Абонаментни кутии в България - Тема 20

  • 51 333
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 575
Взех новата кутия на Goodbox. Слагам снимки в скрит текст:


Скрит текст:
Описание на продуктите:





Снимки на продуктите:



# 736
  • Мнения: 474
Оооо, радвам се че не поръчах. Нищо от показаното не ми допада или не ми трябва. Simple Smile

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 13 468
Това едни и същи марки да се въртят в кутиите хич не ми е креативно.

# 738
  • Мнения: 28
Двете шишенца на monuskin? Две кутии ли имате или е така?
Кутията не е лоша ,стига да не си затрупан Grinning
Аз се надявам кибрит да разкрият нещо и то да е вълнуващо. Grinning

# 739
  • Мнения: 130
Доволна съм, че този месец избрах Кибрит. Много исках да пробвам маските-тюрбани и повече неща ще ми влязат в употреба за разлика от Гуудбокс.
Хубаво е, че имаше една кутия с интересни продукти и една с нужните основи този месец.

# 740
  • Мнения: 1 033
@Илития - благодаря Ви! Simple Smile

Ако изключим, серумът за мигли, който така и така предполагахме - аз съм доволна от другите неща, може би, защото идват точно навреме, поне за мен. Ще пробвам маската на Monuskin, веднага щом ми свършат тези на Mitomo.

# 741
  • Мнения: 6 875
Току що и аз взех моята гб(малко в дъжда ама няма как 😃😃😃)Първо ще пробвам пяната за лице и на Монускин са ми интересни продуктите,чая ще подаря на майка ми аз не пия чай 😃😇
Имах малко изцапано нз от къде май от душ гела,при вас как е,няма значение не съм за две капки ама да споделя 🙂

# 742
  • Мнения: 3 638
Току що и аз взех моята гб(малко в дъжда ама няма как 😃😃😃)Първо ще пробвам пяната за лице и на Монускин са ми интересни продуктите,чая ще подаря на майка ми аз не пия чай 😃😇
Имах малко изцапано нз от къде май от душ гела,при вас как е,няма значение не съм за две капки ама да споделя 🙂
Душ гелът го имам от немската Глосибокс и също дойде така понацапан, но не беше изтекло кой знае колко от него.

# 743
  • Варна
  • Мнения: 1 749
На мен ми хареса кутията мисля да я поръчвам- смятам, че всичко ще ми влезе в употреба веднага, че и чай обичам 😁- кажете ми душ гела на какво мирише и тази гъба как изглежда ако може снимка?  с
Двете шишенца на monuskin? Две кутии ли имате или е така?
Два различни продукта са - крем и маска . Grinning

# 744
  • Мнения: 1 335
Току що и аз взех моята гб(малко в дъжда ама няма как 😃😃😃)Първо ще пробвам пяната за лице и на Монускин са ми интересни продуктите,чая ще подаря на майка ми аз не пия чай 😃😇
Имах малко изцапано нз от къде май от душ гела,при вас как е,няма значение не съм за две капки ама да споделя 🙂
И моят душ- гел е изтекъл.

# 745
  • Мнения: 3 638
Daisy_D снимка не мога да ти дам, но скоро свърших една такава гъбка, с друг аромат беше. Вътре в гъбата има вграден сапун, гъбката е малка, но я ползвах доста дълго време. Тази с активния въглен сега ще я почна да я ползвам, но е същия размер като зелената.

# 746
  • Варна
  • Мнения: 814
Новата ни тема е готова, заповядайте: Sparkling Heart https://www.bg-mamma.com/?topic=1404833.new#new

Общи условия

Активация на акаунт