Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през декември

  • 78 321
  • 2 595
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 12 236
За мързела, при мен е пословичен. Обаче се чудя дали времето ще ми позволи и с чаршафите да се преборя, за сега изглежда слънчево, само да не завали отново. Че хич не се обичат със пералнята сушилня, голямо мачкане пада.

# 961
  • Мнения: 9 971
Кло и пословичен мързел Joy Ей, къде се буташ в Лигата на професионалистите?
Пих кафе и отивам до куриера. Чакат ме две книги, подарък от мен за мен Simple Smile След това всичко останало.

# 962
  • София
  • Мнения: 9 692
Добър ден ли е, добро утро ли е още ...  Абе здравейте направо, че да няма грешка ! 😁

От вчера ме пери съчмата. Положението е сериозно. Дълго е за разказване , особено както кълва през телефона днес. В понеделник от компютъра ще се поФаля с изпълнения.

13, представих си те на паркинга. 🤗😄 Аз кола не мога да карам, но и да можех, щвх по-зле да съм. Гаранция! Който ме познава в реала би потвърдил. Добре, че тук няма такива. 😇

И мен ме чака ОИ, но и на рожден ден ще водя детето ( и себе си, че да си похортувам с родителката на рожденичката).
Ще водят вкъщи и племенницата за малко днес или утре. След нея задължително всеки път е за чистене, та се чудя дали да не оставя ОИ директно за след като си я приберат. 🤔 Е, пода и мебелите ще забърша с опашката на лисицата, ама друго може и да не пипна днес. То и аз човек
 
Ени, честит диван! Много щастливи да бъдете върху и около него!

# 963
  • Мнения: 1 461
ДобриЮтро, хубавелки!
Понасапхме се с шефчето,сега пия кафе,той гризе силиконова шпатула.Замести всички гризалки този кухненски аксесоар.
За ОИ не ми се говори... Не знам защо бях решила,че мама ще дойде днес и отлагах чистенето.Тя пък ме отразя и аз и казах,че зарад нея ще седим в мизерия.
Ще сбирам сили и следобед,като се прибере МУ,ще се развихрям.Confounded
Офф,и нищо за ядене няма,но не сме и пазарували.

Мечтая си за един ден по пижама,да си седя на топло и да чета книга.

И ние трябваше да купуваме диван,но се забавихме в избора,а сега не можем да влизаме в магазините.
Ени,от къде взехте вашия?
Търся ъглов,висок,да може да се ползва на трапезна маса.

# 964
  • Мнения: X
Лайла, виж дали в мебелните магазини не процедират като в Практикер. Там има изнесена каса отвън и клиенти без здравен сертификат поръчват, носят им поръчката за около 10 минути, плащат и заминават.

# 965
  • Мнения: 10 920
Добрютру, ех, какви сте дейни, бравос, бравос.
Аз се помотвам, пуснах си двете излязли серии на подновения Сексът и градът и ги изгледах.
Имам да пера, да чистя, да пазарувам и какво ли още не, ама и утре е ден ако не е днес Simple Smile

# 966
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 244


Wink прекрасно зимно утро.
По-прекрасно след първото кафе.

# 967
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Добро да е.
От мястото на събитието предава вашата репортерка Минка Клюкарката. Седнала връз на майце си главата, брои коли, кучета и гарги. Много са. За събота сутрин са много. Що не спят??

И ние ще ходим на детски рд. Не ща. И ОИ ме чака. Вчера майка беше рожденичка, наплющях се с чийзкейк яко, тази сутрин съм като бременна хлебарка.

Тьорти, заболя ме за минито, съчувствУвам ти горко, мойта калинка също е мини. Hug

Хубав ден Heart

# 968
  • Мнения: 10 920
Уф, от мен си ще се оплаквам, хрумна ми днес какво можехме да вземем на дребния за коледа, а вече е късно да дойде навреме. Пусто е и скъпо и можех да видя дали не са го намалили покрай черния петък поне.

# 969
  • Мнения: 2 830
Добро, колко пък да е добро утрото, ставам отивам в тоалетната иииии установявам, че пак има проблем с меката връзка. Този път не е спукана, проблема е в свързването със отходната тръба точно до стената. Пфффф, може ли така да ми тръгне съботата. Хвърлих един белтък през прозореца, майстора ми живее в съседния блок. Друг път буса му е все отвън, сега когато ми трябва - нъцки, вече е отпрашил на работа.

# 970
  • France
  • Мнения: 13 039
Кло, да не живееш вкъщи? При тази навалица като нищо да съм те пропуснала Stuck Out Tongue Winking Eye
Добро ви утро на всички.

# 971
  • Мнения: 1 191
Добър ден и от мен! Първи ден свобода след карантината, поръчала съм си баба за детето, а аз излизам ще обикалям цял ден!
Clo, имам робот, но после си взех безкабелна прахосмукачка, с нея ми е по-удобно и щях да пропусна робота, ако безкабелната ми беше първа покупка. За робота докато раздигам и разчистя, с безкабелната вече съм минала навсякъде. Общо взето през седмицата ги редувам двете, а веднъж минавам с обикновената прахосмукачка за основно почистване, с нея си чистя и филтрите на робота и безкабелната и са готови за следващата седмица. Но с две котки, дете и трохи безкабелната ми е безценна!
Ще готвяя спаначена яхния с нахут за обяд на детето и изчезвам Bowtie
demmy, разкошен куч досега все го изпусках Heart

# 972
  • Мнения: 12 236
Деми, кучо е сладкиш ❤️.

# 973
# 974
  • Мнения: 6 321
Шефчо е сополив 😩. Като се сетя,че ще е сигурно две седмици,и ми иде да се гръмна.Не е от вчера, определено.Хъркаше две вечери,и тъкмо мислех,да му взема някакви капки,и той ме изпревари.Пууу,само да не се разкашля.Почнах го с тежката артилерия,и дано се размине.
Пак сънувах щуротии,със сърцебиене се събудих чак.Този път не ми беше виновна книгата,нито онова,което Добри предупреди и не четох.

Общи условия

Активация на акаунт