🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 в България - сезон 3, тема 7 - и по света

  • 24 317
  • 754
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 11 557
Нашият сезон свърши, затова ще пусна няколко любопитни маски от американското шоу.

Матрьошките. До последно се опитваха да ни объркат колко точно души се крият под маските. Аз почти до края  бях убедена, че са братята Джонас. Joy



Братята Хенсън.



Охлювът. Най-странният участник за всички сезони.

Скрит текст:
Жабокът Кермит от кукленото шоу, но не актьорът, който го озвучава, а самата кукла. Откачено.



Булдогът. Още като запя и започна да се кърши го познах.

Скрит текст:
Водещият на шоуто Ник Кенън, който уж беше под карантина за две седмици и го заместваха в шоуто. 

# 736
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
precious*, това беше техния оригинален начин да върнат Ник Кенън като водещ. От там той си пое. В Щатите е по-разчучено, не се пазят толкова да се пипат и прегръщат с маскираните.

# 737
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 078
Скучна певица е тази Виктория и голямо тикане я тикат.

# 738
  • София
  • Мнения: 7 949
Предизвиквам Кремена следващия сезон да направи маски само от българските народни приказки и митология.

# 739
  • София
  • Мнения: 5 277
Скучна певица е тази Виктория и голямо тикане я тикат.
Пазарът има нужда и от такива - Адел сега, Марая, Уитни преди години са еманация на скука. Едно и също всеки път, сякаш гипсирани на сцената. Но именити и успешни.

# 740
  • Мнения: 9 577
въобще не вярвам някой да е платил толкова пари, за да прати Вики на евровизия. а че е талантлива - няма спор. е, малко умряла риба, факт, но много по-добре от Дара, Михаела, Деси Добрева и т.н. , които са с отрицателно излъчване и присъствие. радвам се, че тя спечели.

# 741
  • Испания
  • Мнения: 37 503
въобще не вярвам някой да е платил толкова пари, за да прати Вики на евровизия. а че е талантлива - няма спор. е, малко умряла риба, факт, но много по-добре от Дара, Михаела, Деси Добрева и т.н. , които са с отрицателно излъчване и присъствие. радвам се, че тя спечели.

Абсолютно. Не е задължително да е една от всички Дари, Тити, Гери-Николки, които се разпадат на сцената от кълчотене и които не мога да гледам и минута. А като отворят уста, съжаляваш, че са го направили. Вики, освен таланта, който носи, е много възпитана. Разликата меджу нея и другите три /и подобни на тях/ е от земята до небето и обратно - няколко пъти.


Охлювът. Най-странният участник за всички сезони.

Той ми хареса. Благодаря, че сподели.

# 742
  • UK
  • Мнения: 958
Благодаря за клипчетата с други маски. Матрьошките направо ни скриха шапката на нашите маски. Да видим дали догодина няма и при нас да се появят Smiley

# 743
  • Мнения: 14 721
Не знам какво ще се появи у нас,но виждам за пореден път,че по всичко сме първи отзад напред.Кремена е първенец по най-грозни маски.Панелът първенец по лигавищини и нефелно поведение.

# 744
  • Мнения: 11 314
Кремена е първенец по най-грозни маски.Панелът първенец по лигавищини и нефелно поведение.

Наистина доста грозни маски... на Малинката, Куфарът, Циркът, Камъкът... Като гледам испанците какви маски слагат...


(това е отпреди година)

А лигавщините при нас са най-вече при водещите, не толкова при панела.

# 745
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
На мен като цяло нашите маски повече ми харесват от американските. Там са по-брокатени и кичозни. Какъвто е и Ник Кенън Simple Smile Като му видя всеки път обущата и припадВам.

# 746
  • Мнения: 245
Това е от руското издание:





На мен ми харесаха маските на Циркът, Камъкът и Носорогът. Бяха оригинални.

# 747
  • Мнения: 11 314
Майкоуу, Филип Киркоров и там ли се е набутал? На всяка манджа мерудия. Не понасям такива хора. Свършиха ли се знаещите и можещите в Русия, че трябва на всяка Евровизия, на всяко риалити - жури, ментор, панел... И тук си имаме такива абонирани.

# 748
  • Мнения: 14 721
Не само водещи се лигавят при нас.Ще се повторя,че панелът се държи абсолютно несериозно.Едно е да си духовит и да се шегуваш,но тяхното точно лигня смесена с простотия.Прави ми впечатление,че в чужбинските формати,не е пълно с врещящи деца.Добре,че уж покрай пандемията им спряха безкрайното излизане на сцената с рисунки в ръка.Те може да са съкровищата на мама и тати,но на мен тези върволици дечурлига,са ми много досадни.Ако продължават така и в бъдеще,по-добре да излъчват това шоу в събота или неделя в 10ч.сутринта.

# 749
  • Мнения: 245
Подкрепям горното мнение за децата. Мисля, че на полуфинала камерата показа майка, която държеше почти заспалото си дете.
Това не е детско предаване. Алек Раева да си показва "мекиците" на Носорога, Азис да се лигави....

Общи условия

Активация на акаунт