Промоции на книги - тема 12

  • 48 665
  • 734
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 11 818
Ето тук са описани подробно отстъпките в Озон по групи. Конкретно за книги: -5% сребро, -10% злато, -15% платина.
И аз още малко и ще съм злато.. но те така или иначе пускат хубави намаления..

# 241
  • Мнения: 3 998
Аз съм сребро,но не мога да видя колко ми остава до злато 🙄

# 242
  • Мнения: 11 818
Аз съм сребро,но не мога да видя колко ми остава до злато 🙄
Няма брояч, сама трябва да изчислиш.. грабвай калкулатора! Wink И хубаво гледай не само сумите, а поръчката да е само със статус "доставена", отказаните не се броят, разбира се.

# 243
  • Мнения: 3 998
Хаха то ще трябва отпуска да си взема за да ги сметна 😄 а иначе нямам отказани поръчки.

# 244
  • Мнения: 11 818
Хаха то ще трябва отпуска да си взема за да ги сметна 😄 а иначе нямам отказани поръчки.
E, чак пък толкова..10-тина минути..
А за отказаните -  аз винаги предпочитам плащане с карта и понякога не минава и наново пускам, тогава предходната става със статус "отказана".  По едно време даже им се беше бъгнало плащането и при втори опит все не ставаше и се принуждавах да променя на наложен платеж. А сега като видя, че не мине, пускам нова и направо пиша в чата да анулират. Та, имам си чат-пат отказани, които реално не са.. Нямат опция да ти пратят повторно линк за плащане, както в други сайтове.. обаждат се.

# 245
  • Мнения: 3 042
Приятно ме изненадаха. Погледнах - от 2016 съм им клиент. Учебници (даже и за съученици на сина:))), играчки, др.стоки, дори дрехи! За подаръци предимно от там гледам. Не е излишно да има схема с такива отстъпки. Сега бях харесала едни настолни игри приказни  за малки на "Фантасмагория", предния път бяха с над 20 % отстъпка и взех, но исках още една - за подаръци - та покрай нея и за да няма сума за доставка, айде още една книжка за мен, "Море от спомени". Игрите наистина са страхотни, но изчерпани в Озон.

# 246
  • Мнения: 2 013
На мен или много малко ми остава до сребро или вече трябва да съм го достигнала, ще видя при следваща поръчка. Обаче тези 5% не разбрах дали се комбинират с другите отстъпки, например намалени книги с 20% добавят ли още 5% или важи само за не намалени. Уж чета, чета и кьорчо не вижда никъде да пише за това.

# 247
  • Бургас
  • Мнения: 6 884
Озон са пуснали нов код за -10% на книги, валиден до 17.01.
Код: ThankYou10
Може да се използва само веднъж от даден акаунт.

# 248
  • Sofia
  • Мнения: 2 345
Аз съм със статус - Бронз, но до сега не ми е начислявана 5% отстъпка. Нямам спомен дали всичко, което съм поръчвала (най-вече книги) е било на промо цена или на редовна такава.

Последна редакция: чт, 13 яну 2022, 11:42 от Lady Royal

# 249
  • Мнения: 4 594
Малчека90, не се добавя, важи само за не намелени книги.

# 250
  • Мнения: 889
Озон хубаво са пуснали кодове за допълнително намаление, обаче към какво, като в момента нямат никакви намаления? Smile Чакам да решат да ни зарадват с нещо по-добро, че имам книжки за купуване този месец. Дано да не е чак за 14-ти февруари.

# 251
  • Мнения: 212
За четящите на английски език и търсещите неиздавани/изчерпани у нас книги, да похваля https://www.bookdepository.com/ Точни, разумни цени, безплатна доставка до България, поносими срокове. Изпращат с български пощи. Разделят поръчката по отделни книги, което би могло да доведе до доставки в различни дни, но това за мен изобщо не е проблем. Намерих книги, чиито продължения отдавна търсех.

# 252
  • Мнения: 36 484
Хм, харесах си нещо, но не поръчвам без наложен платеж (освен ако не става дума за дреболии, като тези от Али).

# 253
  • Мнения: 889
В baby.bg има намаление на детски книги и книги за родители:
https://www.baby.bg/landing/zimno-prezarezhdane/knigi.php

# 254
  • Мнения: 11 818
Обаче тези 5% не разбрах дали се комбинират с другите отстъпки, например намалени книги с 20% добавят ли още 5% или важи само за не намалени. Уж чета, чета и кьорчо не вижда никъде да пише за това.
Не!

Аз съм със статус - Бронз, но до сега не ми е начислявана 5% отстъпка. Нямам спомен дали всичко, което съм поръчвала (най-вече книги) е било на промо цена или на редовна такава.
За група Бронз няма намаления.

Последна редакция: чт, 13 яну 2022, 22:38 от 50 Shades of Purple

Общи условия

Активация на акаунт