Fatih Harbiye ~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу ~ Приятели и Колеги ~ тема 135

  • 57 459
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 267
Хаха Joy
Нормално е Ирфан да напряга, все пак е сериен убиец Grinning. Аз съм малко психо Joy и си падам по филми с такава тематика. Гледам без проблем Smirk

Видях трейлър за филма "Бизнес по казахстански в Турция". Премиерата е на 30 декември.

https://www.instagram.com/tv/CW6BCDnlgM7/?utm_medium=copy_link

Ново от Кадир. Кога прошара косата толкова.....Сякаш до сега не бях обръщала внимание.



Даа, точно бузките на Несли ми направиха впечатление, но в хубавия смисъл Heart



И още, макар и не нови  Heart



Гледахте ли Дестан? Хареса ли ви?
Знам, че го чакахте Kissing Heart
Добър рейтинг има. Аз, точно мислех да го спра, че не ме хвана и взе, че ми стана интересно. Сега ще си пусна втори епизод да видя как е.
После ще обърна внимание и на този красавец, че ме чака от Неделя Smirk Heart

# 16
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 814
Джули Heart, аз гледам само Yargı. И тук-там сцени с Ураз и Екин. Дестан няма и да го почвам, харесвам съвременни сериали. След Торновете съвсем се отказах дори да пробвам да загледам нещо такова.

# 17
  • Мнения: 9 528
Отговорът ми е точно като на Рени ! Grinning

А за Кадир - стази прошарана дълга коса и тази дядова брада е Scream , и без това ме е яд на него Imp Rage

# 18
  • Мнения: 2 267
Рени и аз гледам сериозно Присъда, Курушите и Азиз Grinning
Легендата погледнах от любопитство, защото прочетох много хубави отзиви, но като нищо я виждам в графа "зарязани" след още 1, 2 епизода Grinning

# 19
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
Рени и аз гледам сериозно Присъда, Курушите и Азиз Grinning
Легендата погледнах от любопитство, защото прочетох много хубави отзиви, но като нищо я виждам в графа "зарязани" след още 1, 2 епизода Grinning
Да, интересно ми беше да видя Ебру в съвсем различна роля от тази не Рейян.
Незнам дали ще го следя....
Аз следя Присъда,Разузнаване,Азиз, Курушите, Чужда и фраговете на ЗЯ...Чакам да започне и Затворникът...

# 20
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 814
Защо се учудвате за бялата коса на Кадир? Нормално е, вече прехвърли 40 години. А и всичко е ген. Важното е, че има коса Joy

# 21
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
Защо се учудвате за бялата коса на Кадир? Нормално е, вече прехвърли 40 години. А и всичко е ген. Важното е, че има коса Joy
Да, Йозджан Дениз и той рано побеля....

# 22
  • Мнения: 9 528
Късо подстриган и с къса брада като в Рецептата е супер , това за белите коси си е ген . Първия ми бял косъм беше в 12 клас Grinning Важно е да имаш коса . Впрочем вече не е важно за мъжете , те и не плешивите ходят с голи глави Grinning .Аз обичам мъж с много къса коса , но съседските актьори си умират да заресват алаброси Stuck Out Tongue Winking Eye

# 23
  • Мнения: 2 267
Защо се учудвате за бялата коса на Кадир? Нормално е, вече прехвърли 40 години. А и всичко е ген. Важното е, че има коса Joy

Защото до сега не бях забелязала чак толкова Grinning
На тези снимки особено много ми се наби в очи. Може би, заради брадата.
Въпреки, че скоро гледахме това, но не съм отразила...

# 24
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 814
Стига да има харизма, мъжът може и без коса. Но как самите те се чувстват, ако нямат коса - не знам. Аз бради не харесвам, ама грам Rolling Eyes Пуста мода, синът ми дори си пусна, гаджето така го харесва и той какво да прави Joy Но има мъже на които им отива, а може би свикнах вече Grinning Кадир определено е от тези мъже, отива му. Може и по къса да е, де!

# 25
  • Мнения: 9 528
Стига да има харизма, мъжът може и без коса. Но как самите те се чувстват, ако нямат коса - не знам. Аз бради не харесвам, ама грам Rolling Eyes Пуста мода, синът ми дори си пусна, гаджето така го харесва и той какво да прави Joy Но има мъже на които им отива, а може би свикнах вече Grinning Кадир определено е от тези мъже, отива му. Може и по къса да е, де!
Аз брада - лека харесвам , но само мустаци - ужас ! Видя ли Онур в новия му сериал ? Чичак от 1977 г Rage Flushed , загрозиха хубавия мъж .

# 26
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 814
Не съм го видяла, Фили… Роля, какво да се прави.

# 27
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
Не съм го видяла, Фили… Роля, какво да се прави.

# 28
  • Мнения: 9 528
Като по поръчка - от Контакта , Онур във новия филм  , къде-къде по добре така

Значи и неговия перчем бих подстригала късо и брадата още по-къса , ама защо не ме вземе за стилистка SatisfiedStuck Out Tongue Winking Eye

# 29
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 814
Добре е Онур с мустака, къде, къде по-кофти съм виждала Grinning Ама той се е хубав, всичко му отива на него.

Общи условия

Активация на акаунт