На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 36

  • 71 646
  • 760
  •   1
Отговори
# 750
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Предновогодишно да се прехвърлим в новата тема.

https://m.bg-mamma.com/?topic=1398611.msg44058555

# 751
  • Ропотамо
  • Мнения: 146
Ами... Нексиум 40 мг в България струва 20 лв., а в опаковката има 14 таблетки. В Турция излиза 4.90 за 28 таблетки опаковка. Десет пъти е по-висока цената му тук.
Само с него си избивам горивото.
Маслото е на 10 лв. кг. Препаратите за миялна - три пъти по-евтини, макароните и почти всички зърнени - два пъти...
Не знам какво е Нексиум, макарони ползвам веднъж месечно макс, колко да спестиш на 2лв пакета? За едно Феъри 5 лв по-малко няма да ми излезе точно далаверата 🙄 особено с висенето по границите...
Лятото бях на обучение в Истанбул в пика на гастарбайтерското завръщане.
11 часа чаках 😁 само като се сетя и ми минава и тава-джигера 🤣🤣
Явно не улучвате все време за пътуване. И аз съм чакал 3 часа на влизане в Турция, но сметките винаги са ми излизали в смисъл, че пазаря от до. Само с зареждането на гориво и посещението на 1 вия магазин Бизим съм избил пътните. От там насетне пазаруване продължава с удоволствие. Напоследък много мои близки ходят все в тоя Одрин и все се връщат недоволни - скъпо било, празни магазини (нямало прах, таблетки, олио)
 дрехите боклуци отбрано.... И след 2 месеца пак та отиват и пак с вирнати носове. Последния път (преди 10 дена) в люлебургаз посещавах тяхни неизвестни марки магазини за нас тип Т маркет. Ами всичко беше заредено, памперси молфикс 100 лири 180 бройки, прахове всички бяха avantaj/ikonomik paket повече кг, 60 пранета на цената примерно на 40 пранете. Олио пак марки които няма да срещнете в бизим и мигрос, 4 литра 100 лири. Знам, че е смешно за ТХ, но никъде не видях в бизим и мигрос Фамилия 40 ролки опаковки, а в въпросния магазин който бях 40 рола 10 лв.

# 752
  • Мнения: 33

Ядки взимам само от Mansul, защото всичко е във витрини, шам фъстък розов 169 лири, лешник 79.90 лири, огромни фурми 149.90..
Кори и баклава само от Мехмет чече, корите 5 броя 20 лири. Баклавата зависи дали е с орех или фъстък от 40 до

Извинявай, би ли дала координати на Mansul и Мехмет чече?

# 753
  • Мнения: 2 880
Ееее, не намерих магазинчето на ъгъла, срещу м-н за техника, посока Коза ?!? и взехме от друго място, където са хубави, но скъпи !!! 150 лири беше лешника вчера. Yildirim срещу Ondo към рибния....

# 754
  • Димитровград
  • Мнения: 806
Има нова тема Blush

# 755
  • Мнения: 87
Здравейте!
На Онур маслините от 2 кг в стъклен буркан са много хубави. Има ги в Мигрос. Препоръчвам!

# 756
  • Мнения: 1
Някой пазарувал ли е в магазин Тугра

# 757
  • Мнения: 201
Някой пазарувал ли е в магазин Тугра
да, аз

# 758
  • Мнения: 497
И ние вече само от там пазарим. Всичко на едно място и пестим време.

# 759
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Не пишете в тази тема повече! Има НОВА ТЕМА!!!

# 760
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Предновогодишно да се прехвърлим в новата тема.

https://m.bg-mamma.com/?topic=1398611.msg44058555

Общи условия

Активация на акаунт