🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 13 (28.11 - 05.12) 🐄

  • 64 335
  • 1 396
  •   1
Отговори
# 1 395
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Като цяло ми беше все едно коя ще се върне. Даже вчера не гледах и още не съм, имах ангажименти. След това развитие се чудя кое ще ми достави повече удоволствие, пианката да си удържи на думата и да излезе сам или да го обухат на извънреден дуел. Май второто ще ми е по-забавно, особено да падне с много.
Тази Ваня, както и миналогодишната, не са моите фаворити. Лично за мен, колко дуела е спечелил някой е на втори план, спрямо социалната игра, колко е научил и колко е бил полезен за сезона, за симпатии или фаворитизиране на участник. По тези причини Ваня не е моя човек, а не защото я обвинявам за конфликта с пиандето и цигането.
То от тези, които ми бяха симпатични, не останаха много за финал, та към момента искам само Пламен и Живка. Пламен ми е симпатичен, не смятам за голям гаф това , което направи с бележката и, че е станало кой знае какво, та го игнорирам. Иначе цялостното му представяне, в сравнение с други си е ОК. Живка не я харесах в началото, свързах я директно с мишата физиономия. Колкото и да очаквах злобата и лошотията на невестулката, те изобщо не се появиха у Живка и с това ме спечели. Както и с това, че играе играта и е открита и за стратегията си и в отношенията си вътре. Ето това са качества, които мога да харесам в участник.
Стефан ми е ужасно противоречив, ту така, ту иначе. Изначало не го харесах, защото мен флегматични хора ме изнервят невероятно. Харесвам начина му на мислене и манталитета му. Вижда се с просто око, че той не е имал много контакти с различни темпераменти и се опитва да се впише (в група, която сам не харесва, но знае, че трябва да е там) с отдавна изтъркани клишета, а за него са чиста теория, която сега му се налага да прилага на практика. Така ми изглежда. Затова и беше издънката с опита да се хареса на тези вътре в къщата, с имитирането на Ваня.

# 1 396

Общи условия

Активация на акаунт