Памперси

  • 1 596
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 106
Както и да слошиш пишлето то си се мести.Децата обичат да ритат и да се чувстват свободно.Познай какво става вътре в памперса Flutter.При мен в началото когато беше на 1-3месеца използвах пелените на Памперс и много пропускаха.Вечер все мокър и вси го преобличах.Абе големи мъки и за мен и за детето.Взимах уж точните размери в зависимост от килограмите но полза никаква.Кто поотрасна му взех на Хъджис и останах очарована.Много хубави но и скъпички.Щях да му купувам,но не се намират много защото не ги зареждат,тъи като били скъпи и не се купували.Минах на Либеро и до ден днешен съм страшно доволна.Дано и ти намериш причината за проблема и намериш правилно решение за него.Успех Peace.

# 16
  • Мнения: 2 677
Пишката винаги му е надолу.
А Памперсите пропускат единствено, когато не съм ги стегнала качествено.  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 2 897
И на мен ми бяха казали да го слагам нагоре,но пространството е достатъчно,да си заеме естественото положение-нямам проблеми с пропускането Naughty
Да, така казват хората, които не са в час и не знаят, че памперсите и пелените нямат нищо общо. Едно време, когато са били с пелени, се е слагало нагоре. Сега, с памперсите е надолу. Нагоре има ластик на памперса, къде да попие? Слагай надолу и ще видиш, че всичко ще е наред. И разгъвай ластичетата настрани около крачетата  Peace

Така е Peace

# 18
# 19
# 20
# 21
  • Мнения: 1 448
Гравитацията определя положението, т.е. надолу  Peace

# 22
  • Мнения: 6 461
Гравитацията определя положението, т.е. надолу  Peace
А това за чурчето на горе ,не се връзвай .
Както го сложиш винаги чурчето се размества в памперса и застава на долу(така няма да пропуска памперса)
Mr. Green

# 23
  • Мнения: 262
на моуфикс и памперс  пропускат и при нас       аз ползвам канбебе и мамия  последните са супер,но ние пием мн течности

# 24
  • Мнения: 338
Спрях да му вдигам атрибута нагоре, оставям си го в положението в което е и проблема ни засега изчезна. Благодаря на всички, които се отзоваха и ми помогнаха с мнението си  smile3522

# 25
  • Мнения: 1 048
На мен свеки ми беше казала, че пилето трябва да седи нагоре и детето през нощта така се опикаваше. И реших и аз най - после да си прочета рекламните брошури, които ми дадоха в родилното и открих къде бил спирателният кран на пилето - пилето на долу!!!

# 26
  • Мнения: 1 212
Хе хе, това ми прилича на един спор, който навремето имахме с две мои приятелки, в който всяка настояваше на  различно становище по въпроса на къде си ГО  слагат атрибута в гащите момчетата от нашия клас.....
Вариантите бяха:
Надолу
Нагоре
Завиват го настрани и нагоре    Joy Joy Joy
А, иначе  хубава тема и полезна, не се бях замисляла за положението в памперса thumbsup
При това се изгради сякаш преобладаващо становище... Simple Smile

# 27
  • Мнения: 380
Никога не съм му го слагала нагоре. Ползвам Хъгис и не съм имала "аварии" досега Peace

# 28
  • Мнения: 275
хъгис най-добри, но доста скъпички

# 29
  • Мнения: 380
хъгис най-добри, но доста скъпички
Тук Хъгис са на същите цени като Памперс,затова не прави разлика за мен. Позлвах Памперс в самото начало, но според мен не са толкова еластични като Хъгис и затова се спрях на тях Peace.

Общи условия

Активация на акаунт