Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно...- 32

  • 93 145
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 057
- Бях на лекар и познай к'во ми казаха.
- Слаб слух?
- Не.
- Слаб имунитет?
- Не.
- Настинка?
- Не.
- Предавам се, какво?
- Слаб слух.

# 31
  • Мнения: 14 489
За слоновете - благодаря за припомнянето, много са готини!

Аз за преминаването през ключалка го знам - чрез дифузия😆

# 32
# 33
  • Мнения: 40 892
Напоследък много често ми се случва в други теми да обяснявам, че грубите факти може да са неоспорими, но разковничето е в нюансите и затова не може да се обобщава. И понеже го повторих поне десет пъти ми се дощя да пусна един виц по въпроса.

Отива една мутра и при шефа и го пита:
- Абе, шефе, какво е това "нюанси"?
- Сега ще ти го демонстрирам, Компир. Значи обърни се сега с лице към бюрото ми, сваляй гащите и полегни на плота със задник към мен.
И Компирът, нали сам се е набутал и няма какво да прави, свалил гащите и се надупил на бюрото. А шефът му също си свалил гащите и му го набутал отзад. И после казал:
- Ето сега, Компир, и двамата сме в положение " със свалени гащи и с *** в задника", обаче както усещаш, има нюанси....

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 4 575
Най-хубавото на това да си тъп е, че не могат да ти изкарат акъла...

# 35
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 430




# 36
# 37
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 776
Една грозотия се явила на интервю за стюардеса.Служителят я попитал:
- Защо се ориентирахте точно към тази професия?
Тя отговорила:
- Ами,защото в самолета ще се запозная с много мъже!
Оня се шашнал:
- И само за това?! Ами, че Вие може да се запознаете с мъже и в някоя кръчма!
Тя се аргументирала:
- Да де, ама в самолета няма къде да избягат!

# 38
  • Мнения: 9 863
- Къде работите?
- Никъде.
- А, какво правите?
- Нищо.
- Знаете ли, това е чудесна професия!
- Да, но конкуренцията е жестока...

Караница между съпрузи.
Мъжът: - Ако не престанеш да се държиш и в къщи като касиерка в супермаркет, ще си събера партакешите и ще се махна от тука!
Жената: - Торбичка искаш ли?

Жена се моли:
- Господи, изпрати ми някой настойчив и уверен в себе си, някой, който с всички сили ще се стреми към мен и няма да ми дава да спя по цели нощи!
Господ:
-  Добре, ето ти един комар!

# 39
  • 𝔈𝔩𝔢𝔠𝔱𝔯𝔞 𝔥𝔢𝔞𝔯𝔱
  • Мнения: 303

# 40
  • Мнения: 384
В щатски армейски център назначили нов служител, който трябвало да разяснява на новобранците задълженията на правителството към тях, по-конкретно — да ги агитира да сключват застраховки „Живот“ за военнослужещи. Скоро на командването направило впечатление, че количеството застраховки рязко нараснало до 100%.

Един офицер влязъл заедно с поредната рота новобранци в залата и седнал на последния ред да види защо.

— Войници — започнал разясненията си застрахователният агент, — оставям всичко на вашия свободен избор. Аз ще работя само с факти. Ако ви изпратят някъде и загинете при изпълнение на воинския си дълг, на семействата на сключилите застраховка „Живот“ за военнослужещи държавата ще изплати по 200 000 долара. Ако загинете без застраховка, наследниците ще получат само по 6000 долара обезщетение. А сега разсъдете логично. Според вас, кого най-напред ще изпратят в Ирак и Афганистан?

# 41
# 42
# 43
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 430




# 44
  • Мнения: 31 669
Нова свалка:
Искам те само по дезинфектант

***

1980 година: Хората в бъдещето ще живеят на други планети
2020 година: Как да си мием ръцете правилно

***

Само искам да ви кажа, че аз си миех ръцете редовно и преди да стане модерно

Общи условия

Активация на акаунт