Абонаментни кутии в България - Тема 20

  • 51 011
  • 746
  •   1
Отговори

Анкета

От коя абонаментна кутия на българския пазар сте най-доволни?

Опции:

* Може да изберете максимум 17 опции.

  • Варна
  • Мнения: 814

Тук споделяме информацията за различни бюти (и други) абонаментни кутии в България.
В последните години, абонаментните кутии натрупаха популярност и се появяват все повече и повече такива, включително и у нас. Тяхната идея е всеки месец да получавате кутия, продуктите в която, да са изненада. Съдържанието на кутиите може да е разнообразно - гримове и козметика, хранителни продукти и напитки, книги и книжни артикули, лайфстайл кутии, здравословни кутии, насочени към деца или към домашни любимци и др.

Повече информация за актуалните кутии и сайтове за поръчка:
Кутии за красота:
My Full Box
BelleBox
Pick N Dazzle
My Gorgeous Box
NailBox
You worth it
LaDy box
Вoxy wow
Pretty box
Chill Skin Box
Hey Bea Box



Лайфстайл/здравословни кутии/Храни и напитки:
Good Box
Кибрит
Beery



Кутии за книги:
Flambox



Кутии за деца/бебета:
Mamma Box



Предишни теми:
Тема 1
Тема 2
Тема 3
Тема 4
Тема 5
Тема 6
Тема 7
Тема 8
Тема 9
Тема 10
Тема 11
Тема 12
Тема 13
Тема 14
Тема 15
Тема 16
Тема17
Тема18
Тема 19

# 1
  • Мнения: 1 033

Понеже темата е за нашите кутии...
Чудя се за NailBox кутията, защо не се поства толкова често. Май си остава единствената на тази тематика и според мен си заслужава. В кое да е издание. А и не е толкова обвързващо с абонамент...Може и една кутия да си взима човек от време на време, ей така за спорта.

Последна редакция: ср, 24 ное 2021, 20:34 от bubanka

# 2
  • Мнения: 13 906
Аз си поръчвам Nailbox, но съм се затрупала с такива продукти и затова напоследък взимам домашната. Общо взето заради крастата е, не че имам нужда 😉

# 3
  • Мнения: 22 343
Пропускам всички коледни кутии, дано от новата година има нещо по интересно и добро.

# 4
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 025
Благодаря за темата!

Има тема за чуждите кутии:

https://www.bg-mamma.com/?topic=1122991

Diva box има ли налична за ноември в крайна сметка?

# 5
  • Мнения: 158
Получихте ли МФБ за ноември? Не си я поръчах този месец, а ми е любопитно какво съдържа.

# 6
  • Мнения: 256
✨ Good Box декември ✨
👉 Последната кутия за тази година е с красив празничен #дизайн, пълна с много коледно #настроение и коледни #аромати!
💁‍♀️ Ще ти #загатнем, че в кутията има едно #коледно бижу с аромат на #бисквитки и #ванилия, с което ще хидратираш тялото си и омаеш сетивата.🎄

➡️ Поръчай кутията на www.goodbox.bg/product/good-box-dekemvri-1
P.S. Количествата са ограничени ⏰, а доставките започват още на 09.12, за да могат всички кутии да са под елхите навреме. 🎄

# 7
  • Мнения: 1 384
Отказаха ме TooGood с тази цена на доставка. Наистина било Too Good, за да е истина. Като поразгледах предните кутии, цената ми се вижда висока за съдържанието.
Чудя се с коя кутия да се зарадвам за Коледа. Иска ми се и за каката тийнейджърка да поръчам, но там е доста сложно, тя мазила не използва. Трябва да е нещо с гримове. Препоръки?

# 8
  • София
  • Мнения: 2 616
Аз ще се жертвам с TooGood кутията и ще ви дам мнение после. Отдавна не съм купувала кутия така и така, та съм ларж за доставката 😀

# 9
  • Мнения: 22 343
ХЕРА, по-добре и поръчай нещо от Пинк панда, има голям избор.
Не виждам смисъл от кутия за тийн.

# 10
  • Мнения: 886
Благодаря за новата тема. Аз ще чакам Goodbox да разкрият продукт и ще преценя дали да взема.

# 11
  • София
  • Мнения: 5 193
Чудя се за една Гудбокс, че отдавна не съм поръчвала, а и детето се радва на вкусотиите. Laughing

# 12
  • Мнения: 35 891

дами, постове за чужди кутии ще бъдат изтривани от тази тема

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 13 380
Пропускам всички декемврийски кутии. И се надявам януари да ни зарадват с нещо интересно.

# 14
  • Мнения: 4 940
Good Box няма ли да разкрият продукт вече?

Общи условия

Активация на акаунт