🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 в България - сезон 3, тема 7 - и по света

  • 24 319
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 35 153
Сега гледам вчерашния финал.
Искрено се радвам, че Деси Добрева не е в постоянния състав. Не я харесвам.

# 721
  • Мнения: 245
1,300 милиона в Евро за участие в Евровизията! Брей, че богата продуцентка. Че тя за толкова пари ще ѝ направи албум в Европа. Защо и е да се занимава с конкурс.

Има фирми тук и в чужбина и те обзавеждат едни от най - луксозните хотели. Пък и тези пари са нищо за богаташите, преди години откриха много повече от това в брой в един хотел на друг богаташ.

Аз нямам нищо против момичето. Талантлива е, но изкуството й има по - малка аудитория. Песните й са тъжни и депресивни. Бихте ли ги слушали всеки ден? И вчера не можа да изпее "Лале ли си, зюмбюл ли си" правилно - не и достигаше въздух. Миналата година дали в Капките или пак тук някой изпя "Притури се планината" и пак не му достигаше въздух. Трябва да си избират песни според възможностите.

Дори тук в анкетата Госпожицата е на 4то място с 26 гласа след Носорогът, Гъбарко и Камъкът.

Последна редакция: нд, 05 дек 2021, 19:20 от Feyre

# 722
  • Мнения: 730
Бях за Носорога, но се радвам, че спечели Виктория Георгиева. Не я разпознах. Рядко талантливо, скромно и свястно дете. Нищо общо е Михаела Маринова и Дара. Никога не е била част от Вирджиния рекърдс. Въпреки че хищната Саня и предлага договор, Вики отказва.  Има собствен стил и излъчване. Харесвам я

# 723
  • Мнения: 1 522
Сега гледам вчерашния финал.
Искрено се радвам, че Деси Добрева не е в постоянния състав. Не я харесвам.
Като нищо ще цъфне в следващия сезон.Както тук коментираме-едни и същи муцуни "прелитат"от шоу на шоу.

# 724
  • Мнения: 245
И аз не харесвам Дара, още от Х фактор с тези напъни да пее...разваляше хубавите песни. Изглежда ми нахална и простовата. Един път я видях по телевизията беше по бюстие и си показваше татуировките. Но последната й песен Thunder ми харесва - музикална е и има някакво ретро излъчване. Носорогът я пя също.

Дара Екимова ми е симпатична и всичките й песни ми харесват. Особено Apology и Последен дъх. Много гадно ми стана, че отпадна рано тук. Още преди пияната Лора.

# 725
  • Мнения: 3 848
Thunder започна да ми харесва, след като Миро я изпя. Определено трябва да запише своя версия на песента.

# 726
  • Мнения: 5 420
Ако има четвърти сезон, аз лично много ще се радвам, ако панелът е изцяло сменен. Ще ме прощавате, но тези крясъци, надвиквания и малоумни въпроси от типа на "Спала ли си в едно легло с мен?" и "Били сме заедно на празника на сливата?" са напълно излишни. Дори и да се опитват да бъдат забавни, според мен не им се получава. А, и да не забравя за прословутите 1 милиард процента сигурност. Колкото до Миро, не е новост даден участник да изпълни собствената си песен.

# 727
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Колкото до Миро, не е новост даден участник да изпълни собствената си песен.
Скрит текст:



...което не озачава, че не е налудничаво.

# 728
  • Мнения: 14 727
Аз също искам панелът да е с други участници,но едва ли.Фамилията е убедена,че е непогршима и взима най-правилните решение,пробутвайки любимите си подлизурковци.
Странно защо след Евровизия много хора са се отдръпнали от Виктория?Обикновено е обратно.Може да е скромна,но на сцената публиката търси друго.Дано се оправи баща и.

# 729
  • Мнения: 780
Ако има четвърти сезон, аз лично много ще се радвам, ако панелът е изцяло сменен. Ще ме прощавате, но тези крясъци, надвиквания и малоумни въпроси от типа на "Спала ли си в едно легло с мен?" и "Били сме заедно на празника на сливата?" са напълно излишни. Дори и да се опитват да бъдат забавни, според мен не им се получава. А, и да не забравя за прословутите 1 милиард процента сигурност. Колкото до Миро, не е новост даден участник да изпълни собствената си песен.



Това Мортен Харкет ли е?

# 730
  • Мнения: 5 420
Същият.

# 731
  • Мнения: 35 153
Мен Алекс Раева ме дразни с физиономиите си. Азис не простее чак толкова. Търпи се Wink
Според мен Миро си се подигра с публиката с тази песен. Един вид - вие си ме познахте ама аз си стигнах до финала.

# 732
  • Мнения: 3 874
Мен Марта този сезон не ме дразнеше, но Азис и Алекс - да.
Азис имаше буквално малоумни и налудничави изказвания и предположения на моменти. Не знам дали го е правил нарочно, но не беше забавен.
Иначе шоуто като цяло ми хареса. Аз бях за Гъбарко, но и Госпожицата заслужаваше. Никой не я позна.
Радвам се, че не спечели Миро. Много добър изпълнител е, но някак си ми се струва доста надменен, много си е повярвал и това не ми хареса в поведението му.

# 733
  • Мнения: 4 871
И за Мортен да попитам какъв е проблемът, че изпълнява своя песен? Него изобщо не го предполагаха и това беше подсказка кой може да се крие под маската, но журито пак не успя да нацели.

# 734
  • Мнения: 14 727
Цитат
Мен Алекс Раева ме дразни с физиономиите си.
Да.Тя на младини се държеше нормално и далеч по-улегнало.Не ми е била дразнеща.Сега жена на зряла възраст се лигави,маниерничи и кифлее.И нейните танци ми идват в повече.Какво демонстрира?

Общи условия

Активация на акаунт