Бременност с ендометриоза? Трансфер следващата седмица...

  • 689
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета, остава ми една седмица до трансфера ми. Взех процеса много спокойно, опитах се да се съсредоточя върху лекарствата (много се страхувах от пункцията), но времето е дошло и аз исках да знам дали има бременни жени с ендометриоза? Пътувахме до Мадрид в една от най-добрите клиники за провеждане на IVF процедури....В центъра, в който съм,  са направили няколко бети с тази диагноза, но в крайна сметка всеки човек и обстоятелствата са различни. Simple Smile
 Благодаря!

# 1
  • Мнения: 468
От сърце ви,желая успех!Както сама пишете, всичко е индивидуално,моя приятелка забременя с вашата диагноза,но първо се оперира,възстанови и успя от първи опит ин витро,замразен трансфер.Искрено вярвам,че ще намерите вярната посока!Бог да е с вас!

# 2
  • Мнения: 6 085
След операция на 7 см ендометриозна киста, без хормонално лечение, след четвърта инсеминация - неуспешна, инвитро неуспешно забременях спонтанно на 2ия цикъл след инвитрото и 9м след операцията при която останах с един яйчник и една тръба. Успех!

# 3
  • Мнения: 3
Благодаря ви за отговора и подкрепата, това е от голяма опора, че някой е преминал или преминава през същото нещо като мен!

След операция на 7 см ендометриозна киста, без хормонално лечение, след четвърта инсеминация - неуспешна, инвитро неуспешно забременях спонтанно на 2ия цикъл след инвитрото и 9м след операцията при която останах с един яйчник и една тръба. Успех!
Как се чувствате сега?
Продължава ли бременността?
В клиниката, в която бях в Мадрид, също така извършват лечение, при което откриват причините за безплодие при жените. От тях научих, че болката по време на менструация е възможен признак.
Пих аналгин от време на време, но не знаех какво ми има, докато не се консултирах с тях и те не направиха обстоен анализ. Това е много впечатляващ и професионален център за донорство на яйцеклетки, четох статии за тяхното лечение и дори имат собствена банка за яйцеклетки.
Във всеки случай, как се справяте в момента, напредва ли всичко?

# 4
  • Мнения: 6 085
Детето вече е на 14 год. По време на цялата бременност приемах аспирин протект. Някъде към 4 месец прокървих за 2-3 дни, но гинекологът не откри причината. Към края имаше някакво забавяне в развитието защото термина който ултразвука генерираше на база размерите се измести с около седмица. Родено е с планирано секцио по ред причини. Детето се роди здраво и в епикризата от родилния дом пише, че на 5та мин. е било с максимални жизнени показатели. Желая ви успешен трансфер, лека бременност след него и да се роди здраво детенце след 9 месеца!

# 5
  • Мнения: 3
О, страхотно, много се радвам за Вас! Relaxed
Тази седмица имам моят трансфер и наистина се надявам, че всичко ще върви добре, моят лекар ми каза, че имам всичко в ред, и въпреки че не съм в перфектно състояние, имах много активно проследяване с клиниката (те се наричат Ovoclinic), и лечението, което получих, беше по-добро, отколкото ако отидох в частен център...
Благодаря Ви отново за подкрепата, ще Ви съобщя следващата седмица как върви всичко!
Поздрави

# 6
  • Мнения: 150
Здравейте! Малко нахлувам в темата..
Правих замразен трансфер в Истанбул този август. С ендометриозна киста бях, над 2см., всичко друго ок. Казаха, че лечението е бременност. Бременна съм 18г.с. от първи опит, кистата я няма вече.

Общи условия

Активация на акаунт