Развод с моряк

  • 5 292
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 228
И от моряци не разбирам. Имаше опция да стана гадже на такъв едно време, ама реших, че съм пас. Relaxed

# 16
  • София
  • Мнения: 4 262
А защо не можеш да го изчакаш?
Защото е бременна.


Това беше първото, което си помислих. Обаче нямаше ли нещо, че 300 дни след развода бебето се води на бившия.

# 17
  • Мнения: 9 292
А защо не можеш да го изчакаш?
Защото е бременна.


Това беше първото, което си помислих. Обаче нямаше ли нещо, че 300 дни след развода бебето се води на бившия.

Само ако не се омъжи до раждането. Ако се омъжи отново преди раждането, баща се води новият съпруг, все едно кой е дал семето, така да се кажа. При нов брак юридически винаги баща е съпругът.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 983
При развод по взаимно съгласие той пак трябва да се яви лично в първото съдебно заседание, което при всички положения ще е след по-малко от 5 месеца. Може да се мисли за развод по исков ред (според обстоятелствата), но се консултирайте с адвокат.
Нали не си мислите,че тези, които са били женени за чужденци и се развеждат по взаимно съгласие, винаги присъстват и двамата на което и да е било дело, пък било то и първото?

# 19
  • Мнения: 25 675
А защо не можеш да го изчакаш?
Защото е бременна.
Ох Сигме, как ги надушваш...тя мацката не е признала още, обаче ти я разконспирира моменталически.
На снимката и пише "искам бебе" и аз си помислих, че може да е забременяла от някой докато моряка е бил на път.

Тук вече я ожениха и за бащата на бебето. Дано и той на е навит.

# 20
  • Somewhere beyond the moon and stars
  • Мнения: 640
При развод по взаимно съгласие той пак трябва да се яви лично в първото съдебно заседание, което при всички положения ще е след по-малко от 5 месеца. Може да се мисли за развод по исков ред (според обстоятелствата), но се консултирайте с адвокат.
Нали не си мислите,че тези, които са били женени за чужденци и се развеждат по взаимно съгласие, винаги присъстват и двамата на което и да е било дело, пък било то и първото?

И аз си мисля, и съдиите така си мислят, защото е законово изискване. Не говоря наизуст.

# 21
  • София
  • Мнения: 38 209
Както, казах, упълномощава се адвокат. Но това отнема поне две седмици. А иде Коледа. Тик так тик так....

# 22
  • Варна
  • Мнения: 5 065
Аха, морякът насред морето винаги има нет. Еле, па по сателит ако ще се развежда, златен ще му излезе

Пак зависи в коя фирма е, но като цяло интернетът по корабите вече е достатъчно достъпен. Моят плаща 20 долара за 3 ГБ.

# 23
  • Мнения: 918
И аз веднага помислих, че е бременна. Не знам дали е възможно да се разведат докато той е на кораба, до колкото съм осведомена капитана може да ожени двойки, но не и да ги разведе. Мъжът ми е моряк и честно казано си представих какво ще му е ако му сервирам такава новина докато е на път. Надявам се, че въпросния господин е наясно от преди за плановете на съпругата си и не му е дошло като гръм от ясно небе.

# 24
  • Мнения: 17 402
И от моряци не разбирам. Имаше опция да стана гадже на такъв едно време, ама реших, че съм пас. Relaxed
Аз им разбирам, ща науча, може и да изтеглиш някоя печеливша карта, ако спреш да мислиш като дърта мома.

# 25
  • Мнения: 18 228
Не ща, Дренчи. Мерси! Sunglasses

Първо, не съм казала, че търся някого, а особено моряк. Мерси! Joy

Може би има други желаещи за обучение, да не отиде напразно знанието? Thinking

# 26
  • Мнения: 17 402
Защо? Я ще ги свалят на суша, я ще ги уморят  - къде от болест, къде бременност от друг….Въобще моряшката жена отмъщава за цялото женско войнство.
Хем го има, хем го няма. Помисли добре и ми се обади!

# 27
  • Мнения: 18 228
Не съм мъжемразка, Дренчи. Бъркаш ме с някой. Явно.

# 28
  • Мнения: 17 402
Шегувам се. Зловредно си предубедена, затова те закачих.

# 29
  • Мнения: 18 228
Не, просто би ми било неприятно по половин година да го няма (това ми беше съображението някога да не проявя интерес към човека). Сигурно е доста тежко и за двамата в такава връзка.

Общи условия

Активация на акаунт