помогнете-търся осиновители

  • 13 920
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 341
Искрени съболезнования за загубата ти.
Помисли върху варианта,приемно семейство,разговори със социалните служби те сигурно ще имат предложения.Приятели,ние тук във форума не може да няма съвсем никакъв изход.Може би ако кажеш от кой град си и има майки от твоя град биха ти помагали с почасово гледане и куп други неща.Явно си все още в стрес от преживяната загуба и раждането,но господ товари тези които са силни и могат да се справят!!!Ти си силна жена и ще намериш най правилното решение за теб и рожбата си!!!

# 31
  • Мнения: 489
     Здравей, Дрози. Много ми стана мъ4но, като про4етох какво те е сполетяло. Наистина много съжалявам. Моите съболезнования. И все пак надеждата умира последна- винаги след лошото идва хубаво. Детето е единственото останало от съпруга ти. Със сигурност има изход от ситуацията, не се от4айвай, не се предавай, за да не съжаляваш гор4иво един ден. Не мисля, 4е това ще ре6и проблема. Стискам палци да вземеш правилното ре6ение. newsm17

# 32
  • Мнения: 4 138
moje bi naistina sega e po lesno da namerish osinowiteli-no kakiw ste sa te-ne se snae-i otnowo ti powtarjam-podoben wid osinowjawane stawa samo nepulno-sa pulnoto osinowjawane deteto se wpiswa w registura i otiwa w dom-a tam ne se snae kolko wreme ste sedi-moje i godina Rolling Eyes
drugijat wariant e- njakoi muj priposnawa deteto kato swoe-i suprugata mu sled towa go osinowjawa-towa e nai 4esto srestanijat wid na pulno direktno osinowjawane-toest-sakonen na4in da se isbegne sakona. no pak ima socialni rabotnizi, interwjuta i sudeben prozes. ima adwokati, koito se sanimawat s podobna deinost. imenno-namirat osinowiteli sa deza.
ako si ot sofija a puk i da ne si-pishi mi na li4ni i dai da se srestnem-as ne jam hora. winagi ima ishod ot dadena situacija. do nikakwo duno njama da stignesch.....tuk a i ne samo tuk ima hora koito naistina ste ti pomognat, koi s kakwoto moje-i sum sigurna 4e towa ne sa samo prasni obestanija. ako naistina ne iskasch da sapasisch deteto-togawa pak moje da se nameri wariant predpolagam-no ne isburswai. as li4no bix ti gledala beboka po njakolko 4asa na den-kudeto e edno-tam sa i dwe.

P.S. wpro4em samo sa da ne se plashisch tolkowa-mojata dusterja ne e moe biologi4no dete-taka 4e twojata istorija ne mi e 4ujda i ne te osujdam. naschata biologi4na maika susto ne moje da si poswoli da sadurji bebo-no nie sme w neprekusnat kontakt i taka ste produljawa sanapred-dokato tja jelae towa

# 33
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Дрози,довери се на някоя от нас,трябва да се видиш с една от нас,да поговорите  и  да се види с какво да ти помогнем-не еднократно разбира се!Но трябва да ни се довериш и да ни дадеш по-вече информация за себе си!

# 34
  • Мнения: 4 138
momi4eta, ne snam dali me e xwanala paranoja-ama se wgledaite w nika na DROZI i sustawete edna druga duma ot nego.nesto istorijata mi se 4ini sumnitelna Sick

# 35
  • Мнения: 1 652
matakosmata, как ти хрумна! Права си , но нека й повярваме. Аз влязох в профила й . Преди нашия форум е писала само веднъж, когато е била бременна- мисля август месец, после е загубила мъжа си и е родила детенце. Всичко се връзва. Мисля, че Drozi трябва да послуша съвета на Дидка и да се свърже с една от нас. Иначе не става.

Още повече , че при осиновяване има и медицински документи на детето. Да мислим позитивно- може да е роси, а детето нещо с Д. Хиляди варианти- Нека й повярваме. Това е моето предложение.

