Звездни компромати - Декември'21

  • 298 234
  • 3 076
  •   1
Отговори
# 2 940
  • София
  • Мнения: 929
Днес четох, че и Аръков е завел гаджето си в Камбоджа за Нова година. Странен избор на дестинация.
Защо? На мен ми е мечта да пътувам натам.
Спокойно може да я последваш, densi. ☝️. Щом ти е мечта.
Отиваш където си решил, но си носиш последствията.
. Точно 👌

Последна редакция: чт, 30 дек 2021, 21:47 от amia_a

# 2 941
  • Mediterraneo
  • Мнения: 42 526
А, що, току- виж са й пратили правителствения самолет.

# 2 942
  • Пловдив
  • Мнения: 44 193
М да...то само това остава.

# 2 943
  • Мнения: 29 161
А, що, току- виж са й пратили правителствения самолет.
Вече имаме ново правителство. Друг пращаше самолети.
Всъщност днес издирваха син на зам. министър. А той карал ски най-спокойно по това време!

# 2 944
  • Мнения: 41 891
И по добре. Че на тая майка сърцето и щеше да се пръсне.

# 2 945
  • Пловдив
  • Мнения: 44 193
Да, де, ама ако не беше зам.министър...? Надали всичко щеше да е на крак заради няколко часа липса...ще чакат да минат 24ч.

# 2 946
  • Мнения: 4 019
Слънцето не грее еднакво за всички.

# 2 947
  • Мнения: 41 891
Всъщност призива първоначално го видях в Дир- а. После е тръгнала спасителната служба. Не знам за правителствени самолети или лично премиера да е тръгнал да го търси.

# 2 948
  • Мнения: 3 449
Да не се налага да разбираме кого кога започват да търсят!

# 2 949
  • Мнения: 4 019
Иначе Премиерът е търсил Боян Петров в Шиша Пангма или по - точно е спонсорирал търсенето, най - вероятно!

Последна редакция: пт, 31 дек 2021, 06:05 от Benichka56

# 2 950
  • Мнения: 5 153
Сега 10 страници, "ще страдаме" за Радост, която е взела решение набързо, от зор да кара Нова година в чужбина, че е срамно да я караш в БГ?!

Кака и Ирина, подходи умно и избра стандартна европейска дестинация.

# 2 951
  • Мнения: 4 133
Дайте да я видим Тоца.

По повод Духовникова и Калин, той малко сваляч си пада, от личен опит говоря.
А тя е красива жена.
Може ли да споделиш малко повече за личният опит? Stuck Out Tongue Winking Eye Калин Врачански ми е един от любимите БГ актьори. И не съм изненадана, че е сваляч, то си му личи. Но ми се струва, че знае как да се държи с една жена, не ми прилича на някакъв грубиян или надменен тип.

# 2 952
  • Мнения: 22 010
Всички обикалят навсякъде. Дъщеря й е голяма, кой да знае, че така ще стане. Дано се измъкнат скоро здрави. Аз съм мега страхлива, но толкова народ се навира чак в Индия с бебета и деца, че нищо не ме учудва.

# 2 953
  • Мнения: 4 133
И аз вече 2 години не съм пътувала извън БГ и направо съм се поболяла, никога не сме седели толкова време без пътувания. Добре че попътувах повече 2019, сякаш съм имала предчувствие, че нещо ще се случи. Но вече нямам търпение пак да хвана самолета.

Наистина случката с Радост и дъщеря й е неприятна, просто не смятам, че трябва да се занимават медиите с това, защото никой не може да й помогне оттук. Трябва да изчака да види какво с случва, дали е болна дъщеря й. Ако е здрава не вярвам да я държат в болницата просто ей така.

# 2 954
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 735
Дамата е избрала много неправилен ъгъл на снимане.  То чело, то джуки... 
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт