Взискателен мъж

  • 15 001
  • 342
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 13 537
На мен инфлуенсърката не ми допадна като стил. Пак не е съобразено коя дреха за къде е подходяща, но на нейната възраст дори това е простено.
Като панталона на Кейтито аз имам подобен за вилата. Идеален ми е да си шетам покрай цветята на двора.

ПримаДона, защо държиш, че всичко трябва да е по твоя калъп и така убедително се опитваш да втълпиш, че си уникална, а реално от показаното от теб се оказва единствено, че стилът ти е средностатистически и масов? Демек и на другите е сходен, спокойно.
Темата не е нито за стил, нито за мода. Просто претенциите ти са адски преувеличени. 
Както казах, зависи за какво излиза човек. Естествено, че за спорт ще съм със спортен екип. За кафе с приятелка и шопинг из квартала - почти като ПримаДона, но никога с боси пръсти. За работа, когато работех - панталон/пола и риза. За вечерно излизане - коктейлна рокля. За много официален повод - дълга рокля. За ски - грейка. За плаж - бански и туника. И т.н.
За близо 50 г. не чакам някой да ми определя стила много отдавна.

# 286
  • Мнения: 4 970
Вярно е, че жените оглеждаме другите жени, а в парка може и да е тема за обсъждане вече.
Как са се променили времената..Детската площадка вече е с дрес код. А изправена коса, грим, микроблейдинг и мигли са синоним на поддържана жена. Силиконът мисля, че вече е демоде, като вафлите в косата. Филърите, може и да са добро, но май също увличат след първият експеримент до смешни гледки.
Но дерзайте момичета ако мислите, че с това се впечатлява и задържа мъж!

# 287
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 529
Глигани в анцуг Vs. Примадона. Яко.

# 288
  • Мнения: 6 808
Единственото нещо, което трябва да направи авторката, от исканите от мъжа й, е да се погрижи за зъбите си. И не за красота, а за здраве.
Другото са пълни глупости на нейната възраст.

# 289
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 529
Относно авторката- загуби ме с това, че има бебе на 8 месеца и е бременна с второ, едва на 24. И то не поради други причини, ами да ги народи набързо и да се заема с корекциите. В главата какво има, питам се? Отговорът е очевиден.

# 290
  • Пловдив
  • Мнения: 23 796
Не ми се четат няколко страници, отгоре прехвърлих.
Примадона, много си си готина!
То щом не се казваш Жаки, Янтра или друго- заплюта си отвсякъде откъм стил, тяло, и т. н.
Виж, никога, никъде във форума не съм твърдяла, че имам тяло или стил. Напротив, надлежно упоменавам, че съм едра, пищна, абе направо дебела. И с кофти характер. За стила си мълча, но не е кой знае какво положението, моя стил е дънки с кецове. Можеш да се ровиш в мненията ми с години назад, аз по-слаба няма да стана.


Относно авторката- загуби ме с това, че има бебе на 8 месеца и е бременна с второ, едва на 24. И то не поради други причини, ами да ги народи набързо и да се заема с корекциите. В главата какво има, питам се? Отговорът е очевиден.
И за това не мога да вдигна ръка да мятам камъни - аз самата имам 3 деца за 4 години, започнах на 25. Винаги съм искала три деца, имахме уговорка с мъжа ми да имаме три.

# 291
  • Мнения: 1 454
Върнах се да прочета първия пост на авторката, че се загубих в темата след последните страници. Беше ми полезно обаче, много много не обръщам внимание кой как е облечен.
Та по темата, мое близко момиче живее с приятеля си сред така наречения елит , в средно голям град. Прави ми впечатление, че е някакво съревнование да си правят нещо постоянно, от нея чувам, че я подканял, ако иска да си слага силикон той бил насреща, преди това имаше надути устни, и други разни. Събират се все една и съща компания, само тези с що годе някакви финансови възможности и си мерят приятелките/ съпругите според външния вид. Като знам бизнес средата във въпросния град и доходите , които са доста далече от тези в София, направо си представям как успяват.Така, че нещо не съм учудена, ценностна система, факт. Ама на моята близка ѝ харесва този начин на живот и хич не ѝ пречи. Авторката, явно се разминавате в приоритетите си, хич не ти е лесно, съчувствам ти.

# 292
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 529
Янтра, ти с твоите 3 деца за 4 години не можеш да извадиш причината на авторката да побърза с децата, нали?! По- скоро с настояването на мъжа й да ги народи набързо. Това е в ядрото, не броя на децата или годините на майката. И аз на 21 родих, студентка бях. Ама никой не ме е натискал да раждам, за да може да ме ъпгрейдва по негови си критерии!

# 293
  • Мнения: 21 620
На една моя позната от детската площадка мъжът и и беше обещал нови цици, ако кърми детето. Не знам защо се сетих.

# 294
  • Мнения: 3 021
Принципно на много жени бюстът им е в лоша форма след кърмене. Според мен няма лошо, ако твоята позната е в такова положение, да си направи повдигане или там каквото. По-зле ли ще е, отколкото ако се чувства потисната и непривлекателна.

# 295
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
На една моя позната от детската площадка мъжът и и беше обещал нови цици, ако кърми детето. Не знам защо се сетих.
Какъв добър и грижовен мъж... Мисли в перспектива милия Smile
То е ясно, че той ще ги плати, но трябва ли да ги използва като разменна монета за кърменето?!!
Мъжете направо ме разбиват с изказваният си някой път.

# 296
  • Мнения: 738
Обещал й е, ако кърми, защото явно тя не иска, да не си развали бюста. До там е стигнала майчинската й загриженост!

# 297
  • France
  • Мнения: 12 980
И затова трябва да ù обещава силикон?! Fearful

# 298
  • Мнения: 3 021
Като разменна монета не е ОК. Като уверение, че ще я подкрепи, ако реши да се погрижи за себе си след раждането, е супер.

# 299
  • France
  • Мнения: 12 980
Да, така съм съгласна. И все пак това е тежка операция, с много възможни последици. И като шега ми се вижда не не място.

Общи условия

Активация на акаунт