Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през декември

  • 78 196
  • 2 595
  •   1
Отговори
# 1 785
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
Благодаря, момичета! Повече удоволствие ми носи правенето и декорирането, отколкото яденето.
И ние  отдавна минахме на парични подаръци за децата. С мъжа ми не си разменяме, с обща сметка сме, та някак става от мен за мен, или от нас за нас. А и обикновено, ако нещо ни харесва, си го взимаме, без да чакаме конкретен повод или празник.

# 1 786
  • Мнения: 6 470
Ехххааа, ЯнС, невероятни красоти! Поздравления, страхотни 🤩
Абе, събрали сме се тук все кадърни 'ора 🤗

Утре ще разменям подаръци на работа. Всеки тегли сгънато листче и който му се падне. Тази година на една много любима колежка изтеглих...и се чудех доста. И тъй като имах започнат един скеч...довърших го и съм готов ☺ Малко парфюмче от Зара и всичко е точно. СкечЪт
Скрит текст:


А с килеша отворихме бАнбоните эа Коледа 🤭 За дегустация, де..

Фил, духовно с теб 🤪🤗

# 1 787
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
Търти, твоята колежка е голяма щастливка!

# 1 788
  • France
  • Мнения: 12 570
Търти, много ми харесва твоята картинка. Както винаги.
Дааа, имам нужда от вашата подкрепа. Не винаги е лесно да прекарваш време с другото семейство. Но се налага от време на време. А при нас е още по-трудно, защото свекича е чужд човек. Интересното е, че никога не сме приказвали пред Монстърчо, но и той е забелязал, че Х не е от семейството. Явно усеща нещата.

# 1 789
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
Фил, а твоите родители още ли са при вас?

# 1 790
  • France
  • Мнения: 12 570
Да.

Последна редакция: чт, 23 дек 2021, 02:02 от Philomena

# 1 791
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
И сега сте всички заедно? Как се спогаждат сватовете?

# 1 792
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Яна, падна ми ченето направо. Те са произведения на изкуството, а ти си поредният талантлив творец в темата.

Искам на теб и на 13-цата да съм ви приятелка и да живея близичко до вас. Едната ще ме храни с вкусни красоти, а другата ще ме храни душевно пак с невероятни красоти. Ще привлека наблизо и мацките с тутманиците, мръвките в тава и какво беше още - а да и Уиш трябва да ни е съседка.

Фил, духовно ще съм с теб и ще ти пращам виртуална подкрепа.

# 1 793
  • France
  • Мнения: 12 570
.

Последна редакция: чт, 23 дек 2021, 02:02 от Philomena

# 1 794
  • Мнения: 155
Търти, твоята колежка е голяма щастливка!

# 1 795
  • Мнения: 10 887
Добрютру!

Не се ли разпиша сега пак няма да сколасам цял ден.
Хвърлям по едно око, ама колкото успея е.

Честит празник на Беболина. Жива и здрава да е.
Признавам си, ще проверя кои имена празнуват Simple Smile

Сладките не видях, но са били красиви разбирам Simple Smile

13, видях обаче твоите красиви творения.
Аз искам само да ти пожелая да не губиш отново желание да се занимаваш с това. За мен има неща, които ни подхранват и понякога не е нужно да се превръщат в нещо различно. Но със сигурност да се развиват така, както ще ти носят най-голяма наслада.
Скечът за колежката ти е прекрасен!

Не помня какво друго имаше за коментиране, ще ме извините за непълното включване Simple Smile

Помня, че някой каза, че не се изкушава ни с алкохол ни с храна, нареждам се до него.
Само цените на маслото в странство ме изкушиха Grinning

# 1 796
  • Мнения: 9 871
Добро утро! Хайде, последен ден преди Коледа.

Върнах се, че имах пропуснати постове и видях чудните пържоли на Сирос. Мммм Yum Ще се пробвам на тази рецепта.
Препънах се в превода на това. Светнете мен неуката Rolling Eyes
Вземам книгата с нетърпение и... готварските рецепти на Силвена Роу 🤯🤕 че и да съм му сготвила. Казах му, че първо трябва, да купи бок чой и тогава.
Сиросче, да прошепна тихичко - радвай се на желанието да те зарадват.
Питам ММ подготвил ли ми е коледен подарък, а той - не, не зная какво искаш. Казвам: пижама. Обзалагам се, че под елхата няма да я открия и знам защо. Няма да знае откъде да иде да я купи. Не ми е драма. Ноо, на Коледа се случват чудеса, може и да ме изненада Simple Smile))
Хайде, като Веселинкова - да тичам, пък дано пак успея да се включа.

# 1 797
  • Мнения: X
Помня, че някой каза, че не се изкушава ни с алкохол ни с храна, нареждам се до него.
Вещица.

# 1 798
  • Пловдив
  • Мнения: 40 778
Добро!

13-сче, и аз награбих 2 кутии от тез бАмбони да почерпи мм колегите Simple Smile За картината...нямам думи. Топ!
Тийна коги си доде? Ваканцията ще е при теб ли?

Нашият килеш от снощи /и не сам/ се държи баш кат такъв Head Band Таткото му дръпна едно конско, то седи и мълчи, върти главата и преглъща...абеее...още кво ни чака, ама само да ги пази Господ!

Янче, майсторица и половина си ти! Само се чудя как изяждате цялата продукция? Smile  Не, че нещо, ма нъл знайш, че ше отваряме прозорците...студ не студ тъй ше е Wink

Фил, трила си, явно не е за четене...

Последна редакция: чт, 23 дек 2021, 07:53 от mystic woman

# 1 799
  • Мнения: 5 776
Честито на Беболина на патеричка, да е все така обичана Heart

Мен може да ме изкушавате с всичко Grinning Особено с красотите на Яна, веднага се кандидатирам да ме осинови, ще се жертвам да съм дегустатор на денонощно разположение!

Фил, оммм, дзен, и това ще мине!

Общи условия

Активация на акаунт