МОНОДИЕТА - тема 21

  • 62 430
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 772
споко, Лейди, нова година - нов късмет Hug
не съм моно, омад правя последната седмица
ям яйца и месо, тук- там мандаринка Simple Smile
..... и баница с късмети днес
моното ще от 2ри

Весело посрещане на новата година и от мен ❄️🎉🌲🥂🍾

# 76
  • Мнения: 1 432
Тези отводняващи хапчета не са ли вредни?
Един вид принудително махате вода от тялото си ?

# 77
  • Мнения: 15 762
ЧНГ на всички. Нека новата година бъде по-добра.

Тези отводняващи хапчета не са ли вредни?
Един вид принудително махате вода от тялото си ?

Зависи от състава. Ако състава е чист и натурален - билки, екстракти от растения и т.н. помагат за изхвърлянето на задържаната вода, която е в повече. Ако има разни химии вътре, като нищо могат да доведат до дехидратация. Затова е важно да се чете състава на всяко нещо, което не е предписано от лекар. Аз специално държа добавките да са възможно най-чисти, натурални и от марки, на които имам доверие. Дори и да са по-скъпи.

# 78
  • Мнения: 9 232
за много години ,с пожелания тази година от 5.1. да почна и да махна това тегло, дето ме тегли ..

# 79
  • Мнения: 954
Честита Нова Година !
Бъдете здрави и щастливи

От 3 януари почвам диетата . Но съм точно ден преди цикъл .. дали ще има добър ефект да сваля килца или е грешка да почвам преди цикъл ?

# 80
  • Мнения: 78
ЧНГ и от мен! Аз по план започвам днес моно. Стартирам с плодове, а утре класически Петър Димков.

# 81
  • Мнения: 15 762
Аз вече съм ОК. Вчера стартирах с ден на кисело мляко, днес ще направя втори ден на кисело мляко. Ще използвам това, че вече не ми се яде толкова, за да прочистя мазалото от празниците, а то си е сериозно.
Турът по магазините си го направих и още повече се сдухах, защото всичко ми стоеше потресаващо. Но все пак взех 2 панталона и 1 блуза, като панталоните са с опция да сваля 2 кг, за да ми стоят прилично. И дънки си харесах, но ще ходя другия уикенд със синковеца да му купувам на него, та ще ги пробвам пак - дано до тогава вече съм заприличала на човек.
И така - след вчерашното прочистване, сутринта кантара показа 55,7. Да видим утре как ще са нещата.

Успех на всички Simple Smile

# 82
  • Мнения: 9 232
Касиопея
то това манекенско тегло кантара показа 55,7!

Височината ти колко е?
само ако си под 130см виждам логика

# 83
  • Мнения: 15 762
А, манекернско - аз съм висока 156 см - като табуретка съм на тези килограми хахаха

Но днес, след втори айрянен ден, кантара беше милостив - от 57,4 кг след празниците, та на 54,4 кг за два дни. Явно и с ПМС-то съм задържала доста вода, та за два дни изкарах всичко. Сега ми е супер и продължавам напред с Моното на Касиопея. Днес - свинско джоланче

# 84
  • Мнения: 328
Отчет от мен.
Аз съм четвърти ден (пилешко). До момента съм -2кг, но ми дойде и отделно имах един ден фастинг. Каквото и да е, мотивиращо е. Имам 1.7 кг да видя 5-цата отпред. Не съм откакто забременях 😅 Целта ми е поне до 55 кг, след това ще направя един детокс.

# 85
  • Мнения: 473
Здравейте и от мен. Радвам се, че открих темичката, защото ме мъчат едни 4-5 кг. До сега никога не съм правила монодиета, винаги съм сваляла с ограничения в храненето, но като че ли преди по-лесно се сваляха килограмите, може би е от годинките Laughing Мисля да започна с диетата на Ваня Червенкова, но проблемът ми е, че не мога да пия кафе без захар. Дали ще е проблем да слагам по малко, ще се опитам да я намаля на половина или е по-добре да я заменя със захарин? Ще комбинирам с 16:8, тъй като не ми е проблем да не закусвам. Ще правя и упражнения. Надявам се да не се издъня. Успех на всички!

# 86
  • Мнения: 7 772
и аз започвам днес с кисело мляко
не знам кое моно ще правя

цвете, най- добре без захарин и захар, свиква се

успех, девойки

# 87
  • Мнения: 954
Категорично без захар в кафето . Дори и малко захар разваля цялата диета и трябва да почнеш от начало..

# 88
  • Мнения: 473
Категорично без захар в кафето . Дори и малко захар разваля цялата диета и трябва да почнеш от начало..
Оххх, утре ще се пробвам Disappointed А тъй като днес го пих със захар и забравих да пия аспирин и витамин С сутринта, дали да го броя за ден и утре да ми е вторият картофен или да си сипя една чаша вино с останалите картофи Laughing и да почвам отначало утре?

# 89
  • Мнения: 127
Привет момичета. Значи от утре съм на картофи и този път ще се постарая, че им вече огромна нужда от сваляне на 7 кг. като за начало. Решила съм да не правя сладкиши, защото винаги се изкушавам. Дано след месец всички да сме с резултати Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт