Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 78

  • 49 994
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 289
dm е в кампания с трайно изгодни цени вече 2-ра година и няма други намаления.
Лили също.Hands Thumbsup

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Vichy Liftactiv Collagene беше около 36 лв в Лили.Хипер мега изгодно.Идеалиата на Виши беше 26 лв(не я харесвам тази серия),всичко за часове се изчерпа...Струваше си.
На Буржоа Reavel 12 лв и нещо
На Ревлон една малка,цветна палитричка(имам я и е невероятна),беше пак 12 и нещо,а аз съм си я купувала за около 17 лв,пак от Лили,на 12 лв не я бях виждала
Яд ме е ,че забравих Pantene biology,но пак ще има промоции,живот и здраве.
Дано ги има всички неща от поръчката ми.

# 32
  • Мнения: 15 356
Моята е пристигнала  днес в Спиди.

# 33
  • Мнения: 1 796
dm е в кампания с трайно изгодни цени вече 2-ра година и няма други намаления.
Лили също.Hands Thumbsup
Лили не е в трайно изгодна кампания, очевидно щом има % намаление във всяка брошура, жълти етикети и кампании като тази на Черен петък с до 50% намаление. В dm на всеки етикет си пише цена и дата “неувеличавана от” Х месеци, няма процентни отстъпки, нито жълти етикети. В каталога на Лили има кампания “Винаги ниски цени”, без % намаления и жълт етикет само на боите за коса, но не всички.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
DM имат много изгодни предложения,понякога даже по-добри от големите надписи Промоция и т.н.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 10 796
Моята е пристигнала  днес в Спиди.

Кога е поръчана, по нощите ли?Grinning

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 020
Едната ми поръчка от Лили е поръчвана по нощите (около 1:00 часа) и все още е със статус "Обработва се", а другата, направена около 15:00 часа е със статус "Успешно платена с карта".

# 37
  • София
  • Мнения: 1 408
След обсъждането на вашите поръчки около "черния петък", аз нахлувам в темата с въпрос за фон дьо тен. Та, преди време си купих такъв на "under 20", мъчих го всякак- с основа и без, смесвах го с крем, не става за ползване.Кожата ми е светла, толерантна, нямам бръчки /освен мимически/, нямам възрастови петна и т.н. НО имам по-широки пори. Затова искам ФДТ, който да озарява кожата, да я прави сочна и свежа и да не подчертава широките пори. Вероятно фалът идва и от това, че съм се прицелила в много ниско бюджетни марки.
Ако може да ми предложите конкретна марка спрямо горното описание. досега съм използвала докрай Фит ми и Афинитон- но не са моите продукти.
Благодаря.

# 38
  • Мнения: 511
Може ли да ми препоръчате ежедневен крем за мазна кожа ? Искам да контролирам произвеждането на себум..

Препоръчам да ползвате хидратиращ гел-крем през деня и по-плътен хидратиращ крем вечер. Марки не мога да предложа.

# 39
  • Мнения: 1 370
Може ли да ми препоръчате ежедневен крем за мазна кожа ? Искам да контролирам произвеждането на себум..
На Агива гел-кремовете са много подходящи за мазна кожа и са с хубав състав. Аз ползвам този с алое вера и хиалурон в момента, със смесена кожа съм.

# 40
  • Мнения: 1 157
Моята кожа е смесена, този крем добре ми се отрази, попива, не лепне, не ми беше тежък.

Върху него ползвам слънцезащитния матиращ крем на Юсерин.

# 41
  • Мнения: X
... искам ФДТ, който да озарява кожата, да я прави сочна и свежа и да не подчертава широките пори.
Аз предлагам това https://moiatakozmetika.com/product/vegan-cc-krem-absolyutno-sav … L0F0aAv0EEALw_wcB
С покривност на фдт е, не подчертава порите, озарява и прави кожата сочна.

# 42
  • Мнения: 1 167
Затова искам ФДТ, който да озарява кожата, да я прави сочна и свежа и да не подчертава широките пори. Вероятно фалът идва и от това, че съм се прицелила в много ниско бюджетни марки.
Да, сс кремът на Лумене озарява, сочна изглежда кожата, но широките пори се подчертават с всеки продукт, ако не се използва база за широки пори отдолу. Аз специално използвам корейската база на Aritaum, която е dupe на benefit porefessional, но евентуално може да пробвате базите за пори на Никс.

# 43
  • Мнения: 9 486
Като по-бюджетен вариант хвалеха базата на Есенс, май сива беше тази за разширени пори.
Аз имам хидратиращата и ми харесва (пак по препоръка от темата).

# 44
  • Мнения: 1 167
С продукти на Есенс аз внимавам, имам чувствителна кожа и от спиралите и сенките им не спират да ми сълзят очите, същото би се отнасяло и до базата им. На есенс единствено ружовете и хайлайтрите ползвам.

Общи условия

Активация на акаунт