Познавате ли някой спечелил от тотото след компютаризацията?

  • 1 792
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 363
Здравейте, знам, че има подобна тема. Но моят въпрос е по-различен. Познавате ли или чували ли сте за някой (познат на познат) спечелил голяма сума от тотото след периода, в който всички фишове се въвеждат електронно? И питам конкретно от тотото, а не от националната лотария.

# 1
  • Мнения: 40 310
Аз не познавам такъв и от преди това.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 14 210
Аз спечелих 180 лева от 5/35 миналата или по-миналата година, ама ти сигурно питаш за милиони.

# 3
  • Мнения: 12 626
И аз не познавам никого, нито съм чувала за познат на познат на познат, който да е спечелил когато и да е нещо голямо.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 129
ММ спечели около 600 лв тази година като не пусна тото нито веднъж. Преди това и той, и майка ми имаха петици по веднъж, но бяха символични суми - под 100 лв.

# 5
  • Мнения: 1 257
Познавам само такива, които са печелили дребни суми, но като цяло повечето ми познати не са особено зарибени по тото, лотарии и другите подобни игри.

# 6
  • Мнения: 1 468
Хаха и аз си го мисля това, че сега им е по лесно да манипулират числата.

Иначе познавам 2ма дето забравиха да си пуснат фишовете и им излезнаха числата, но беше преди 20 години.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
Познавам лично двама. Много близка семейна приятелка е едната
с близо 2.5млн печалба.
Другият е бивш колега на съпруга ми.

# 8
  • Мнения: 10 681
Не познавам такива хора. И както вече сте писали дори не съм чувала за познати на познати.

А какво направиха с парите тези, спечелилите милионите, просто ми е любопитно.

# 9
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Познавам, отпреди 2-3г.
Парите не се изплащат наведнъж, а на части, така че не е като да е осъмнал с милион в сметката.
След година си купи жилище в града, в който живее (не е кореняк), бизнесът му беше силно засегнат от ковид кризата, така че този ресурс му е от полза.
Но този човек си пуска седмичен фиш в петък от ученик, повече от 30г.

# 10
  • Мнения: 685
Познавам, един дядо приятел на баща ми около 100 000.

# 11
  • Мнения: 1 296
Помня, че имаше случай в 2 поредни тиража да теглят съвсем еднакви числа. Просто забравили да сменят "настройката" от предния път. Замазаха се нещата с теории, че хипотетично би било възможно да се получи. По-интересно ми е, защо трябваше да се приватизира Тотото - да не е било на загуба някога?

# 12
  • Мнения: 474
Тази година спечели познат, 3 милиона и нещо. Това с двата еднакви тиража и аз четох за него. Вероятността в два последователни тиража, да се паднат еднакви числа клони към нула. Със сигурност ги гласят числата. Сега, както е със софтуер веднага знаеш всички възможни комбинации и ако решиш правиш някой щастливец, ако ли не трупаш средства. Преди винаги около избори падаха големите джакпоти, може би някой си е правил кампания с тези пари. В тотото отдавна не вярвам, това си е доброволен данък, където го ползват за покриване на дупки в бюджета.

# 13
  • Мнения: 1 468
А твоя познат сега от кои е ?

Общи условия

Активация на акаунт