ЯМБОЛската тема ще си има бебе (11)

  • 11 094
  • 252
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 86
Добро утро и аз вече изпих кафенцето.
EteRnity аз като усетя,че малко не ми е добре веднага пия Осцилококциум(май така се пише) или 2-3 Фервекса през няколко часа и ми се разминава,но теб вече те е съборило,така че нещо по-силно.Хайде, бързо да оздравявяш.
 И при нас времето е меко днес,ще можем да поизлезем,че и на нашия тати подарък трябва да търсим-има РД в неделя.
 Лек ден на всички.

# 31
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Ама какво е това? newsm78
Ние др. лято заминаваме за София,вече твърдо решихме,даже мъжо и с работа се уреди там.И мен ли ще изхвърлите от списъка? Rolling Eyes
Защо така? Confused
Добро утро и от нас.Днес аз,като бял човек,можах да си изпия кафето на спокойствие докато Преславка спинкаше,защото Боби е на градинка.Да видим този път,колко ще издържим докато се разболеем.
Хем искам да ходи,защото учи страшно много неща там,хем пък не ми се пуска,като знам че мине не мине две седмици и се разболява.Тъкмо го пооправя и вземе,че и Преслава се разболее.
Та се започва един омагьосан кръг. Sad
Краси,вие пък за къде сте се запътили,та чак в Софето ще ходите?Ще ставате столичани значи а? Laughing

# 32
  • Мнения: 3 537
Ще ставате столичани значи а? Laughing
така сме решили,да.Ще си продаваме тука жилището и ако не ни хареса там,ще е голям майтап.

# 33
  • Мнения: 135

така сме решили,да.Ще си продаваме тука жилището и ако не ни хареса там,ще е голям майтап.
Ще се връщата пак,какво да се  прави.

# 34
  • Мнения: 3 537

така сме решили,да.Ще си продаваме тука жилището и ако не ни хареса там,ще е голям майтап.
Ще се връщата пак,какво да се  прави.
Ще си купуваме там жилище и на дали ще се върнем. Rolling EyesНай-вероятно ще се примирим с положението,заради бъдещето на децата ни.Не знам!Надявам се,че ще ни хареса! Praynig

# 35
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510

така сме решили,да.Ще си продаваме тука жилището и ако не ни хареса там,ще е голям майтап.
Ще се връщата пак,какво да се  прави.
Ще си купуваме там жилище и на дали ще се върнем. Rolling EyesНай-вероятно ще се примирим с положението,заради бъдещето на децата ни.Не знам!Надявам се,че ще ни хареса! Praynig
Краси,щом сте го решили няма какво да му мислиш.Всичко ще е ок,важното е да се нагодиш към живота там.
А и в крайна сметка го правите  и заради децата.Столицата все пак си остава столица.

# 36
  • Мнения: 3 537
Да остава си столица,но всички знаете каква суматоха е там-задръстванията особено. #Crazy
Последно бях там преди 4 години,за един месец и от тогава не съм стъпвала в Софията. Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 258
Айде,от мен не е добро утро,щото е почти 4,ама добър ден Wink ами къде се губим...пак по изпити,от домакинска работа също не мога да се отърва и така...гладам Мариелка вече пише от Пловдив..я разкажи там как сте,свикнахте ли или ти е кофти още?А за София...май всеки гледа към по-голям град да се запъти...и ние мислим този вариант за бъдеще(а хич не ми се мърда от тук)..ние бяхме в София с мъжо на един концерт на 11-12 октомври...ами ужас е наистина там с тия задръствания...и не само те...градския транспорт е ужасен..стигнахме с час и нещо закъснение на концерта...кошмарно е просто...не стига,че едва ли не висиш през автобуса,защото е ПРЕПЪЛНЕН,ами и стигаш с голямо закъснение за където си тръгнал...Диана К,единственото,което може би ще има ефект за страховете на малката,е да се консултираш със специалист..имам предвид психолог или нещо такова..може да й помогне...не знам какво друго...има също една жена в Ямбол,при която ходи майка ми...не знам защо се сетих за нея,но може би тя може да помогне с нещо...провежда нещо като сеанси..абе аз не вярвам много в тия неща,но майка ми казва,че й помага..ако искаш ще я питам за координати и дали може да помогне в случая...горкото дете...много е гадно да те е страх от целия свят..и то от толкова малко...стискам палци да намерите подходящ вариант.
Ивееее,да се оправяш бързо!Фервекс и...уф..как се казваше..Нурофен мисля,че ще помогне..айде лек ден

