За влажността в стаята на бебето?

  • 7 228
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 284
а тая купа с вода върху радиатора ли се слага или до него newsm78

# 16
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Искам да попитам, а тези които се топлят с климатици с какво овлажняват?

# 17
  • някъде
  • Мнения: 4 955
И аз от малка помня съдчето с вода на радиатора и сега като пуснахме радиаторите го слагам редовно. Мисля, че е достатъчно.
И аз така  Peace

а тая купа с вода върху радиатора ли се слага или до него newsm78
върху

# 18
  • Мнения: 2 897
Имаме овлажнител,върши много добра работа Peace
Съд със вода върху радиатора също може.

# 19
  • Мнения: 3 478
Искам да попитам, а тези които се топлят с климатици с какво овлажняват?

И аз тъкмо се канех това да питам, че вчера ми се стори малката с едни странни бузки, и това е единственото, за което се сетихме. И ние сме с климатик и се чудя дали трябва да взимаме овлажнител или не. Ето сега чувам, че не е добра идея и незнам кой е най-удачния вариянт.

# 20
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Искам да попитам, а тези които се топлят с климатици с какво овлажняват?

И аз тъкмо се канех това да питам, че вчера ми се стори малката с едни странни бузки, и това е единственото, за което се сетихме. И ние сме с климатик и се чудя дали трябва да взимаме овлажнител или не. Ето сега чувам, че не е добра идея и незнам кой е най-удачния вариянт.
И аз чакам отговора на този въпрос, но никой не иска да отговори Cry.

# 21
  • Мнения: 3 069
Имам часовник на който отдолу има влагометър и термометър.Нормалната влажност е от 40% до 60%.Когато го купихме си мислех,че е сух въздуха в къщи (с парно сме),но се оказа че влажността ни е висока.Преди да си купиш овлажнител ,измери влажността в помещението.


Наистина преди да си купиш въпросния уред не е зле да видиш каква е влажноста в стаята.При нас е много сух и не ни спасяват нито мокри кърпи по радиатора нито глинения съд който е отлят по него и се пълни с вода.
Педиатърката ми препоръча овлажнител и от скоро си купихме на Делонги.
Много съм доволна.Цената е 65 лева.

# 22
  • Мнения: 1 432
наскоро и ние купихме овлажнител,за6ото пе4ката в стаята му така изсу6ава6е въздуха,4е на него ми бе6е трудно да ди6а,не може6е да ди6а,да су4е ooooh!сега нямаме такива проблеми,други се зародиха........по стените.......мухъл!!! ooooh! ooooh! :ooooh:4истене всеки ден и яко проветряване му е майката,бебо е най-важен Peace

# 23
  • Мнения: 6 164
По себе си преценявам - ако е сух ми се запушва носа. Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 2 427
Влажността на въздуха трябва да бъде между 40 и 55%.
Аз имам проблем с прекqаленатqа влажност в жилището ни и се наложи да купя термометър който измерва влажност и температура на въздуха.На Chicco"Climasano"-36 лв.
За тези които имат проблеми със сух въздух има електричен овлажнител на Chicco,полесен уред.Другото решение е влажна хавлия в-у радиатора на парното.
За проблеми с прекалена влажност както при нас единственото ррсжение е проветряване непрекъснато или деумидификатор.Аз имам на Делонги,изхвърлям по 5 литра вода всеки ден.Луд да станеш Confused!

# 25
  • Мнения: 67
Влажността на въздуха трябва да бъде между 40 и 55%.
Аз имам проблем с прекqаленатqа влажност в жилището ни и се наложи да купя термометър който измерва влажност и температура на въздуха.На Chicco"Climasano"-36 лв.
За тези които имат проблеми със сух въздух има електричен овлажнител на Chicco,полесен уред.Другото решение е влажна хавлия в-у радиатора на парното.
За проблеми с прекалена влажност както при нас единственото ррсжение е проветряване непрекъснато или деумидификатор.Аз имам на Делонги,изхвърлям по 5 литра вода всеки ден.Луд да станеш Confused!
newsm78дали има и в БГ такъв УРЕД?Или се нарича и по друг начин?Определено имам ГОЛЯМ проблем с влагата... ooooh!

# 26
  • Мнения: 2 427
какъв уред имаш в предвид?Деумидификатор ли?Който изсушава влагата?
Или който овлажнява допълнително въздуха?
Ако е за деумидификатора на Делонги не мога да ти кажа,но мисля че би трябвало да го има в БГ.
Ако не ти е проблем звънни да питаш тук,или им драсни един майл да питаш за този продукт,къде е най-близкото място от където можеш да го закупиш.
 
Country:  Bulgaria

 
Product Lines: Household, Air-Conditioning, Air-Treatment, Heating Appliances, Professional Air-Conditioning

 
Company: FICOSOTA CO. LTD.
Address: 48 Madara Str.
ZipCode: 9700 
City: SHOUMEN
Telephone: 00359-54-33020
Fax: 00359-54-33023
email: head_office@ficosota.bg


Това са офисите им в Шумен,нали там имат някаква фабрика ,където май сглобяват разни уреди.
А ако питаш за овлажнитела на Чико виж в сайта им,запиши си кода на продукта и попитай в магазините на кикко дали разполагат с артикула,ако не евентуално дали могат да ти направят поръчка.

# 27
  • Мнения: 67
Благодаря за инфото.  bouquetИсках да знам за деумидификатора. Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 1 155
И при нас климатика суши въздуха - събуждам се със запушен нос. Включвам някакво допълнително копче 'йони', малко по-добре, ама на бебка хич не й е добре сега с тази хрема  Sad Миналата година гледах в ТСМ часовник с овлажнител, трябва пак да проверя ... Ако е много сухо май ще слагам по някоя дрешка да се суши в стаята.
Иначе нашата педиатърка още на първото посещение у дома ни каза - никакви дрехи да се сушат в стаята на бебето, никакво пране да съхне! Много било опасно - от алергии и разни бактерии  newsm78

# 29
  • Мнения: 2 427
Да,по принцип е така,но пък от друга,прекалено сухият въздух може да предизвика дори астма!Не е добре нито много сухо нито много влажно. Sad

Общи условия

Активация на акаунт