# 36
  • Мнения: 4 138
kogato se wseme deteto direktno ot rodilnijat dom ima samo epikriza. kogato e na edin mesez kakto bebo na DROZI-bi trjabwalo da ima karton ot konsultacijata ama ne e sadulljitelno-na nas ni isdadoxa takuw edwa tija dni-a kjuftenzeto mi e na 2 meseza i 19 dena. taka 4e wsi4ko e otnositelno. wjarwam i-samo deto mi se nabi nika w o4ite. dano ne sum prawa.
werno 4e e gadno ako njakoi si prawi shega s nas-ama predpo4itam da e taka otkolkoto da e istina tasi tragedija.
abe kakwoto i ste da e-dano se obadi jenata-as mnogo prisurze ja priex tasi istorija-moje bi sastoto i nasheto biologi4no mai4e se pe4e na podoben ogun i ujasno mi e jal Sad

# 37
  • Мнения: 592
Съжалявам за загубата, но немисля че материалната затрудненост е причина да дадеш детето си.  Явно има друга причина и ти ни я спестяваш, но каквато и да е тя, просто не те разбирам.....

# 38
  • София
  • Мнения: 1 941
Детето е дар от Бога не го отхвърляй, а намери сила и приеми подадените ти ръце. Един ден ще съжаляваш, ако вземеш решение да го дадеш за осиновяване. Незнам как си го помислила дори, как ще живееш детенцето си след като си останала без съпруг. Ти можеш да направиш много неща, за да го имаш това дете, за разлика от някои други моменти, когато човек е безсилен да бъде с детенцето си. Sad

Аз също бих помогнала с каквото мога, ако всичко това е истина. А ако е гавра с всички нас, то човекът който си я прави ... просто нямам думи...съжалявам го.

# 39
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Мисля,че от уважение към всички нас,които откликнахме по един или друг начин на зовът за помощ на Дрози  Crossing Arms пусналата темата трябваше да даде нещо по-вече за себе си като информация,искаш помощ и съвет-кой иска и как да стане когато лицето е неизвестно?!Все поглеждам тук в темичката с надеждата ,че има нещо написано от Дрози  ooooh! обаче  Naughty
Момичета,Дрози свързала ли се е с някоя от вас?

# 40
  • Мнения: 171
Не го прави Дрози, няма да можеш да си го простиш цял живот. Живота е като колело, днес си долу а утре горе и точно когато си мислиш че това е края на пътя, пред теб се отваря нов. Съжалявам за смъртта на съпруга ти но времето лекува и утре можеш да срещнеш човек с когото да продължиш живота си и отгледате детенцето. А дотогава, приеми нашата помощ и се свържи с някоя от нас, свържи се с ДСП, приемно семейство също е вариант докато си стъпиш на краката.

# 41
  • Мнения: 1 860
 Дидка, не успях да ти благодаря за ЛС-то!  Hug С мен поне не еправила опит да се свърже. Дано да се окаже пързалка, че ми е много болно.

# 42
  • Мнения: 3 715
Аз си мислех същите неща. Ни вест, ни кост.

# 43
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Нямам доверие на Дзори - НЕйка се свърза, видя се и не се криеше от никой
А и не вярвам само щото е починал мъжа - да си захвърлиш детето? Това какво е - да не би Дзори да е куца, саката или??????2
Дзори - я мисли - тия майки дето са разведени - ми дай да се откажат от децата си, че са сами??????2
Кака го мислиш това, бе жена? Това да не е котка - имам пари - гледам я, нямам - край чао??
я се стегни - ще работиш, ще дадеш детето в целодневна децка градина и ще се оправят нещата!

АЯ ако това е лъжа - който я е писал има много да плаща за нея. Щото тук където хората чакат своите рожби - е жестоко да пускаш обява, че едва ли не продаваш детето си - щото виждаш ли ще ти бъде трудно да я гледаш! Че тук има жени дето по корем ще се влачат само и само да могат и да родят дете...
Много тъпа шега е това - ако е такова.

# 44
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
И аз  и писах и на лични, но не ми е отговорила. Може и нещо с достъпа до интернет да има проблеми, или да няма време или пари, а недай боже нещо може и бебенцето да е болничко .....  А може и някой наистина просто майтап да си прави. Честно казано пред варианта това да е истина и тя да не приеме помощ, а да си остави детенцето, май предпочитам да е майтап.

Общи условия

Активация на акаунт