# 38
  • Мнения: 135
Ох как спах.Пия Колдрекс( и без да ми казвате ,няма да ти помогне  Whistling,няя такива работи сега.Трябва да се оправям)
*облекчава симптомите при настинка и грип
*понижава Т
*облекчава болката
*възпалено гърло
*не предизвиква сънливост
Това са нещата,които ми трябват и ги има.Друг  е сега въпросът дали е ефикасно.Друсам се тук с него Simple Smile
И последното без без такива,защото съм спала 2 часа и ми се струва,че заспах преди детето Simple SmileSimple SmileSimple SmileСрамота
А като говорим за срамота.Миналата година пих Фервекс,като го изпих,като се завих,като съм заспала  Crazy 10-15 мин ,добре че детето беше по-малко и играе до мен на спалнята
Позор... #Crazy

# 39
  • Мнения: 3 537
Аз от фервекса съм като дрогирана и все ме унася.Затова само Колдрекс пия.
Ох,Анелия пак кашля! #Cussing outУмръзнаха ми тези болести от яслата.Иде ми да застрелям някой #2gunfireПазете се!

# 40
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Аз от фервекса съм като дрогирана и все ме унася.Затова само Колдрекс пия.
Ох,Анелия пак кашля! #Cussing outУмръзнаха ми тези болести от яслата.Иде ми да застрелям някой #2gunfireПазете се!
Лошо....... SadДано се оправи бързо и не е нещо сериозно.

# 41
  • Мнения: 86
добро утро!Ставайте,кафето ви чака Coffee
 ScreamingMamaa какво да ти кажа,свикнахме вече,не ми е кофти,тук пак същото домакинстване и малката-това са ми заниманията.Снощи седнахме един срещу друг с татито и си подавахме малката,прави по няколко крачки и бърза да се хване за нас,голям смях падна,но така се измори,че цяла вечер спи като буба.
 А пък за страховете аз мисля,че е нормално децата да са стрхливи,почти всички си имат някакви страхове с малко повече обяснения и с възрастта ще го надживеят.
 И при мен Фервекса действа унасящо,но за сметка на това ми помага много.Ония ден не се чувствах добре изпих2-3 и 6 вит.С(наведнъж) и вече съм пушка.

# 42
  • Мнения: 3 537
Аз вече си изпих кафенцето и сега ще се стягаме за поликлиниката. Wink

# 43
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз вече си изпих кафенцето и сега ще се стягаме за поликлиниката. Wink
Айде пак Tired

ДубрУтрУ! И аз си изпих кафето, изпратих баткото, сложих манджата и сядам за малко тук.
Нещо и мен ме наболява гърлото и ми е схванат вратът. Днес като излизам ще мина през аптеката да си взема нещо и аз.
Иве, как си днес?

И дано днес пак е слънчево, че да разходя Маги.

# 44
  • Мнения: 1 427
Добро утро и от нас Simple Smile
Lilqna, искрено се надявам да е малко по-хубаво времето, че откачаме вече вкъщи CrazyТо не са филмчета,игри с плажния чадър и подобни дивотии Rolling Eyes
krasi 76
, и ние се замисляме отдавна за София.Тук май няма да виреем много.Оправяйте се бързо с болестите Heart Eyes
mariela_t, честити първи стъпки Heart Eyes
По-късно ще се включа, че Йоана се размрънка Close

Общи условия

Активация на акаунт