На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 36

  • 72 289
  • 760
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 3 286
Знам от приятелите ни в Одрин че това е автогара. Под кръговото на голямата джамия Днес големи обяснения направих Heart Eyes

# 571
  • Мнения: 27
Здравейте, някой да е купувал Xyzal и ако да, това ли е наименованието му в Турция? Лекарството е против алергии.
[/quote. Преди 2-3 години го купувах редовно, но след това изчезна от аптеките, казват че затворила фабриката. Все още го има в сайта с лекарствата , има и цена , но реално го няма в никоя аптека. Последния път ми предложиха  Leviset , което е същото със същото активно вещество и мг. Струва дори по-малко от Xyzal .

# 572
  • Димитровград
  • Мнения: 813
Знам от приятелите ни в Одрин че това е автогара. Под кръговото на голямата джамия

Мими, това не е автогара, а покрития пазар - Bazaar Bedesten под старата джамия.

# 573
  • Русе
  • Мнения: 7 090
Ето, пак безкасовият курс продава на лирата е по-висок от касовият. И това все вечер се случва, при затваряне на банките. Thinking
Скрит текст:



# 574
  • Мнения: 202
Противоалергично съм купувала ALERINIT

# 575
  • Мнения: 8 336
Аз от Турция си купувам противоалергично Allerset, но активното вещество е като на Зиртек, Ксизала не ми понася.

# 576
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 824
Ето, пак безкасовият курс продава на лирата е по-висок от касовият. И това все вечер се случва, при затваряне на банките. Thinking
Скрит текст:




Искаш да кажеш, че не е на сметка на плащаме с карта ли?  Thinking

# 577
  • София
  • Мнения: 1 185
Нормално е курса при затваряне да е различен, много малко банки дават изгоден курс, изключвам 3 те най разпространени валути.
Лилита по добре с карта, курса е под обявения.

# 578
  • Мнения: 2 892
Дидолина много полезна информация даваш последните няколко поста. Благодаря Flowers Tulip
Решила съм да си купя и аз злато, обаче се чудя дали е възможно да се заблудя, всъщност е много вероятно, изобщо не съм "оправна" и определено ще е риск. Но пък ти като писа че си взела, а после и снимки на коронките още повече пожелах и аз. НО пък цената на грама не ми се стори по-ниска от тук в Бг. имаш ли си магазинче някое, и всъщност не помня от Одрин ли са?

# 579
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 824
Нормално е курса при затваряне да е различен, много малко банки дават изгоден курс, изключвам 3 те най разпространени валути.
Лилита по добре с карта, курса е под обявения.
ясно, благодаря.
на мен ми направи впечатление нещо. понеже плащахме с карта, беше взела еди каква си сума. след около 3 дни си проверих наличността. беше с около 15 лв повече. дали не възстановяват нещо, превалутират, знам ли, но наистина имах повече пари, а отникъде нищо не съм чакала като превод.

# 580
  • Sofia
  • Мнения: 509
Здравейте! Предстои ходене в Одрин, тези дни.Бих искала да си купя зехтин за готвене.Бихте ли ми препоръчали?

# 581
  • Мнения: 5 300
На 29-ти декември има организирано пътуване до Одрин. Аз сертификат нямам (имам за преболедуване, установено с антигенен, ама той не важи), къде в Пловдив мога  да си направя на 28 тест? Предполагам, че лабораториите ще почиват, ще бъда благодарна, ако някой ми помогне с информация.

# 582
  • София
  • Мнения: 1 185
@ni да цената на златото е като тук, но има по голям избор. Короните ги взех от Одрин, главната улица, магазина е точно в средата, до входа на Али Паша/покрития пазар/. Там платих с карта, иначе са 1.5 и ми искаха 1200 лири, след 3 дни ми ги осчетоводиха и лирата ми я хвана ОББ на 0.127, а в петък беше 0.1336. Няма значение, че курса на ОББ е по висок, това е за касов и без касови операции, за плащане с карта следят курса на БНБ и падат под чейндж бюрата. Точно до него взех и едни топчета на малката, те са на винт, за тях платих по 85 лева на грам.
Лилита банкирането е безплатно, ако нямаш си направи, следя всичко и си пише кое колко е 🤗.

# 583
  • Варна
  • Мнения: 237
На 29-ти декември има организирано пътуване до Одрин. Аз сертификат нямам (имам за преболедуване, установено с антигенен, ама той не важи), къде в Пловдив мога  да си направя на 28 тест? Предполагам, че лабораториите ще почиват, ще бъда благодарна, ако някой ми помогне с информация.

Пред някой МОЛ, гледах,че нашите пунктове във Варна ще работят с работното време на МОЛ-а.

# 584
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 824

Лилита банкирането е безплатно, ако нямаш си направи, следя всичко и си пише кое колко е 🤗.
имам, аз от там видях, че ми е по-голяма сумата. обаче виждам само сумата на транзакцията в лева. не ми изписва по какъв курс на лирата.

Общи условия

Активация на акаунт