Коледа е по-достъпна с Addit

  • 3 340
  • 179
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 166
Малкият иска конструктор, баткото плейстейшън, а мен би ме зарадвал нов любим парфюм.

# 46
  • Мнения: 786
Дъщеря ми, която е на 2г. иска просто подаръци!. А аз вече получих смарт часовник от половинката, в "писмото ми" до дядо Коледа има и сушилня.

# 47
  • Русе
  • Мнения: 761
Детето иска геймърски стол, а аз- нов шал.

# 48
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Дъщеря ми иска книги, картина и одеало, а аз - парфюм.

# 49
  • Мнения: 633
Детето ми иска Лего, мен би ме зарадвал Ръчно изработен подарък или нещо практично за дома.

# 50
  • Мнения: 667
Лаптоп искат и двамата,а аз искам аер фаер.

# 51
  • Мнения: 25
Детето желае тротинетка за скачане, а аз - единствено здраве.

# 52
  • Мнения: 663
Очаквам съвсем скоро първото си детенце и моето желание е то да се роди живо и здраво, да има много късмет в живота и да расте здраво.

# 53
  • Мнения: 1 005
Моята дъщеричка иска жълти ботушки , като тези на Пепа прасето 😁
Бих се зарадвала на усмивката на детето ми , това ми стига , здраве за цялото семейство и една ръчно изработена картичка от детето ми .

# 54
  • София
  • Мнения: 1 371
Детето ми би се зарадвало на книги - манга, а аз бих се зарадвала на нов ръчен часовник.

# 55
  • Мнения: 2 682
Детето ми иска куклен театър, да изнася представления на очакваното братче. Аз искам да сме здрави и да сме си всички за празниците у дома.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 3 212
Дъщеря ми иска лаптоп, но няма да и се получи. Магнитни топчета иска за игра и ще трябва да потърся.
Аз искам уханен подарък  - парфюм! Simple Smile

# 57
  • Мнения: 1 353
Децата ми искат домашен любимец котка. Аз бих искала живот и здраве за цялото семейство.

# 58
  • Мнения: 1 899
Дъщеря ми иска фотоапарат, за себе си искам ваучер за пътуване. Весели Празници на всички, желая ви най вече здраве!

# 59
  • София
  • Мнения: 979
Какъв подарък желае вашето дете от Дядо коледа и какъв подарък би зарадвал вас?
Моето дете обожава да твори и желанието му е да е нещо насочено в тази посока- комплект за рисуване или творчески комплект. А мен би ме зарадвал блясъка в очите на моето дете.

Общи условия

Активация на акаунт