Присъствието на бащата по време на секцио

  • 3 613
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 949
Моя позната роди секцио  и мъжът й присъстваше в СВ.Лазар.

# 16
  • Мнения: 103
Здравей.Аз раждах секцио в Свети Лазар.Моята стая беше точно срещу операционната и преди да вляза да раждам попитаха нашия тати дали иска да присъства на раждането и тои отказа,предпочете да ме изчака в стаята,НО когато операцията започна изведнъж моя мъж се появи и изгледа цялото раждане на дъщерями Laughing,макар че след като извадиха детето видях че му стана лошо от напрежението и от гледката.След това отиде при детето и го снима с камерата и ту идваше при мен да ми дава кураж докато ме оперирваха,ту ходеше при детето.Аз бях много щастлива че нашия тати присъства на раждането.ЖЕЛАЯТИ ЛЕКО РАЖДАНЕ И БЪРЗО ВЪЗТАНОВЯВАНЕ.  bouquet

# 17
  • Мнения: 2 897
Аз раждах в Св. София и съм много доволна.
Искахме таткото да присъства, но според мен не е голям пропуск това, че не разрешиха. Пък и няма какво толкова да се види.
Peace
Даже никак не е приятна гледката-операция е все пак Peace

# 18
  • Мнения: 295
Сигурна съм,че в Св.Лазар при секцио може да присъства бащата,ама то като си плащаш всичко може Peace!Инфото е от моя приятелка,която роди там,а мнението на мъжът и е,че ако трябва да избира не би влязъл отново.Въпрос на психика!

Аз родих там и те сами предложиха на мъжа ми да влезе. Той отказа, щото е малко страхлив. Иначе татковците застават до глават на родилката и общо взето нищо не се вижда.

# 19
  • Мнения: 919
Раждах в МД. Честно казано не сме коментирали дали иска да присъства. Не  епроявил желание, но си мисля, че не е особено приятна гледка цялата операция. Видя я преди мене, веднага щео се роди Peace

# 20
  • Мнения: 9 483
Моето раждане /секцио/ бе заснето от анестезиолога ми. Мъж ми го гледа веднъж и каза че няма да повтори smile3517.  А личното ми мнение е че ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да присъстват...щото се оказва че не е като "правенето" Mr. Green

# 21
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
..........Иначе татковците застават до глават на родилката и общо взето нищо не се вижда.

 Точно така - виждат това, което и майката би видяла, ако не е с пълна упойка  Wink а има и нещо като параван. Никой няма да го пусне да зяпа над корема  Naughty

# 22
  • София
  • Мнения: 1 750
Аз съжалявам, че моят мъж не присъства на раждането (секцио) на нашата принцеса. Никак не се чувствах добре и определено имах нужда от него - дори само за да ми държи ръката или да пуска неуместните си шеги. Въпросът не е дали операцията е за гледане или не, въпросът е за подкрепата и споделянето на този важен момент в живота на семейството ни.

Леко раждане и дано намериш подходящата болница!   bouquet

# 23
  • Мнения: 113
аз много исках нашият татко да бъде при раждането и уж щях да раждам нормално, но ме резнаха ( за мое голямо щастие) и не дадоха мъжа ми да влезне с мен. Не че умирах от желание да ме види с разпорен корем, ама исках да присъства на първия миг на малката. Та в Св. София не дават татковците да гледат

# 24
  • Мнения: 252
Аз раждах в св. Лазар  планово секцио. Мъжа  ми бше  на  операцията  и дори засне всичко с  камера Simple Smile
Пред  мен имаше  параван  и не  можах да видя  как изваждат  малкото  ми съкровище, после  го видях  на  записа  и страшно се радвам , че  мъжа  ми е  успял да  го заснеме  Grinning
Това  е  паметен момент  ще  го гледам докато съм жива, а  и детето  ще  иска  да  го види един  ден Simple Smile
На записа  въобще  не се  вижда корема , а  само как  измъкват  бебето между чаршафите  Mr. Green Няма  нищо стресиращо, а само красота и щастие  Simple Smile
След  изваждането на  бебето, той дойде  и стоя на  един стол до главата  ми докато ме  шиеха  и ми казваше за  бебето, от време  на  време  ходеше  до съседната стая, където го бяха сложили в  кувиоз, за  по бърза адаптация. Правеше снимки и ми ги  носише Simple Smile
Шиха  ме около 30-40 мин, не забелязах как  мина  времето ...
Бях много, много щастлива и се радвам , че  таткото  беше с мен и заедно споделихме този момент, за  който си спомняме сега и си говорим често  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт