Сполучливи имитации на маркови парфюми - 41

  • 57 809
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 76
Момичета, за тези две реплики на Парфен, какви са отзивите ? не  ги намерих в сполучливите, а искам да се възползвам от намалението.
Благодаря Ви!

Inspired by ANGEL № 545
Inspired by POISON GIRL№ 898

# 16
  • BG-DE
  • Мнения: 5 039
Някой взе ли си вече от новите парфюми на Заг?

Миналата седмица ги прослушах. Red tabacco изобщо не е моя аромат, но е доста изпипан. Според мен най-добре направения от всички нови. La belle според мен се различава от оригинала, който не познавам напълно. Беше най-траен от всички напръскани на китката. Кирке - почти нищо не усетих като го пръснах. Не познавам оригинала, нито съм душила други имитации. Знам, че е харесван аромат, та не ми се вярва да е чак толкова слаб. Най-вероятно ще го пробвам отново. Забърсах Candy love. Симпатичен аромат, но нетраен. За сметка на това е 1:1 с оригинала, но ескадите не са трудни за имитация, така че не е изненада.
Миналата седмица пробвах Кирке в оригинал, като трайност и интензитет е трепач 😊 в базата е почти идентичен с имитацията на Ерба пюра от Мартин Лайън но всъщност тези два аромата са много близки както и Жарден Ексклузив на Мансера.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 421
Тази имитация на Парфен
Скрит текст:
https://parfen.online/product/№587-miss-dior-cherie-christian-dior/

това cherie ли имитира?

Видях описанието в сайта на Парфен и най-вероятно отговаря на този парфюм, но тъй като има различни издания да направя справка.

# 18
  • BG-DE
  • Мнения: 5 039
Да, този имитира, много добра имитация на Мис Диор Шери имат и Рефан.

# 19
  • Мнения: 1 870
Июа ли друга фирма имитация на Jour/Hermes, че Гиза вече не го предлагат? Както  и Shiseido/Zen?

# 20
  • Мнения: 53
Скрит текст:
Някой взе ли си вече от новите парфюми на Заг?

Кирке - почти нищо не усетих като го пръснах. Не познавам оригинала, нито съм душила други имитации. Знам, че е харесван аромат, та не ми се вярва да е чак толкова слаб. Най-вероятно ще го пробвам отново. Забърсах Candy love. Симпатичен аромат, но нетраен. За сметка на това е 1:1 с оригинала, но ескадите не са трудни за имитация, така че не е изненада.
Миналата седмица пробвах Кирке в оригинал, като трайност и интензитет е трепач 😊 в базата е почти идентичен с имитацията на Ерба пюра от Мартин Лайън но всъщност тези два аромата са много близки както и Жарден Ексклузив на Мансера.

Днес и аз ходих да пробвам Кирке в оригинал. Много ми харесва макар че не е от типичните за мен аромати. Но най-сетне го пробвах в оригинал и за мен е 1:1 с имитацията на Гиза, нея я имам и съм супер доволна.
Сега още по, понеже видях че е абсолютно същия няма разлика сякаш при помирисване. Но я имам на масло и не е толкова траен, ще си я направя на парфюм, както планирах в началото за повече трайност. Много е хубав и със сигурност не мога да вложа такава цена в него, затова добре за портмонето, че е Гиза с тази добра имитация... Sweat Smile

Скрит текст:
Някой взе ли си вече от новите парфюми на Заг?

Миналата седмица ги прослушах. Red tabacco изобщо не е моя аромат, но е доста изпипан. Според мен най-добре направения от всички нови. La belle според мен се различава от оригинала, който не познавам напълно. Беше най-траен от всички напръскани на китката. Кирке - почти нищо не усетих като го пръснах. Не познавам оригинала, нито съм душила други имитации. Знам, че е харесван аромат, та не ми се вярва да е чак толкова слаб. Най-вероятно ще го пробвам отново. Забърсах Candy love. Симпатичен аромат, но нетраен. За сметка на това е 1:1 с оригинала, но ескадите не са трудни за имитация, така че не е изненада.

