🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 в България - сезон 3, тема 7 - и по света

  • 24 356
  • 754
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 11 634
Сбърках уви,😢 на всички, които още в началото казахте Крисия, браво👏
Спокойно, Пинко. След три участия в три сезона, оттук нататък до края на това шоу на всички ще ни се причува и привижда Къци. Scream

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 4 822
Честно казано, не очаквах, че Виктория Георгиева се крие под тази маска. Браво на нея, заслужава си категорично първото място. Почти всички мислеха на 100 %, че е Сантра, тоест успя да се крие до последно. Костюмът също е доста оригинален и интересен, а и самата Виктория се държеше оригинално и допринасяше за идеята на костюма.

# 692
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Снимка от партито





Виктория Георгиева: Госпожицата е контрапункт на сценичния ми образ

Последна редакция: нд, 05 дек 2021, 11:44 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 693
  • София
  • Мнения: 5 795
И аз се изненадах от това, че Вики е под маската. Няма как да не му хрумне на човек, че има леко подбутване. Добре се представяше, но чак такъв фаворит да е на публиката..

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 1 584
Хареса ми да слушам Виктория в музика различна от нейната типична меланхолична. В началото не харесвах Госпожицата заради маската, но с всяко изпълнение ме печелеше все повече.
Щях да бъда доволна да е победител всеки от тройката, защото са много талантливи и тримата. Освен това искрено харесвам и тримата, защото са някак земни и истински.

# 695
  • Мнения: 780
Из нета има статии...продуцентката й. Сега проверих и не съм запомнила правилно, не е 500 хиляди, а над 1 300 000 евро.

Аз съм склонна да повярвам, защото мисля, че имаше анкета кой да представи  България на Евровизия и анкетата беше спечелена май от Християна Лоизу и изведнъж Виктория се появи.

С това трябваше да започнем. И после щеше да е ясно кой печели и защо го пише предварително в уики-то.
За мен Виктория има излъчването на умряла от депресия скумрия и това, че я тикат навсякъде с пачките напред не я прави по-симпатична и популярна.
В къщи освен мен, никой не я разпозна. Може и да има талант момичето, но с тези бавни, протяжни и скучни песни и имитирайки чужди известни певици не мисля, че ще стигне много по-далеч от това, което продуцентът и купи....
Повдига ми се от такива хора!
Колкото до Евровизия, прочетете книгата на Красимир Аврамов и ще разберете, че както винаги в България, става въпрос за преразпределение на някакви пари и почти никога не отива най-хубавата песен или най-доброто изпълнение.

Последна редакция: нд, 05 дек 2021, 17:16 от Millan

# 696
  • Radnevo
  • Мнения: 221
Цитат
Виктория я наричаха българската Били Ейлиш. И в крайна сметка беше на 11 място.
Ревливата и песен,няма как да дръпне напред.Нищо не знам за нея,освен ако нещо случайно чуя в нейно интервю.Често била разделена със семейството си,явно има травма от детството.По-добре да направи консултрация със специалист.Не става само да излива всичко в творчеството си.Поне според мен е така.

През последната година е изключително ангажирана, а точно от една година баща й е със много сериозно заболяване, за което няма лечение, за привързаната и обичаща семейството си Виктория това е тежък удар, но тя макар и много чувствителна показва характер, какъвто малко хора имат.

Последна редакция: нд, 05 дек 2021, 14:27 от sanian

# 697
  • Мнения: 11 634
Баща й не почина ли? Сякаш си спомням, че бях чела някъде. Дано да не е, де.

# 698
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Баща й не почина ли? Сякаш си спомням, че бях чела някъде. Дано да не е, де.

Не е починал. В интервюто, което публикувах по-горе, казва, че не е добре.

# 699
  • Мнения: 11 582
Баща й не почина ли? Сякаш си спомням, че бях чела някъде. Дано да не е, де.
Не е.
Днес гледах кратко интервю с нея- каза, че имат за чужбина вариант за лечение. Не беше обнадеждена за резултата, но надеждата умира последна.
Сподели също, че след Евровизия доста хора са се отдръпнали от нея- близки познати и приятели.

# 700
  • Мнения: 11 634
Изглежда съм се объркала с някой друг. Радвам се, че не е починал и дано да се пребори човекът. Flowers Four Leaf Clover

# 701
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Хубав колаж, направен от едно момиче и публикуван в ИГ.

# 702
  • Мнения: 11 599
Честито на Госпожицата и браво на Виктория.  Признавам, че не очаквах изобщо това да е тя.

Поздрав за всички с песента, която озвучава шапката, кашовете и преходите в шоуто.



Назад към 1978...

# 703
  • Radnevo
  • Мнения: 221
Из нета има статии...продуцентката й. Сега проверих и не съм запомнила правилно, не е 500 хиляди, а над 1 300 000 евро.

Аз съм склонна да повярвам, защото мисля, че имаше анкета кой да представи  България на Евровизия и анкетата беше спечелена май от Християна Лоизу и изведнъж Виктория се появи.

С това трябваше да започнем. И после щеше да е ясно кой печели и защо го пише предварително в уики-то.
За мен Виктория има излъчването на умряла от депресия скумрия и това, че я тикат навсякъде с пачките напред не я прави по-симпатична и популярна.
В къщи освен мен, никой не я разпозна. Може и да има талант момичето, но с тези бавни, протяжни и скучни песни и имитирайки чуди известни певици не мисля, че ще стигне много по-далеч от това, което продуцентът и купи....
Повдига ми се от такива хора!
Колкото до Евровизия, прочетете книгата на Красимир Аврамов и ще разберете, че както винаги в България, става въпрос за преразпределение на някакви пари и почти никога не отива най-хубавата песен или най-доброто изпълнение.
Изключително завистливо и грозно изказване! Без пари няма изкуство. Без спонсори нямаше да има българско представяне на Евровизия въобще. Виктория
е едно от най-талантливите и скромни същества появявали се на бг сцената последните години, но е трудно за хора без никаква емоционална интелигентност да я възприемат.

# 704
  • Мнения: 91
И този сезон приключи. Ще ми липсва. Дано да има четвърти сезон. Честно казано, очаквах повече изненади под редовните маски, а те бяха само две - Куфарът и Самураят. Ако има следващ сезон, се надявам да има повече изненади при свалянето на маските.

П.С Чудя се ако напролет има отново "Като две капки вода", дали Краси Радков ще е водещ.

Общи условия

Активация на акаунт