Абонаментни кутии в България - Тема 20

  • 51 346
  • 746
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 336
Момичета, в момента нито една бебешка кутия ли няма или аз пропускам нещо?

# 631
  • Мнения: 859
Момичета, в момента нито една бебешка кутия ли няма или аз пропускам нещо?
Вчера видях пост във фейсбук на Bubullincas.
Те предлагат точно бебешка кутия.

# 632
  • Мнения: 632
Кутията за януари на аптека Панацея е за мама и бебе

# 633
  • Мнения: 1 336
Много ви благодаря! Златни сте! А от bubullincas някой има ли някакви впечатления?

# 634
  • Мнения: 2 179
И аз я гледах,но не си струва според мен.

Чаках тази,но така и не знам ще го дочакам ли това “coming soon”

# 635
  • Мнения: 859
Много ви благодаря! Златни сте! А от bubullincas някой има ли някакви впечатления?
Аз съм много доволна.Правят техни кремове по рецепта на маг.фармацефт с голям опит.Ако имаш въпроси, можеш да им пишеш.Изключително любезни са.
За дъщеря ми поръчвам лосион и маска за акне по тяхна рецепта,в момента ползваме и крема рани за враснало нокътче и много помага.
Всъщност става дума за една и съща кутия Панацея

# 636
  • Мнения: 1 336
Да, разбрах, че е една и съща кутията, но и аз не съм сигурна, че си заслужава. Така ме е яд, че не взех зимната бебешка кутия на Wooden Spoon. Приятелка ми подари бебешкото масло за тяло и го обожавам. А тази кутия на mamma box и аз я наблюдавам, но нито отговарят на съобщения, нито дават някаква информация.

# 637
  • Пловдив
  • Мнения: 13 471
С много мерак пробвах скраба за коса на Ikoo от Кибрит, има чудесен аромат. Частиците са прекалено едри тип морска сол, нанася се ужасно предвид, че косата ми е далеч от гъста, почти нехстига до скалпа. Отзивът ми за този продукт е, че не ми харесва и реално трябва да отиде почти цялата опаковка при нанасяне, около теб всимко става с кристалчета.

# 638
  • Мнения: 6 929
Странен продукт 🙄🙄🙄(точно заради него се отказах от кутията)

# 639
  • Мнения: 13 929
Wooden Spoon се намират и на други места, не само по кутиите.

# 640
  • София
  • Мнения: 2 628
За кристалите пишеше, че се разпенват от водата. Реално не се ли поразтварят при мокра коса? И на мен ми се стори странен продукт.

# 641
  • Мнения: 2 872
Скрабът за коса се нанася на секции. Тоест "разтваря" се косата и се нанася и после се разтрива.
Продуктът е супер.

На мен ми звъняха от Прити бокс. Мислех да не ги поръчвам този месец, но ме спечелиха с продуктите и конкретно- серум за растеж на коса.

# 642
  • Мнения: 1 048
Поръчах Кибрит заради скраба на IKOO. В момента имам нужда от точно такъв тип продукт, защото използвам редовно продукти стимулиращи растежа на косата. Преди малко го пробвах, успях с малко количесто да си измия скалпа. Но мисля, че малко го изсушава. След него ползвах балансирани продукти, ще му дам шанс и с хидратиращи и ще преценя дали ще го ползвам. Освен това ми се заплете косата и доста трудно разресах.
Това, което ми хареса е, че добре почиства скалпа и имам страхотен обем след него.

Някоя от вас пробва ли измивния гел на Efreya cosmetics? Във фейсбук видях доста негативни коментари и честно казано се притеснявам да го пробвам, защото кожата ми е много чувствителна.

Въдях, че по назад е коментиран серума за устни от Белебох. На мен много ми харесва. Първия път си помислих, че е чиста водичка, тогава нямах и обоняние за да усетя, дори и аромата. Нанасям го вечер с лек масаж на устните. На сутринта кожата ми е мека и хидратирана. А аз много трудно през зимата успявам да си намеря подходящ балсам за устни.

КРР какъв е серума за растеж на коса от Pretty box?

# 643
  • Over the rainbow
  • Мнения: 127

Някоя от вас пробва ли измивния гел на Efreya cosmetics? Във фейсбук видях доста негативни коментари и честно казано се притеснявам да го пробвам, защото кожата ми е много чувствителна.


Аз пробвах гела веднъж. Нищо особено честно казано. Не съм пробвала да отмия остатъци от грим, затова не знам колко ефективно почиства. Кожата ми принципно не е чувствителна и обикновено нямам реакция от козметичните продукти. Може ли да споделите какви са били коментарите за този продукт?

# 644
  • Мнения: 1 048
Повечето дами коментираха, че кожата им се зачервяване и гелът им дразни очите. Гледам, че вече са изтрити тези коментари. Дори и от Ефрея се включиха да обяснят, че в гелът няма черен пипер, а само аромата е такъв.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт