Тема 6 - Февруарски мами 2022 г. 🎄❤

  • 23 040
  • 755
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 037
Има упойки, подходящи за бременни. Ако се притесняваш, си поискай. И аз не бих отлагала ходенето при зъболекар. Само по-зле ще стане ако го чакаш.

# 31
  • Мнения: 366
Аз имах доста зъбни проблеми в началото на бременността, наложи се да се оправят някои зъби, включително умъртвяване, слагаха ми съвсем малко упойка. Всичко е наред, лекарите си знаят работата. Няма нищо страшно, по-лошо е да стоиш и да търпиш болките.

# 32
  • Мнения: 479
Ариел,
за болка на зъб изключително много помага прополиса (клеева тинктура).Капчица върху зъба или с напоена клечка за уши се намазва венеца.В началото щипе, но после облекчава.Може да се повтори няколко пъти.Дано да минава бързо!

От мартенските мами съм аз, но ви следя или така да се каже "шпионирам" от самото начало,когато видяхме двете чертички ☺️😏 ,че термина ми е 4.03 и май имам повече допирни точки с вас 🤷‍♀️

# 33
  • Мнения: 307
Ариел,
за болка на зъб изключително много помага прополиса (клеева тинктура).Капчица върху зъба или с напоена клечка за уши се намазва венеца.В началото щипе, но после облекчава.Може да се повтори няколко пъти.Дано да минава бързо!

От мартенските мами съм аз, но ви следя или така да се каже "шпионирам" от самото начало,когато видяхме двете чертички ☺️😏 ,че термина ми е 4.03 и май имам повече допирни точки с вас 🤷‍♀️

Добре дошла при нас! Благодаря за съвета, от къде мога да си купя клеева тинктура?

# 34
  • Мнения: 479
От аптеката, около 3-4лв е и много използвано за подсилване на имунитет. За бременни не знам дали е подходящ за постоянна употреба, но 1-2 капки няма как да навреди.Облекчава болката,дори я спира,но проблема няма как да излекува и да се пропусне зъболекаря 🤷‍♀️
Реших да го споделя, защото много помага ,а често присъства в домашната аптечка.

# 35
  • Мнения: 981
Добро утро момичета! Да ви почерпя виртуално за моят рожден ден днес.

# 36
  • Мнения: 135
Честит Рожден Ден, Нинче!
Бъди здрава, щастлива и в хармония със себе си.
Весел празник! ❤🎉

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 777
Добро утро момичета! Да ви почерпя виртуално за моят рожден ден днес.


Честит Рожден Ден, Нина!
Да си здрава, щастлива и много много обичана! Прекрасен ден! HeartNature Sunny

# 38
  • Мнения: 283
Честит рожден ден, да си жива и здрава и догодина да посрещаш празника като горда мама! Само положителни емоции ти желая! ♥️

# 39
  • Мнения: 185
Добро утро момичета! Да ви почерпя виртуално за моят рожден ден днес.


Честит рожден ден! Бъди жива и здрава и много щастлива!

# 40
  • София
  • Мнения: 1 408
Нинче, честит рожден ден! Да си жива и здрава, много щастлива и обичана! ❤

# 41
  • Мнения: 185
Момичета, вчера бях на преглед.
Бебка е 986 грама и всичко е наред ❤. В 26+3 съм, малко ме притеснява че още не е минала килограма но…
Дали при някоя от вас в тази седмица е са пили приблизителни грамажите?

# 42
  • Мнения: 981
Момичета, вчера бях на преглед.
Бебка е 986 грама и всичко е наред ❤. В 26+3 съм, малко ме притеснява че още не е минала килограма но…
Дали при някоя от вас в тази седмица е са пили приблизителни грамажите?
Според мен са си напълно в норма грамовете в тази седмица. То си е почти килограм така че не се притеснявай.
  И благодаря на всички ви за пожеланията! Да ви се връщат многократно. Дай Боже да имаме леки раждания и да си гушкаме здрави и пухкави бебенца! Heart

# 43
  • Мнения: 25
Привет от мен! Следя и ви чета с интерес,но не се бях включвала! Първа бременност ми е-инвитро! На 32 години съм.Очакваме момиченце.Терминът ми по УЗ е 14 февруари.Вчера бях на преглед 27г.с + 1 и бебка е 1400гр.Още от самото начало докторът ми казва,че си върви напред и по-големичка.Всички изследвания,както и за гестационен диабет са ми в норма и всичко с бебчето е нормално,просто доктора казва,че си върви по-едричка и ако продължава да расте с това темпо,щяла да стане 4кг.Каза,че вървим към секцио,заради това.На мен ми се искаше да родя нормално,но...все още има време.Може пък да забави темпа на растеж до края.Интересното е,че нито аз нито таткото сме едри.Той е по-висок,но е слаб.Аз също винаги съм била слаба.Не знам на какво се дължи това..И мисля,че не е чак толкова голяма,за да се притеснявам от нещо,но все пак..Има ли някоя от вас в подобна ситуация или дори да не сте,ще се радвам да чуя мнения!
Благодаря 🙂🙂🙂

# 44
  • Мнения: 786
Нина, честит рожден ден! Бъди жива и здрава, щастлива и обичана Heart!

Момичета, включвам се с бърз въпрос- да сте виждали някъде сутиен за кърмене, който да е по-секси? Черен, с дантела например Simple Smile?

Deizy, добре дошла! Ако терминът ти е 14.02, би трябвало да си 28 г.с.+, а не 27ма. Относно размера на бебето, имай предвид, че при трима АГ да отидеш в един ден, ще го измерят различно . Щом всичко е наред, не го мисли много

Общи условия

Активация на акаунт