Laughing

# 20
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Уоска, ние имаме куклен театър от ТСМ - преди около година го купих, но още не сме й го дали. Плюшен е целия, заедно с 4 кукли. Много е хубав, поразтърси се из ТСМ-магазините.

Мони също като видя снега оня ден и каза "Колю Маз (дядо Коледа + дядо Мраз в едно - идея си нямам как ги нагласи заедно) идва! Със шейната и елените, и ще ми донесе подаръци!". Вече си е заплюла няколко неща за подаръци,  но още не сме написали писмото. Засега иска: топка за скачане с джуджета, кукла Боби (така си я кръсти в магазина) с легло, дрешки, обувки и мече, масичка и столче с Мечо Пухчо. До Коледа не знам колко ще станат подаръците! ooooh!

# 21
  • Мнения: 1 232
у нас желанията към дядо Коледа са"трудна игра",пъзел1000 части,касов апарат ,шевна машина,барби и да не изреждам.В този ред на мисли да ви кажа какво е трудна игра и къде мога да я намеря.Значи играли в едно приятелчена някаква игра за червената шапцица нещо като" Не се сърди човечето" са правилата с пионки и зарчета,някой може ли да ми препоръча он лайн къде мога да купя подобни игри Hug

# 22
  • Мнения: 2 818
Плюшен Франклин вече имаме така че той отпада от списъка.

А от къде сте го купили? Че и ние сме на вълна Франклин....  ooooh!

# 23
  • Мнения: 3 405
Ники иска MP3 плейър със слушалки Grinning СD плейър + касетофон ( намерил е някакви стари касети от татко си, но иска и нова технология да има Joy).
Все още вярва в Дядо Коледа, макар че миналата година се усъмни и каза, че ние му купуваме подаръците.

Като беше 3 годишен му казах, че едно джудже го гледа през прозореца дали слуша, и ако не - няма да има подаръци. А той най-сериозно ми заяви:
- Не искам никакви подаръци Mr. Green

# 24
  • Мнения: 14 133
И моят хубавец от сутринта ,като стана отсече"Ооооооо,вали сняг,Дядо Коледа ще дойде пък ние още елха си нямаме бе мамо"
Смях се до сълзи.....Подаръци искаме много,дупе да му е яко на татко му hahaha
За сега сме се спряли на детска количка от тия,пълни със плодове  и зеленчуци за пазаруване.Количка със разни инструменти,конче и още куп други неща.
Тъй като Преславка била малка,поръчва подаръци и т нейно име. Joy
И моят сладур реагира по същия начин, когато видя първият сняг. Joy Засега си е поръчал истинска китара и барабан  newsm78

# 25
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
При нас още няма сняг, но писмото беше написано (и нарисувано) миналата седмица. Та, Стоил иска само (много ми е скромно детето!  Blush) СИНЯТА костенурка-нинджа - Леонардо май беше, с разни джаджи към нея (оръжия някакви). За да не се обърка дядо Коледа, желанието е надлежно нарисувано и оцветено. Отдолу после беше добавено, че детето слуша много (да-да!). Поискал от дядо си да го нарисува и него, за да знае дядо Коледа на кого точно трябва да донесе подаръка, защото той можел да не знае, че Стоил има очила  Crazy.
Ама аз за малко не изпортих работата  Embarassed, защото по навик му казах, че ще поогледам къде има такива костенурки... и в този момент зацепих какво съм казала и добавих: "За да му звънна да му кажа, да не губи време в търсене!" Естествено Стоил ме контрира с въпроса: "Ти знаеш ли му номера (тел.)?" И аз започнах да увъртам, че май няма смисъл да му звъня, защото джуджетата сигурно знаят как да направят костенурка-нинджа... ooooh!

# 26
  • Мнения: 1 232
Цитат
За да му звънна да му кажа, да не губи време в търсене!" Естествено Стоил ме контрира с въпроса: "Ти знаеш ли му номера (тел.)?" И аз започнах да увъртам
При Вики още минава номера,че магазина за играчки е изложбената зала на работилницата на дядо Коледа Grinning

# 27
  • Мнения: 14 654
цецо поиска  багер, камион, къщичка + една гумена пума, която да заживее в нея, поиска едно далечно пътешествие, поиска приятелите му коко и дидо да заживеят вкъщи, поиска  една истинска "шумна" китара с розов кабел

# 28
  • Мнения: 430
E моето дете е самата скромност! Иска един голям жираф.  Flutter Ако сте виждали някъде голям плюшен "Мелман", подскажете.
Бих и купила батут, защото скоро ще трябва да спим с мъж ми на земята. Леглата ни са избушени от скачане. Видала съм някъде едни такива малки батутчета, ама като не се сещам...  newsm78

# 29
  • Мнения: 5 877
Йосарян, ако ми остане време, ще направя един куклен театър за коледния базар  Laughing
ако не-ще ти пиша как да стане Simple Smile
Не пишем писмо до дядо Коледа. Предпочитам подаръците да са изненада.
Ако случайно от детската градина я светнат за тези писма, ще настоявам да се иска едно нещо и то в разумни мащаби.

Общи условия

Активация на акаунт