Кога украсявате за Коледните и Новогодишните празници ?

  • 3 788
  • 118
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 899
Средата на декември - апартамента. Елхата - на 24-ти.

# 16
  • Мнения: 2 407
Средата на Декември.

# 17
  • Мнения: 122
Украсявам още през ноември.  Даже миналите дни си мислех, че трябва да извадя украсата и да видя какво да докупувам. Всяка година купувам по още нещо и добавям към украсата.

# 18
  • Мнения: 3 248
Средата на декември! Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 4 867
първата събота на декември. тогава празнуваме и преместването си в наш собствен дом. обещала съм си никога да не пропускаме този празник. прясно накичената коледна украса създава допълнително настроение.

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Родена съм на 30 ноември. От дете на този ден се започва с украсата. Продължавам и до сега - на единия ден - свещник, на другия - клонка, на следващия - играчка. И така до 24.12, когато окачвам венеца на вратата и украсяваме елхата  Heart Eyes

# 21
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Първите дни на Декември

# 22
  • Мнения: 354
В началото на декември.  madnoel

# 23
  • Мнения: 13 512
След Никулден

# 24
  • Мнения: 2 254
и аз съм от нетърпеливите-началото на декември People Santa
monda,къде са тюркоазите?

# 25
  • Мнения: 619
В началото на декември.
Обичам Коледа.

# 26
  • Мнения: 47 985
моя мъж е роден на 27 ноември,мине ли рожденният му ден,почваме украсата ooooh!после си я държим до средата на януари поне

# 27
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Първата събота на декеммври и я държа до края на януари. На мен ми харесва украсяването и подготовката за празника, отколкото самия празник, когато се чувствам много ляво, та затова.

# 28
  • Мнения: 3 461
За Никулден вече всичко е готово,но до Коледа все по нещо се прибавя.

# 29
  • Мнения: 4 428
Аз украсявам в началото на Декември и я махам към средата на Януари. Много обичам Коледната украса и ако чакам до Коледните празници, ще й се наслаждавам много малко време. Все пак мине ли Нова година и вече няма много смисъл от тази украса, освен, че е красиво.
Тази година само се чудя какво да измисля, за да опазя елхата от Маги  Thinking Laughing Каквато ще е лъскава цялата, ще я свали на земята точно за 2 секунди  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт