Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през декември

  • 78 335
  • 2 595
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 4 893
"Да, промърмори Карлсон, миличка като гърмяща змия."
Кроталова, драго ми е да те видя.
И на мен ми е драго Уишо!
Напалува ли се?

# 991
  • Мнения: X
Аз да се напалувам? Невър!

# 992
  • Мнения: 12 236
Винаги може и още.

Аз пострадах в кухнята тази вечер, новобранска грешка при пържене на черен дроб. Като избухна едното парче и дясната ми ръка е направо леш. Добре, че имах Пантенол. Мехурите както се вдигнаха, така и спаднаха за 15 минути, обаче болката... Cry

# 993
  • Мнения: 7 366
Ехооо! Къде се изпокрихте всички?!
Няма кой да каже наспорт и да даде тон за песен.
Хайде, наспорт! Beers

Никакви не ги свърших днес, само служебна работа отметнах.
Не съм готвила, на обяд дояждахме вчерашни неща, сега пак наблягаме на мезетата.
Само един пазар направихме следобед. Друго нищичко не съм пипнала от ОИ, утре ще ми излезе през носа.

Скъса ми се раницата, Дядо Коледа предложи да ми донесе нова.Ровя из сайтовете, спрях се на 2-3 неща, но не мога да избера. Естествено, най-много ме привлича най-непрактичната Joy

Ух, Кло, ужасно. Head Band

# 994
  • София
  • Мнения: 18 752
Децата украсяват елхата, аз командвам от диваня.
Оо Кло, ужас.

# 995
  • Мнения: 12 122
Кло, гадна работа. Да минава бързо.
Дясната ми ръка е цялата в белези от изгорено от горния реотан на фурната. Ще рече човек, че верно съм новобранка.
У нас пица в скарата. И винце си сипах, сега ще гледаме Фермата, която тая година е отврат.

# 996
  • Мнения: 6 326
Ко 🤔
И моята дясна ръка е в белези от фурната.Затова след ремонта, фурната ми е на високо.Пак се опарвам,но на решетката, пък и белези нямам от нея.
Шефа и Т вдигна.Аз покашлям малко,носа се опитва да се запушва 🙍🏻‍♀️.А скъпия като дърта свекърва ми опява,че било от цигарите 😡.Алоооу,аз ли се познавам по-добре,или ти!?

# 997
  • Мнения: 2 268
Кло, за болката студена вода облегчава. И аз си нося белези от едни риби.
Днес отметнах само две баници, сирене и тиква, нищичко друго не съм пипнала. И аз съм човек, и искам почивка.

# 998
  • Мнения: 7 366
Ох, Ренко, да се оправя бързо Шефчето. Дано поне при теб го пресечеш.
Сиросче, това някаква иновация ли е?

Нищо няма за гледане, от скука чак се замислям дали да не взема да направя баклава.

# 999
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Кло, лошо, пий нещо за болката.

Бърди, може всички да са като мен - по леглата и затова да няма кой да каже наспорт Joy
Към 18 полегнах, че взех да заспивам на компютъра, а и кръста ме наболява и като съм отлепила - до 20. Сега съм нов човек, а ще стана още по-нов като се наям

Ренко, оправяйте се с шефчето. А ТМ да не знае много, носа не се запушва от цигари, а се отпушва. Той непушач ли е или още по-лошото - бивш такъв

# 1 000
  • Мнения: 12 122
Ренко, стягайте редиците. Никакви сополи и кашлици. Шефчето бързо да оздравява.

Не е иновация, момичета. Нали се терзах тук за еърфраер и стигнах до извода, че няма да ми е полезен. Та си закупих друго полезно - скара Оптигрил. Маха се долната скара и се слага тава. Нещо като мини фурна става.
https://i.ytimg.com/vi/wlmTCRwMq8s/maxresdefault.jpg

# 1 001
  • Мнения: 6 326
Бабче,пушач е,но от тия,които ,ако не са на работа,за цигара се сещат най-рано по обяд.Всяка нова година ги спира 😂.Рекорда му е около половин година 🤭.
Сирос, интересно нещо е този грил.

# 1 002
  • France
  • Мнения: 13 058
Кло, много лошо Cold Sweat чувала съм, че брашното обирало топлината и болката, но не съм пробвала лично
Ренко, да минава бързо. Вече като видя марсол и получавам сърцетуп.

# 1 003
  • Мнения: 12 236
Моят, откакто отказа цигарите стана голямо мрънкало. В къщи съм си в крайна сметка, защо по ягодите трябва да се крия, когато съм се свряла на терасата да запаля. Говоря за открита тераса, не за остъклена.

# 1 004
  • Мнения: 12 122
Кой се похвали онзи ден, че пие мелатонин и спи добре?
Добрутру! 😵

Общи условия

Активация на акаунт