Сполучливи имитации на маркови парфюми - 41

  • 58 323
  • 739
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 996
На първа страница на темата благодарение на Juls18 има таблица Парфюмни аналози, там е и списъкът на Eclat.

# 436
  • Vildbjerg,DK
  • Мнения: 96
Flowers HibiscusБлагодаря:relaxed:

# 437
  • Мнения: 511
Взех си Императрицата от Рефан, естествено капки нямаше. Ровиха, ровиха, няма. Утре ще ида на друго място да си долея. Дадоха ми и тестер на номер 350 от златна серия някаква. Вика незнам кой имитира 🤣.
Императрицата е страхотна, след баня още ми ухае на китката. Плодово, на диня мисля, но моят нос не е критерии принципно.
350 е Good Girl

# 438
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062
Eclat имат ли имитация на My way или My way intense, гледах, гледах но не видях, а ми се струва странно да го нямат🤔

# 439
  • Мнения: 1 327
За имат два нови аромата
за пръв път го чувам , дано са сладки и топли 😆
565 Fleur narcotiqe
270 Halfeti

# 440
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
Да, аз си взех 565 в малко шишенце от 25 мл. Безумно цветен, но и траен.
Пробвах и Wonderlust на МК, но в началото ме удари толкова остро лавандулата, че се отказах от покупка.

# 441
  • Мнения: 1 996
Eclat имат ли имитация на My way или My way intense, гледах, гледах но не видях, а ми се струва странно да го нямат🤔
Бях писала юли за новите им аромати, ще помоля Джулс да ги добави в списъка, там имаше и My way

Скрит текст:

Май имат още нови имитации, но новият им сайт е ужасен и не съм се занимавала да разглеждам с подробности.

# 442
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
Марго, вземала ли си D&P от физическия им магазин в МА? Искам да пробвам нещо тяхно, цените са им супер, но незнам имат ли богат избор.

# 443
  • Мнения: 1 996
Честно казано ме е страх да вляза в магазина, да не си тръгна с 5-6 😂 , та все ги подминавам. Дразнеше ме преди девойката отпред, която все предлагаше и пръскаше, сега в пандемията вече не виси пред магазина май. Ако ги посетиш преди мен 😬 пиши как е.
След като разходих новите придобивки от Eclat.de съм със смесени чувства. Определено трайността на новите им бачове куца, Epic Woman Amouage ми др губи след час, старите ми техни имитации държаха по10+ часа, Journey Man също не е с голяма и трайна проекция. Jo Malone Oat&Cornflower ми е на кантар, при повече от две апликации ме души и ми идва в малко повече гурманд, отколкото мога да понасям, няма лешник при мен, а само мюсли с мляко. Chanel Sycomore е хубав, но определено мъжки, имитират старата версия според мен, а не новата по-женствена от ексклузивите, няма цветя и виолетки , а само сух ветивер, на мъжа ми му стои много добре. Приятно изненадана съм от подарък ароматизатор Cashmere. По принцип не съм почитател на всякакви аромати, свещи и т.н., но този е много приятен и ненатрапващ се.

Последна редакция: ср, 12 яну 2022, 08:42 от margolotta

# 444
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
Честно казано ме е страх да вляза в магазина, да не си тръгна с 5-6 😂 , та все ги подминавам. Дразнеше ме преди девойката отпред, която все предлагаше и пръскаше, сега в пандемията вече не виси пред магазина май. Ако ги посетиш преди мен 😬 пиши как е.

В неделя се прибирам. Ще ги посетя и ще пиша 👌

# 445
  • София
  • Мнения: 1 172
Eclat имат ли имитация на My way или My way intense, гледах, гледах но не видях, а ми се струва странно да го нямат🤔
Бях писала юли за новите им аромати, ще помоля Джулс да ги добави в списъка, там имаше и My way

Скрит текст:
Упс, мой пропуск, шА са поправя, ма Juls юли месец е била на море и затова е проспала Joy

# 446
  • Мнения: 1 996
Да добавя тогава по нотки още какви нови намерих при Eclat:

Anastasia Rose for her - Erba Pura XerJoff
Anastasia Rose for him - Fierce Abercrombie & Fitch

# 447
  • Мнения: 53

choogie, Блек афгано оригинала не познавам за да кажа доколко е успешна имитацията на Гиза.
Като аромат от Гиза е хубав, но сякаш не е траен особено въпреки, че е тежък аромат.
Имаш ли впечатления от Стари найт (гиза)как е като трайност?

Значи щом четох толкова позитивни мнения за Афганеца от Парфен, ще го поръчам непременно и в сайта им има много позитивни отзиви, че прилича и е много добре направен. На Гиза много ми харесва също, но не познавам оригинала и не мога да сравня. Не ми е точно свеж и зелен, не усещам канабис и т.н., но за тежък и силен парфюм наистина не е супер траен сякаш техния вариант. (колкото например Сантал Роял или Стари найт)

Колкото до Стари найт вече го тествах обстойно - ами звяр е, какво да кажа. Не засичах с точност, но определено трае поне 10-11 часа при мен.Heart Eyes Отначало почва киселинно, усещам определено бергамота и цитрусите, направо киселее приятно, след което преминава малко след това в истинска роза, сладка и благоуханна, но определено ненатрапчива и мазна като гюл (какъвто съм срещала в Ристретто интенз кафе, който ме задушаваше буквално българска роза масло), към края на деня се е превърнал само в муск с помен от розата - има шлейф, прожекция, усеща се от далече само с 1-2 фъса, дълготрайност. Определено носи ДНК-то на Монтал, няма как да го сбъркаш с друг парфюм, ако някога си мирисал Монтал в живота си, ще го познаеш веднага.

Пак ще сравня паралелно, но по спомен до колкото съм тествала 2-3 пъти оригинала на Стари найт на кожа и блотер, този е 1:1 или поне 95% близост, мноого е приятен, интересен и няма да останете незабелязани с него, определено има развитие и е красив парфюм. Както сподели Ре, препокрива се с оригинала и много се радвам, защото определено го харесвам и е майсторски направен. Blush Блек Чери също е много добър, Кирке също - 1:1 е за мен. Само Сантал Роял мисля, че е малко по-сладък и по-малко опушен и тютюнев от оригинала, но който го има и в оригинал, може да сподели. (аз копнея за оригинала) Wink

# 448
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
Детето ме замъкна до един Заг да купи разни сапунчета и розови есенции за съучениците си, та отнесох и аз Модерната муза и Нарцизо for her. Тествах на китките, мих съдове, къпах малкото дете, тези неща нямат отмирисване.

# 449
  • Мнения: 919
Детето ме замъкна до един Заг да купи разни сапунчета и розови есенции за съучениците си, та отнесох и аз Модерната муза и Нарцизо for her. Тествах на китките, мих съдове, къпах малкото дете, тези неща нямат отмирисване.
А, допадат ли ти или искаш да кажеш, че за съжаление не можеш да ги отмиеш 😁. Под кои номера са? Събота имам ходене до Заг ( за сефте ще си вземам оттам) , набелязала съм 1-2 аромата от ваши препоръките

Общи условия

Активация на акаунт