Звездни компромати - Декември'21

  • 278 817
  • 3 076
  •   1
Отговори
# 3 015
  • Мнения: 2 916
Антония е завършила английска гимназия.

В Перник ли? Защото те там имат и едно висше учебно заведение с интересно име.
Тя е от Пазарджик, а не от Перник.

Тя е само родена в Пазарджик. И си говори с пернишкия диалект даже.

# 3 016
  • Мнения: 4 717
За човек със застраховка в чужбина ви гарантирам, че Ушев не е избрал лечение в БГ пред това в Канада, или там където живее в момента. Просто му се е наложило.

# 3 017
  • Мнения: 1 336
Нормално е и дори е редно да става дискусия, когато вдигат ресурс за издирване на момче, което не си отговаря на телефона само от няколко часа, особено АКО този ресурс е държавно платен. Дори да не е, пак трябва да се постави въпроса дали това би била услугата за редови гражданин. Защото имайте предвид, че по това време друг също може да се е нуждаел от помощ -  също нечий син или дъщеря. Трябва да имаме изисквания към депутатите, поведението и услугите в Бг.
Нормално е да се помогне. Хубаво е, че всичко е ок.
Но не трябва да се подминават двойните стандарти.

Последна редакция: пт, 31 дек 2021, 15:40 от Linda*kiss

# 3 018
  • София
  • Мнения: 14 637
Официално за ВМА - военни и цивилни от министерството, обслужвани по ранг + служители на дипломатическия корпус.

Батинкови наистина са се обзавели с бая комплектчета от оная марка. Браво на дядо Мраз, тази година е развързал кесията. 😃

# 3 019
  • Мнения: 3 725
Скрит текст:
Нормално е и дори е редно да става тема за дискусия, когато вдигат ресурс за издирване на момче, което кара ски и не си отговаря на телефона само от няколко часа, особено АКО този ресурс е държавно платен. Дори да не е, пак трябва да се постави въпроса дали това би била услугата за редови гражданин. Защото имайте предвид, че по това време друг също може да се е нуждаел от помощ. Трябва да имаме изисквания към депутатите, поведението и услугите в Бг.
Нормално е да се помогне. Хубаво е, че всичко е ок.
Но не трябва да се подминават двойните стандарти.

Това се опитваме да кажем всички. И за случаят на Радост, и на министерския син и на Тео.
Хубаво е да има еднаква грижа и отношение към всички. И за да има толкова коментари, явно се виждат двойни стандарти.

Иванка Тръмп и мъж на плаж:
Скрит текст:

# 3 020
  • Мнения: 12 964
Тас па Иванка, няма средства явно за еднакви бански! Дано поне се е снабдила с тениски Куин и Кинг, иначе изобщо не знам защо е отишла на почивка?! Направо се излага! 🤪🤪😅😅🤭🤭🤭

# 3 021
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 010
Тас па Иванка, няма средства явно за еднакви бански! Дано поне се е снабдила с тениски Куин и Кинг, иначе изобщо не знам защо е отишла на почивка?! Направо се излага! 🤪🤪😅😅🤭🤭🤭
Май пазаруват от Хумана-та...

# 3 022
  • Мнения: 35 106
Наистина ли има селфита от вма ?

# 3 023
  • Мнения: 2 796
Скрит текст:
[
Наистина ли има селфита от вма ?

# 3 024
  • Мнения: 18 476
Лечението от ковид на Глория във ВМА не предизвика такива брожения в темата, колкото на Т. Ушев...

# 3 025
  • Мнения: 2 916
Ще си позволя да постна и тук една изплъзнала ми се в годините песен, за която днес разбрах в *Разкажи ми песен*. Чудесна мелодия.
Колко познати лица и колко млади към тогавашно време. Не спирам да си я въртя цял ден. Момичетата на Невада.

# 3 026
  • софия
  • Мнения: 25 397
Гледах сутринта Станчев. Има класа, въпреки позата или с нея.
ВМА е почти новата Правителствена. И преди в Правителствена повечето лекари бяха компромисни, но базата безкомпромисна, докато ВМА винаги е била с безапелационни лекари. Всъщност Правителствена вече не е Правителствена, но тази година имах възможност леко да си променя впечатленията от нея, но пак не са обективни.
Богатството на ВМА са специалистите на всички нива, на т. нар. Правителствена - базата.

Последна редакция: пт, 31 дек 2021, 16:41 от zvаnchе

# 3 027
  • Мнения: 1 400
Тас па Иванка, няма средства явно за еднакви бански! Дано поне се е снабдила с тениски Куин и Кинг, иначе изобщо не знам защо е отишла на почивка?! Направо се излага! 🤪🤪😅😅🤭🤭🤭
Е вземи ми думите от устата, голяма мизерница тая Иванка, едно на ръка, че нямат пари за бански, ами тя няма и чанта Диор, и мъжа ѝ гол, вместо да си сложи “ай лов Иванка”. Тия хора поне отишли ли са на Малдивите? Да не са в някой смотан Сейнт Бартц?

# 3 028
  • Пловдив
  • Мнения: 23 633
Тас па Иванка, няма средства явно за еднакви бански! Дано поне се е снабдила с тениски Куин и Кинг, иначе изобщо не знам защо е отишла на почивка?! Направо се излага! 🤪🤪😅😅🤭🤭🤭
Ама я виж какви плочки има Джаред Кушнър....

# 3 029
  • Мнения: 685
Прекрасници и разкошници, пожелавам ви през 2022 да имате самочувствието на Тоци, мечтаният интелект на Тейчето, финансите на Бачорски Wink. И тази вечер да си сготвим и пийнем като Стринка Wink.

Общи условия

Активация на акаунт