И аз искам повече мнения за новите парфюми на Заг. Днес ходих да си взема Линтерди, но ми пръснаха и La belle, тъкмо бях в чуденка дали да купувам него или La belle le parfum в оригинал, но май ще взема на Заг. За мен сякаш е добре направен, според вас защо не е 1:1? Някой, който познава аромата може ли да каже дали му допада на Заг? Relaxed Мен ми хареса, предвид, че снощи късно ходих до Дъглас и си пръсках на китката, от каквото помня от снощи е доста близко до този на Заг, не намерих разлики, но все пак е минало време от снощи, така че ще се радвам някой да каже за La belle по-точно мнение. Много е приятен и близък според мен.

Последна редакция: вт, 23 ное 2021, 17:52 от choogie

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 195
Здравейте дами! Моля всички, които цитират дълги постове да ползват Скрит текст!!! Имам предвид предния пост на choogie и други подобни постове.

# 22
  • София
  • Мнения: 849
Здравейте дами! Моля всички, които цитират дълги постове да ползват Скрит текст!!! Имам предвид предния пост на choogie и други подобни постове.

 choogie, цитираните постове трябва да са в скрит текст, не собствените писания Wink

# 23
  • Мнения: 74
На Martin Lion  U06 е имитация на Maison Francis Kurkdjian Bacarat Rouge 540, който в оригинал е с цена 550 лв. Наистина е омайващ аромат, преди него имах на Мартинез, който ми миришеше на болница. На  Martin Lion е прекрасен върху моята кожа и го нося с удоволствие.
Далеч съм от мисълта, че в него се крие дълбочината на оригинала след няколко часа, но определено е много трен, шлейфов и омаен- честно да си кажа- две опаковки изфъсках в колата си- на себе си не мога, тъй като нанесен върху кожата ме задушава

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 483
Аз си взех по 15 мл от La Belle, Kirke, Африканския бал и Джими Чу на Заг. La Belle ми хареса, сладникав е, но приятен, в Джими Чу ми са доста остри цветята, но ще го нося, Kirke е наистина доста сходен с Ерба Пура и ужасно траен. Най-много ми хареса Африканския бал, но е ужасно нетраен при мен. В Елитис Пловдив бяха заредили нови на Мартин Лайън, но ги нямаше като номера кое на кое отговаря и се напръсках мощно с 5, които не разбрах кои са, но още ми миришат ръкавите на якето на 2-3 от тях. Много съм смотана.

# 25
  • Мнения: 1 976
Июа ли друга фирма имитация на Jour/Hermes, че Гиза вече не го предлагат?
Имах Жур на Парфен,много е хубав.
Кирке имам  в оригинал, за мен обаче на Гиза е далече от реалността. Някой знае ли кой е новия на Заг - 588 ВЕ

# 26
  • Мнения: 15 249
Благодаря за новата тема. Kissing Heart
Обожавам имитациите на Заг Зодиак и Гиза. Много, много добри. Също много харесвам Зара. Чудни аромати на чудни цени. Зара е мечта откъм цена, аромат и приближеност. Също и Заг. Последните са ми любимци. Гиза също е ниво. Добро ниво. Много добро ниво.

# 27
  • Мнения: 1 870
Июа ли друга фирма имитация на Jour/Hermes, че Гиза вече не го предлагат?
Имах Жур на Парфен,много е хубав.
Кирке имам  в оригинал, за мен обаче на Гиза е далече от реалността. Някой знае ли кой е новия на Заг - 588 ВЕ

А номера на Парфен помните ли?

# 28
  • Мнения: 1 976
А номера на Парфен помните ли?
804

# 29
  • Мнения: 80
Поръчах си Пойзън гърл на Парфен и Love don't be shy. Реших да се възползвам от намалението. Още не са дошли, надявам се да ми харесат. Ако някой ги познава в имитацията на Парфен ще се радвам да сподели отзиви💓

Общи условия

Активация на акаунт