Коледа е по-достъпна с Addit

  • 3 346
  • 179
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 396
Синът ми иска всяка играчка, която види и списъкът за дядо Коледа е километричен. Дъщеря ми е още много малка и ще получи подарък по наша преценка. Аз ще съм щастлива, ако сме здрави и имаме спокойни празници!

# 136
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Дъщеря ми иска мекичка цяла пижамка, меки пантофи и поне 6-7 манги. Да си лежи на топличко, да си слуша музика и да си чете ❤️

# 137
  • In Neverland
  • Мнения: 343
Детето иска количка на Пес патрул, а аз искам 1, 2, 3 книги Smile

# 138
  • Мнения: 140
Какъв подарък желае вашето дете от Дядо коледа и какъв подарък би зарадвал вас?
Моето дете подарък не иска. Или по-точно иска бебе...Иска само да дойде у нас с шейната заедно с еленчетата.
А относно мен - аз се радвам на всякаква козметика. Прави ме наистина щастлива като имам нов  козметичен продукт.

# 139
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Да осиновим куче.
По принцип съм съгласна, но с котка 🐱...
Не изключваме опцията, има време за всичко.

# 140
  • Мнения: 434
Детето е голямо и нищо не иска, внучето е малко и още не може да си поиска подарък. Аз искам да дойдат на гости за Коледа.

# 141
  • Мнения: 913
Книги

# 142
  • Мнения: 2 663
Детето иска ролери а ние с баща му почивка в топлите морета , някъде из Индийският океан


# 143
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 395
Децата са големи.
Едната внучка иска "Барби на разходка..."  - ще си я получи.
 Малката, милата все по рекламите се заглежда и иска интерактивна играчка Панда с бебе, която е трицифрена сума и няма как да получи, въпреки че според нея - "какво ви интересува, нали Дядо Коледа я плаща" Smile

Аз искам да сме здрави, за да можем да се съберем всички за празниците Hands Pray, а подаръци съм приготвила за всички - и малки и големи.

# 144
  • Мнения: 670
Детето иска нова игра за плейстейшъна, а аз... куче и разбира се, здраве.

# 145
  • Мнения: 60
И двете ми деца искат нови геймърски столове, а аз здраве и късмет за сейството и близките ми.

# 146
  • Мнения: 940
Децата мечтаят за играчки. Най-малкото пък си пожела братче 😂 аз мечтая за здраве за всички ни.

# 147
  • Мнения: 1 966
Моето дете иска подарък-изненада, може би защото обича изненадите. Аз бих си пожелала здраве, за мен и семейството ми, другото си го имам.

# 148
  • Мнения: 2 663
Детето желае колело, а ние ... нещо по екзотично с таткото , някъде на юг, палми

# 149
  • София
  • Мнения: 271
Какъв подарък желае вашето дете от Дядо коледа и какъв подарък би зарадвал вас?
 
    Моята малка три годишна принцеса иска барабан. Но.. .....  на принципа на Мечо Пух: "Колкото повече, толкова повече". Ако може барабаните да са десет. Дядо Коледа ще донесе барабани, но три в комплект с принцеси на Дисни и столче с тях.
    Аз си пожелавам здраве и ...... да спре тази пандемия. Дано вируса мутира и да спрят да умират хора. Искам да пътувам и се радвам на живота и близките си!!!!

Общи условия

Активация на акаунт