Взискателен мъж

  • 15 029
  • 342
  •   1
Отговори
# 270
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 313
Пуловерчето ми е дрехата, която е там за да притъпи претенциозността на ансамбъла ми, иначе ако си сложа мантото, все едно демонстрирам кой знае какъв статус на тези с активуера, а това не ми е целта.
Целта ми е да се разходя за 30 минути преди да си легна.
Тези неща явно не са ви ясни, защото за вас трябва или да си "Натокана" Джулиана Гани, или да си праскате с активуера.
И не, лаковете за нокти никога не са били задължителен елемент в живота, окобено когато имаш красиви ръце и нокти. Като ти застарее кожата на ръцете, може и да стане задължителен - ще ви кажа по-нататък.
Ако нямате какво да покажете, смятам че няма какво повече да коментирам тук защото нямате конкретни примери и самочувствие да се покажете. Така на тъмно да се заяждате всеки може.

# 271
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 309
Добре, щом това е твоят стил, нямам нищо против, всъщност.
И за да не е излишен спам, ето няколко кадъра от Киара Ферани, топ инфлуенсър с над 25млн последователи, която със сигурност разбира от мода много повече от нас:

Време за "коктейл":


# 272
  • Мнения: X
Защо темата се обръща в мерене на съфорумките?
Нима не е за взискателен мъж с нечестни претенции към бременната си жена с малко дете?!

Последна редакция: ср, 01 дек 2021, 17:07 от Анонимен

# 273
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 313
Вики това не си ти.... това е една много красива жена (без коментар за дрехите). Но виждам и Гучи маратонки накрая... Живи и здрави.

Чудя се ако не беше такава красавица в лицето - щеше ли да събере 25 милиона последователи с тия дрешки.

# 274
  • София
  • Мнения: 19 490
Защо темата се обръща в мерене на съфорумки те? Нима не е за взискателен мъж с нечестни претенции към бременната си жена с малко дете?!
Ама тя си го е избирала и ще се повторя, но явно в техните среди е нормално да се тунинговаш, защото не виждам на 24 какви належащи нужди има. Мигли по-скоро харесвам, но да са умерени.
За мен "взискателен" е неправилна дума, има положителен смисъл. Като е такъв убавец, да не беше правил породени деца и то защо... за да може жена му да се коригира. Ужас Scream

Инфлуенсърката не ми харесва особено като стил и хич не се впечатлявам от броя последователи. Особено последната снимка.
А и тя е млада и хубава. Някои не са хубави дори и млади, а младостта не е вечна.

# 275
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 309
Аз вече се показах. Макар не в кой знае какъв вид. Но за съжаление имам много малко снимки, особено в цял ръст. Както и да е.
Та, въпросната Киара няма 25млн последователи само заради красивото си лице. Тя е изключително популярна в Европа и особено в Италия и самата тя е марка. Има собствена модна линия. Облеклото е много младежко и със сигурност не прилича на занемарена женица.

# 276
  • София
  • Мнения: 19 490
Защото не е женица...Нито е занемарена, нали от това живее.
А онези, които не живеят от инфлуенстърство и не са имали време за такива пипнати снимки?

# 277
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 313
Да тя има милиони - няма как да е занемарена. С тия пари едва ли се бъхти и тича сама след децата си в парка...
Вие не сте нито инфлуенсърки, нито Кейт Мидълтън, такаче тия примери не показват вашия стил и вашата компетентност, вашия избор. Явно нямате ваши такива, то не е учудващо де.
Хайде приключвам.
Между другото тази, която дръзна да си покаже облеклото по-нагоре. С белите обувки и бялата риза - това е приличен анасамбъл за всякакви ежедневни ситуации, харесват ми обувките ти най-много.

# 278
  • Мнения: X
Куку, тя го е избрала, но на такава крехка възраст на 20 години не е ясно какво му е избрала.

Ако беше писала по- рано щях да я посъветвам след първото дете въобще да не мисли за второ и то с такъв мъж, но сега с породени не мисля, че ще съумее да се запази без последствия за психиката и физиката й.

Щом нещо толкова го гложди за пропуснати възможности е въпрос на време да изневери или да я съсипе с невъзможни изисквания в такива трудни моменти с две малки деца.

# 279
  • Мнения: 6 955
Пуловерчето ми е дрехата, която е там за да притъпи претенциозността на ансамбъла ми, иначе ако си сложа мантото, все едно демонстрирам кой знае какъв статус на тези с активуера, а това не ми е целта.
Целта ми е да се разходя за 30 минути преди да си легна.
Тези неща явно не са ви ясни, защото за вас трябва или да си "Натокана" Джулиана Гани, или да си праскате с активуера.
И не, лаковете за нокти никога не са били задължителен елемент в живота, окобено когато имаш красиви ръце и нокти. Като ти застарее кожата на ръцете, може и да стане задължителен - ще ви кажа по-нататък.
Ако нямате какво да покажете, смятам че няма какво повече да коментирам тук защото нямате конкретни примери и самочувствие да се покажете. Така на тъмно да се заяждате всеки може.

Мантото със сандалите ли ще го носиш? 🙄
Никой не се заяжда, претенциите ти са странни.

# 280
  • Мнения: 837
Добре, аз ти казвам и без снимка, че се обличам като теб, така че няма как да се заяждам, просто съм наясно,че стила ми е непретенциозен и присъщ за несуетна жена. На Кейт Мидълтън и чорапите сигурно не мога да си позволя и не се заяждам и с нея обаче.

# 281
  • София
  • Мнения: 19 490
Аааа, Кейт избира и средни марки. Имаше някакъв панталон, който го изкупиха покрай нея, дали не беше този:

# 282
  • Мнения: 7 492
Най ми е смешно като вземат да ми пробутват някакви инфлуенсърки за пример. Пет пари не давам за тях! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 283
  • София
  • Мнения: 19 490
Преди време четох как следовниците на Теа на Наум Шопов масово изкупили някаква билка да си правят маска за коса. Май репей

# 284
  • Мнения: 1 732
Аааа, Кейт избира и средни марки. Имаше някакъв панталон, който го изкупиха покрай нея, дали не беше този:

Имам подобна пижама 😀

Общи условия

Активация на акаунт