Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през декември

  • 78 413
  • 2 595
  •   1
Отговори
# 2 490
  • Мнения: 12 169
Полата, полата.

# 2 491
  • Пловдив
  • Мнения: 40 960
Simple Smile
И аз нея наглАсих...

# 2 492
  • Мнения: 7 451
Сиросче, гуш Heart
Аз правя с варени картофи, варени яйца и майонеза. Картофите и яйцата настъргани на ситно, ред картофи, ред яйца, ред майонеза, сол, черен пипер.

Сис, аз обикновено принтирам или пиша късметите на лист (това последното избягвам, защото никой не може да ми разчете "краснописа" ) и завивам на клечки за зъби. Тази година за първи път купих готови, с формата на елхичка, цветни, много джиджани.

Мисте, мятай кожената пола Simple Smile

# 2 493
  • Мнения: 5 782
Благодаря за съветите,дами,но не искам да се знае къде точно ще са късметите. Ще рискувам с фолио пък каквото стане ,🥰
За изминалата година,това

# 2 494
  • Мнения: 1 478
Сиси,може би имаш предвид обиколник?
Ако не се лъжа,той се препоръчва до 6м възраст .Дори да сложа,няма къде да го закрепя, защото леглото е само от едната страна с решетка. Отделно,дивачето дърпа и чопли всичко.

Сиросче, хареса ми идеята ти за салата.Днес няма да е,че ще стане много тежко менюто, но друг път ще я направя.

Присъединявам се към пожеланията за предстоящата година! Heart

# 2 495
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Сис, подкрепям мненията късметите да са набодени отгоре на баницата, въпреки, че последните години съм ги слагала вътре. Но пиша само голяма дебела цифра, сгъвам листа и тогава го увивам в алуминиево фолио, завивам го около дряна, но винаги отбелязвам на тавата с маркер къде са късметите за да не ги срежа и режа баницата като пица на триъгълни парчета. А късметите са написани на лист - 1 еди какво си, 2 другото и т.н. Фолиото го завий като бонбон, да не влиза мазнина вътре

Днес ще го карам мързеливата, ще пусна робота, ще нарежа мезетата, ще направя една франзела на брускети и ще заредя леда във фризера. А, забравиф най-важното - след обяд ще се наспя Grinning

# 2 496
  • Мнения: 18 685
Не ни е днес най-добрият ден. Куч не е добре, няма да се размине без ветеринар. ММ си е забравил телефона и сега съм на тръни.

След малко отиваме с дребната да пазаруваме. Ще правя ето тази зеленчукова Шарлота - https://www.bonapeti.bg/recepti/studena-zelenchukova-sharlota/ , някаква свежа с Айсберг, синьо сирене и орехи и питка, която ще замеси хлебопекарната. ММ е затрупал един джолан с кисело зеле и май това ще е. Още не знам дали ще сме си в нас или с компания. ММ и щерката напират да се събираме с приятели, приятелите напират да ходим, а аз до вчера не бях съвсем здрава. Само на мен ми пука обаче. Пуснах си ПСР сутринта и най-много да посрещнем НГ в карантина.

# 2 497
  • Мнения: 5 776
За мен беше една от най-трудните ми години, аз съм човек на динамиката и да съм застопорена без избор на едно място с куп ограничения е убийствено. Дори когато съм си трошила главата, пак не съм се чувствала толкова депресирана. Чакам новата с надежда за промяна.

Няма да готвя нищо специално и вероятно ще съм си в леголо преди 10, както всяка година. Дано в следващата направя изключение, пожелавам си, а и на вас да сте заобиколени от любими хора Heart

Мисти, полата!

# 2 498
  • Мнения: 2 170
Е, Попи, дано се разминат мрачните ти прогнози!
Мисти, твърдо- полата! Има други дни, в които ще си носиш паЛталони Simple Smile И като те чета, сякаш ме гледаш с бинокъл и ме описваш. По пижами, с неясни болки в бъбреците и пишкане през 5 минути, само дето нямам яйчници.  В наше село има една много вървежна пекарна, винаги е фул пред нея, за топли банички, винаги има  и някой просяк, седнал на тротоара и добри хора му купуват закуска. Сутринта Халапеньо ме оглежда иронично и подмята - Милият несретник, като клошар си с тези пижами, метни си едно одеало и ще те извозя до пекарната. Все ще се намери добра душа да ти купи една баничка, всъщност с този окаян вид, може да ги умилиш и боза да получиш Joy
Нека си иронизира, аз за празничната нощ, съм си приготвила официална, ментово зелена пижама. Фръц Stuck Out Tongue Winking Eye Bowtie

# 2 499
  • Мнения: 6 510
Утро! Сега ставам 🤪 А вие кви сте ми уфатни, браво!

В ре3зултат на тежкия цикъл се обзаведох със средно голяма пъпка точно почти над едното око. Прекрасна..😁 Отделно новата вълна не я очаквах толкова скоро. Бургас днес гърмим като тапа от шампанско, новогодишно. Честно казано, отидЕ ми ентусиазма...но пък и всичко е предплатено. Ако бях сама, щях се откажа...пфф..баси тъпия вирус. Както и да е. Ще се опитам да поддържам празнично настроение...
Нито лоша, нито добра ми е годината. Килеша ми причини повече проблемация, но на него му е ред...нет се вика 16 години са си 16 години..Буен, млад юноша блУеден. В контекста на вчерашната ядове на Мист...моя килеш от вчера е в Ст.Загора. Купон с приятелите там. На свиждане и с гаджето.Изпрат4х го на вратата и се прекръстих. Само аз си знам кво ми е😆 Трудно е да си родител. На кака му не съм казала, че няя се трае.. Баща му знае, че ще се събират на купон килеши, но ...в Бургас. Изобщо...една Нова Година ще е моята..на телефона 😶
На вас, другарки, весело посрещане!

# 2 500
  • Мнения: 1 498
Офф, не знам какво да напиша за 2021 г! Добра ли е, лоша ли е..... искам само този кошмар да свърши... да пусна спокойно телевизора и да не слушам за апокалипсиси! Да излезем с приятели, да седнем в кафене, да му пийнем спокойно и да му дръпнем лаф-мохабет, да се смеем на глупостите..... ще стане ли някога, ве? Спирам!!
Искрени пожелания за здраве и успехи, момичета!

# 2 501
  • Мнения: 2 274
Моята година беше приемлива, като изключим как завършва. т.е. целия декември. Какво ще правим следващите 6 месеца, не знам, и съм в лек ужас. Та, хич и няма да празнувам, най-много за да подлъжа късмета да дойде насам ще направя един сладкиш.

# 2 502
  • Мнения: 6 333
Ох бе, Карамел 🤣🤣🤣
И аз ще вадя официалната пиДжама 😬.Все са ми розафки 😁
Попи,от една проста(за някои беше такава) хрема,трета седмица кашлям и пия хапове.Не знам на някои как им минава за броени дни 🙍🏻‍♀️.Уж ми е силен имунитета,почвам ударно в началото,ма ей на!
Интересна ми беше беше годината,лоша не бих казала.

Последна редакция: пт, 31 дек 2021, 15:05 от Ренко

# 2 503
  • Мнения: 1 968
Пак четох оттатък и пак се подразних!

# 2 504
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 587
Равносметка ли правим? Не беше лоша годината. Здрави сме, това е най- важното. Финансово не цъфтим, но кога ли сме цъфтели. Позволихме си мечтана дестинация, изплащаме кола, има някое евро в спестовната сметка, не сме баш зле. Но сме на прага на нещо ново и много искам да се случи!

Общи условия

Активация на акаунт